Şimdi Ara

Yılmaz Vural Fenerbahçe'nin başına geç...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olma ihtimali gayet düşük olsa da Yılmaz Vural Fenerbahçe'de teknik direktör olsa nasıl olurdu ? Takımda ne gibi değişiklikler ve transferler yapar, maç öncesi/sonrası demeçleri nasıl olurdu?

Adam gazeteye verdiği röportajlarda 3 büyük takımdan birini çalıştırmayı çok istediğini, bir kez olsun şans verilmesinin kendisini çok sevindireceğini belirtiyor.

Adam hakkında o kadar şey söyler, kimi zaman dalga geçer kimi zaman yereriz. Ciddiye alıp takımımıza geldiğini düşünsek neler olurdu, sizler ve sokaktaki taraftar ne tepki verirdi ?

Ps: Konu tamamen kişisel merakımdan açılmış olup, lütfen diğer insanları ve birbirimizi rencide edip kırmayalım....

• avrupada bişey yapamaz belki ama gelse paşa paşa ligi alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

avrupada bişey yapamaz belki ama gelse paşa paşa ligi alır
    Çok büyük hocalar geldiler,tekme tokat gönderildiler.
    Bir kere de çok büyük olmayan hoca getirsinler de öyle denesinler.

Yılmaz Hoca'nın söylediği gibi Mourinho geçsin bakalım Elazığ'a.Neler yapacak görelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: equando

Çok büyük hocalar geldiler,tekme tokat gönderildiler.
    Bir kere de çok büyük olmayan hoca getirsinler de öyle denesinler.

Yılmaz Hoca'nın söylediği gibi Mourinho geçsin bakalım Elazığ'a.Neler yapacak görelim

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

avrupada bişey yapamaz belki ama gelse paşa paşa ligi alır
    Bence gelsin aykut ne yapıyor sanki, azizin zoruyla duruyor. lige neşe gelir

Bu takım bu demeci kaldırabilirmi bilemem
    https://www.youtube.com/watch?v=1L-E9OoTSQM

• quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Bence gelsin aykut ne yapıyor sanki, azizin zoruyla duruyor. lige neşe gelir

Bu takım bu demeci kaldırabilirmi bilemem
    https://www.youtube.com/watch?v=1L-E9OoTSQM

Alıntıları Göster
    Böyle renkli bi kişilik bence dışarıya karşı olan buzları eritebilir

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=iAvAly_GCPc&feature=player_embedded#!]

• quote:

Orijinalden alıntı: biolog_hakan

Böyle renkli bi kişilik bence dışarıya karşı olan buzları eritebilir

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=iAvAly_GCPc&feature=player_embedded#!]

Alıntıları Göster
    Bilsem konuyu daha evvel açardım ben konuyu açtıktan sonra 1 gün bile geçmeden Aykut istifa etti

• quote:

Bilsem konuyu daha evvel açardım ben konuyu açtıktan sonra 1 gün bile geçmeden Aykut istifa etti

Alıntıları Göster
    Aman Allah korusun. Gs ye arenada yeniliriz çıkar bize tecavüz ettiler der karizmamız namımız onurumuz çizilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

Bunu paylaşmak için girdim ama tükürdüğünü her zaman yalayabilen AZİZ YILDIRIM bari bunu da yalasa

• quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

Bunu paylaşmak için girdim ama tükürdüğünü her zaman yalayabilen AZİZ YILDIRIM bari bunu da yalasa

Alıntıları Göster
    Yahu arkadaşlar kendinize gelin. Adam Fenerbahçe'nin başına geçse yok bize tecavüz ettiler falan fıstık der mi ? Bu adam embesil mi ? Bunu yapacak adam büsbütün salaktır, ki bana göre Yılmaz Vural ligdeki en kapsamlı bilgiye sahip teknik direktördür. Ligin en iyi T.D'ü diyeceğim ama bu sefer başarısı yok falan fıstık yazacaksınız. Adama büyük kulüpler hiç şans tanımadılar ki başarısı olsun

Adam senelerce küçük takımları ligde tutmaya çalışıyor ve tutuyor. Kendisininde söylediği gibi Mourinho falan gelsinde Elazığ'ı ligde tutsun görelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rikuride

Yahu arkadaşlar kendinize gelin. Adam Fenerbahçe'nin başına geçse yok bize tecavüz ettiler falan fıstık der mi ? Bu adam embesil mi ? Bunu yapacak adam büsbütün salaktır, ki bana göre Yılmaz Vural ligdeki en kapsamlı bilgiye sahip teknik direktördür. Ligin en iyi T.D'ü diyeceğim ama bu sefer başarısı yok falan fıstık yazacaksınız. Adama büyük kulüpler hiç şans tanımadılar ki başarısı olsun

Adam senelerce küçük takımları ligde tutmaya çalışıyor ve tutuyor. Kendisininde söylediği gibi Mourinho falan gelsinde Elazığ'ı ligde tutsun görelim.

Alıntıları Göster
    Bu gazla gelir mi gelir

http://skorer.milliyet.com.tr/tatlises-fener-e-yilmaz-vural/fenerbahce/detay/1704480/default.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Bu gazla gelir mi gelir

http://skorer.milliyet.com.tr/tatlises-fener-e-yilmaz-vural/fenerbahce/detay/1704480/default.htm

Alıntıları Göster
    gelirse Lig'i çok rahatlıkla alabiliriz ancak Avrupa Kupaları düşündürücü

• Biraz mantıklı düşünün koskoca kulübün başına bu adam mı gelecek. Aykut Kocaman daha iyidir açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Werner Heisenberg

Biraz mantıklı düşünün koskoca kulübün başına bu adam mı gelecek. Aykut Kocaman daha iyidir açıkcası.
    Rıdvan gelebilir
  • Yılmaz hoca olabilir fakat bize daha çok isim yapmış futbolcuların saygı duyacağı transfer yaparken sırf hocanın isminin bile yeterli geleceği biri lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skaninei

Yılmaz hoca olabilir fakat bize daha çok isim yapmış futbolcuların saygı duyacağı transfer yaparken sırf hocanın isminin bile yeterli geleceği biri lazım.
    Dalga mı geçiyorsunuz ciddimisiniz bilmiyorum ancak inşallah dalga geçiyorsunuzdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeZiLay

Dalga mı geçiyorsunuz ciddimisiniz bilmiyorum ancak inşallah dalga geçiyorsunuzdur.

Alıntıları Göster
    kimler geldi geçti.
    Yılmaz hoca'yı takımımın başında görmeyi çok isterdim.
    keşke olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurna

kimler geldi geçti.
    Yılmaz hoca'yı takımımın başında görmeyi çok isterdim.
    keşke olsa.

Alıntıları Göster
    Aziz Yıldırım böyle bi' riske girmez.
  • Aragones ve diğerleri geldi de ne oldu. Aykut geldiğinde ne başarısı vardı ? O kadar yabancılara para verilip tahammül ediliyosa bu adam hayli hayli edilir.. ben illa yıldız oyuncu gelsin olayına takılıp kalınmasını da anlamıyorum. Benim gözümde iyi ve faydalı olan oyuncu yıldızdir. Diğerleri keşfedilmeden önce de yıldız miydi
  • quote:

Aragones ve diğerleri geldi de ne oldu. Aykut geldiğinde ne başarısı vardı ? O kadar yabancılara para verilip tahammül ediliyosa bu adam hayli hayli edilir.. ben illa yıldız oyuncu gelsin olayına takılıp kalınmasını da anlamıyorum. Benim gözümde iyi ve faydalı olan oyuncu yıldızdir. Diğerleri keşfedilmeden önce de yıldız miydi
    Bülent Uygun'un gelme ihtimali var mı sizce?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.