Şimdi Ara

Yılmaz Özdil'den Okuruna: 'Sen Kitabımı İmzalatma, Habertürk İzle' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
25.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya su kitabi bu fiyattan kim alir ancak koc ailesi vs gibi ultra zenginler koleksiyon hatira olsun falan diye alir. serbest piyasa degil mi isteyen malini istedigi fiyattan satisa cikarir. bunu firsat bilip de Ataturkculere kufur etmek icin aportta bekleyenler direkt basladilar yine. normal fiyattan varken bu ozel seriden kitap falan almam ama alana da mani olmam kendi parasi aliminyum bize ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLAREMO

Neyin primi Allah aşkına...
    29 ekimde Cumhuriyet bayramı yerine havalimanı açılışı mı yapmış bu adam ne yapmış.
    Atatürk'ü sevmiyorsan sevme,alma okuma. Sorun yok.
    Müslümansan eğer ama gerçek olanından (öyle yalanlar savuranından değil,çalanından çırpanından değil)gidersin evinde ya da cami de ibadetini yaparsın Yaradanına, buraya gelip çamur atmazsın.

Bak adam cevabını vermiş
    okuyan anlayan olursa tabi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarlar/yilmaz-ozdil/1881-2-3214285/
    Aman ne cevap, hemen ikna oluyorum bekle. Adam dönüp dolaşıp kitabın maliyetine vurgu yapmış. Ulan kendini yırtsan da netice de kağıt, mürekkep ten oluşan bi kitap maliyeti normal kitabın en fazla 3 katı olsun, 2500 nedir. Hala kalkmış savunanlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Bu mesaj silindi.
    Sanırsın dünya eseri bir kitap. Özel serisi çıkmış tam olmuş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılmaz Özdil'den Okuruna: "Sen Kitabımı İmzalatma, Habertürk İzle"

• Arabanın arkasına ATAM sağolsun yazar artık
  • YILMAZ ÖZDİL diyorki satın almışsan hatası filan varsa ses çıkarma öyle kabul et...

Muhteşem rezalet...

• Bir sonraki eseri de Nutuk Hadisciligi olsa gerek.

• Enteresan bir cevap olmuş. Cevap vermesinden ne kadar da bilge biri olduğu anlaşılıyor. Ya kaynak göster ya da teşekkür et, konuyu araştıracağım falan yaz.
    Mustafa Kemal kitabını bi arkadaşım hediye etti. Oldukça basit cümlelerden oluşan bir kitap. Bir kaç cümle yazılıp araya boşluklar bırakılmış. Paragraflar doğru kullanılsa ve araya boşluklar konmasa sayfa sayısı yarı yarıya düşer.
    Birde böyle hatalı bilgiler varsa hiç okumayalım. yanlış öğrenmeyelim. Zaten bu tür kitapları tarihçilerin kaleme alması lazım. Gazetecilerin değil.
  • Her şeyi ben bileyim, kimse beni eleştirmesin, sorgusuz sualsiz yazdıklarıma inanılsın ve sevilsin.
  • Kendisi , Fesli Kadir’in tarihçi sayıldığı ülkeye yakışır bir köşe yazarı işte .

• Ben de saf gibi köşe yazısının birazını okudum 2500 olayını şaka sandım iğneleme felan yapıyor sandım :)))

• hergün köşe yazılarını okuyan biri olarak okuruna cevabını beğenmedim. daha doğru düzgün bir cevap verebilirdi. eğer yoğunsan veya kafan imza günü yapmaktan, or şehirden bu şehire gitmekten, ilgiden şiştiyse cevap yazma kardeşim. kafayı topla öyle yaz. ama koleksiyon kitap fiyatına gelince, normal kapaklı kitapta ne yazıyorsa, ciltli kapaklı kitapta ne yazıyorsa; bu 2500 tl olan 1881 tane basılan koleksiyon kitapta da aynı şeyler yazdığını adam zaten söylemiş. he hiç ucuz basım yapmasa direkt 2500 tl ye özel koleksiyon basım yapsa tamam ama var zaten. amacın öğrenmek, bilgi edinmek, merakını gidermekse git al oku. ben öyle yaptım hatta kalın kapak ciltli olan kitabı 15tl ye denk geldi kargo dahil. adam bana bu kitabı zorla aldırmadı. illa alacaksın diye baskı yapmadı. almasam biyerim de şişmezdi. ama zaten adamın hergün yazılarını okuyorum ne yazmış diye merak ettim aldım. dolayısıyla koleksiyon kitabın parası size çok geliyorsa almayın. gidin ucuz olanı alın aynısıymış zaten. koleksiyon yapmak asgari ücretliye göre değil. herkes almasın diye pahalı zaten.

• Tencere dibin kara, benimki senden kara. Sanki bu adama laf edenlerin içinde olduklarını kabul ettikleri toplum kesiminde bu cacıklar hiç olmuyor.

Mesele toplumun tümden yozlaşması, burada milletin birbirine laf çakmak için fırsat araması ve yaratması da bundan kaynaklanıyır, Ahlak erozyonu. Hep beraber çökeceğiz.
  • Eee kağıda da zam geldi ya fiyatı makul olmuş.

• bunlar iyice herkesi mal yerine koymaya başladılar
  • Acıyorum o kitabı alanlara, adam resmen güdülecek koyun avına çıkmış...
  • Eger yazılanlar gerçekse konuya taraf olarak bakmamak lazım. Çocuk gayet saygı çerçevesinde maruzatını iletmiş. Bu duruma verilen cevap yanlış. Yılmaz özdile yakıştıramadım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.