Şimdi Ara

Yılmaz Özdil'den Okuruna: 'Sen Kitabımı İmzalatma, Habertürk İzle' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
25.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce kendisine sorup öyle yorum yapmak gerekmez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Giacchino

Diğer yazdıklarına birşey demiyorum ancak hiçbir ilkokul öğrencisi Nutuk'u anlayacak kapasitede değildir.

Alıntıları Göster
    Verin elinin altında bulunsun zamanı gelince okur. Nasıl her müslümanın evinde Kuran varsa her Türk'ün evinde Nutuk olmalı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antares

Verin elinin altında bulunsun zamanı gelince okur. Nasıl her müslümanın evinde Kuran varsa her Türk'ün evinde Nutuk olmalı diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Doğru diyorsunuz

• Arada makelelerini okurum cidden bol keseden sallayan bir yazar olayları çok abartır hiç bağlanmayacak yerlere bağlayıp prim kasar

• ahlak bekçileri internet kullanmasın mümkünse
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de baştan beri sizin gibi düşünüyordum. Ancak 1881 adet basılması 19.05'de satışa açılması gibi şeyler alelen prim yapmak diye düşünüyorum.

Aynı mantıkla koleksiyonluk diye herkes Atatürk üzerinden para kazanmaya başlar.

Eğer gelirleri bağışlanıyorsa o zaman yine sıkıntı yok. Sonuçta adamın niyetini bizler bilemeyiz. Ancak bağışa dair herhangi birşey görmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kalemi de hayatı gibi yalan ama işte nefret gözü kör Ediyor. Nefret duyduğuna karşı biri yazı yazdı mı senin için vazgeçilmez olur. Bu vazgeçilmezligi bu adam çok iyi kullanıyordu ki bu son sömürücülüğü nefret ile gözü kör olanların bile aklını başa getirdi. İnş akılları biraz daha başlara gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockmania01 -- 22 Ocak 2019; 0:55:47 >
  • haklısın ahlaksız olanlar rahatsız olur sonra :)
  • Rockmania01 kullanıcısına yanıt
    konu yazarına demedim. yok bunları paylaşmak ahlaksızlıktır diyen arkadaşa dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E96D116AC

ahlak bekçileri internet kullanmasın mümkünse
    Fikrimi saygı çerçevesinde istediğim gibi belirtebilirim.

• hakkın var ve bunu yapmaya devam edersen her şeye muhalif olacaksın.yılmaz özdille özel hayata dair konuşmalar değil. bunu tweet olarakta atabilirdi arkadaş
  • quote:

hakkın var ve bunu yapmaya devam edersen her şeye muhalif olacaksın.yılmaz özdille özel hayata dair konuşmalar değil. bunu tweet olarakta atabilirdi arkadaş
    Özel hayata dair olmasına gerek yok ustam. Ayrıca herşeye muhalif olmak da istemem. Orada ahlak değilde etik değil diyelim oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ChiefOfficer

Hocam ben de baştan beri sizin gibi düşünüyordum. Ancak 1881 adet basılması 19.05'de satışa açılması gibi şeyler alelen prim yapmak diye düşünüyorum.

Aynı mantıkla koleksiyonluk diye herkes Atatürk üzerinden para kazanmaya başlar.

Eğer gelirleri bağışlanıyorsa o zaman yine sıkıntı yok. Sonuçta adamın niyetini bizler bilemeyiz. Ancak bağışa dair herhangi birşey görmedim.
    Burada bence bağış yoksa bile sıkıntı yok. Çünkü 2 aydır 20 TL ye satılıyor zaten. Okumak isteyen zaten 20 TL ye alır okur. 1881 adet 09.05 te satışa çıkması koleksiyon için ilgi çekmek tabiki. Şahsi fikrim sorun olmadığı yönünde. Tamamen abartılıyor. Bu arada kitabı okudum. Hatalar olabilir doğrudur ama akıcı bir kitap tavsiye ederim. Durumum çok iyi olsa 1881 baskıdan birisini almak isterdim.

• Ayıp ulan
  • Ne din tüccarı biter ne Atatürk tüccarı...

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Cehalet diz boyu, okumadan bilmeden ahkam kesmekte üstümüze yok. Birisi 2018 de zaten kitabı varmış 2. yi çıkarmış diyor, öteki Şahan Gökbakar gibi demiş vs. vs.

2500 TL lik kitap koleksiyonerler için çıkarıldı. 1881 adet olacak parası olan alır.

Gerçekten kitabı okumak için alanlar 20 TL ye alabiliyor zaten. Burada neyin mücadelesini veriyorsunuz? Yanmayan kefen satanlar bu kadar konuşulmadı.
    Aramızda Y. ÖZDİL 'mi vardır nedir. :)
  • Cuenta kullanıcısına yanıt
    Dogru adam bildigin balon

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kalktı bir tarafları.

• Neyin primi Allah aşkına...
    29 ekimde Cumhuriyet bayramı yerine havalimanı açılışı mı yapmış bu adam ne yapmış.
    Atatürk'ü sevmiyorsan sevme,alma okuma. Sorun yok.
    Müslümansan eğer ama gerçek olanından (öyle yalanlar savuranından değil,çalanından çırpanından değil)gidersin evinde ya da cami de ibadetini yaparsın Yaradanına, buraya gelip çamur atmazsın.

Bak adam cevabını vermiş
    okuyan anlayan olursa tabi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarlar/yilmaz-ozdil/1881-2-3214285/
  • quote:

ahlak bekçileri internet kullanmasın mümkünse
    Sen aynı zamanda güya wikipedia nın yasaklanmasına da en çok karşı çıkanlardansındır

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.