Şimdi Ara

Yılın konsept otomobili Renault Trezor oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
4.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konunun başlarında Fiat'a bağlı olduğunu söylüyordunuz, onu düzelteyim dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheDarknesss

Konunun başlarında Fiat'a bağlı olduğunu söylüyordunuz, onu düzelteyim dedim.

Anladım.Düzeltmeniz için teşekkür ederim.

• Şu makinaya markası sırf renault diye laf eden çarpılır. Konsept te olsa şu ana kadar gördüğüm en şekil makina.

• Yorumlara biraz göz attım ama yorumlanmış mı göremedim. Yağışlı havalarda nasıl kullanılacak acaba ?..

• Bazı arkadaşlarda ciddi Renault alerjisi var galiba onlara göre VW'dan başka araç üreten yok.
  • Bu arabaysa biz dekiler ne :))http://www.vipminibus.com/

• shockwave23 kullanıcısına yanıt
    Sen yorum yapma yasakliyorum

• Reno 8 puan topladi diyorsun reno motorlu redbull ferrariyi podyuma sokmadi onu gordunmu acaba?ayrica redbullun diger sampiyonluklari ve o donemki lotus reno galibiyetleride reno motorudur bu donemlerde ferrari anca alonsonun kisisel basarsiyla 2.lige tutunabildi herkes bilgi sahibi oldugu konu hakkinda konussun lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killer_Elite -- 6 Nisan 2017; 3:16:56 >
  • FaTaL__StOrM kullanıcısına yanıt
    Hoaydaaa

VW nerde diye bekledim onuda siz yazmışsınız.

• Tebrikler, gerçekten güzel bir tasarım.

• Son derece çirkin bi araba sembol üretmeye devam etsinler bence bu tür araçlar renonun işi değil.
  • Killer_Elite kullanıcısına yanıt
    Bir otomobil sadece motordan ibaret değildir. RedBull geçen sene griddeki en iyi şasiye sahip takımdı. Hatta Christian Horner'ın Renault motoru yeterince güçlü olmadığı için araçtaki yere basma gücünün tamamını kullanamadıklarına dair bir demeci var. Kullandıklarında da neler olduğunu 2016 Brezilya yarışında Max Verstappen'in Nico Rosberg'e yaptığı atakta gayet iyi gördük. Bunu bir çok yerde de söyledim, geçen sene RedBull Ferrari motoruna sahip olsaydı şampiyon olurdu kesinlikle. Bunun dışında Sebastian Vettel'in şampiyon olduğu 4 sene boyunca en güçlü motor kesinlikle Renault motoru değildi. O şampiyonluklar çok büyük ölçüde RedBull şasisinin başarısıdır. Lotus Renault galibiyetlerinin altında yatan iki isim ise James Allison ve Kimi Raikkonen'dir. Lastik aşınmasının yarış galibini belirleyecek kadar etkili olduğu dönemde lastiklere nazik davranan araç tasarlayabilen Allison ile lastikleri hor kullanmayan stile sahip Raikkonen'in aynı takımda bir araya gelmesi Lotus Renault galibiyetlerinin de mimarı oldu. Daha da örnek verirdim lakin şu ana kadar kafanıza dank etmiş olması lazım. Bu başarıların arasında Renault şasisi ve Renault motorunun birleşimine sahip bir araç yok. Günümüze gelirsek, Renault motorlu RedBull son yarışta sıralama turlarında Ferrarilerden yaklaşık 1 saniye, Mercedesler'den de yaklaşık 1.3 saniye daha yavaş. Renault'un kendi aracına gelirsek fark 3 saniyenin üzerine çıkıyor. Yarışta ise neredeyse iki tur yiyeceklerdi. Sebastian Vettel 12.ye kadar 2 tur bindirdi, Renault 11. bitirdi yarışı. Renault takım olarak son yarışını 2008 yılında kazanmış, geçen sene takım olarak 8 puan toplayabilmiş. Bizzat takım olarak bulunduğu yerde Renault'un bir başarısı var mı uzun zamandır? Yok. Herhalde Honda'ya laf atsaydım ona da Ayrton Senna dönemindeki McLaren Honda örneği ile gelecektiniz.

Alonso konusuna gelirsek, 2010 yılında Vitaly Petrov'u 40 tur geçemeyerek şampiyonluğu Sebastian Vettel'e kendisi hediye etmiştir. Fakat şampiyonluk kazanacak kapasitede olmayan bir araçla son yarışa kadar şampiyonluk kovalaması büyük pilotluk işidir. Nitekim bunu 2012 yılında da yaptı. Kaderin cilvesidir ki Renault adına son yarış kazanan pilot da kendisidir.

• Fransızlardan uzak durun
  • Fransızlar bu işi biliyor
  • viper vardı zaten yıllardır griye boyayıp :D girişi değiştirin al konsept xd

• quote:

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Her yerinden kalite akan Ferrari gibi araç helal olsun renaulta 2-3 yıla premium araç olacak işallah

Renö ferrari nin jantındaki bijon olur ancak

ferrari f1 de yıllarca o bijon tarafından tokatlandı. ayrıca herkes biliyorki michael schumacher gelene kadar ferarri uzun yıllardır f1 de nal topluyordu. yine herkes bilir ki şumi öncesi 20 yıl içinde üretilen ferrrarilerin iç mekan kalitesi (dikkat iç mekan kalitesi diyorum motorla karıştırma) şahinden halliceydi. isteyen internettten arayıp resimleri bulur testleri izler. italyan bir çiftçi bile (ferruccio lamborghini) yaptığı ilk araçla ferrari kadar iyisini yapıp 3. yaptığı arabayla (miura) efsane olmuştur. diyeceğim o ki şu anda niş olan ferrari bir zamanlar o kadar niş değildi. tamam renault prenmium bir marka değil. ama burada gördüğün sümbül ile renault değerlendirmesi yapmaya kalkmak da komiklikten başka birşey değil.

Yarışı motor değil sürücü kazanır.

Senin mantığına göre arabayı da ehliyet kullanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

quote:

quote:

Her yerinden kalite akan Ferrari gibi araç helal olsun renaulta 2-3 yıla premium araç olacak işallah

ferrari f1 de yıllarca o bijon tarafından tokatlandı. ayrıca herkes biliyorki michael schumacher gelene kadar ferarri uzun yıllardır f1 de nal topluyordu. yine herkes bilir ki şumi öncesi 20 yıl içinde üretilen ferrrarilerin iç mekan kalitesi (dikkat iç mekan kalitesi diyorum motorla karıştırma) şahinden halliceydi. isteyen internettten arayıp resimleri bulur testleri izler. italyan bir çiftçi bile (ferruccio lamborghini) yaptığı ilk araçla ferrari kadar iyisini yapıp 3. yaptığı arabayla (miura) efsane olmuştur. diyeceğim o ki şu anda niş olan ferrari bir zamanlar o kadar niş değildi. tamam renault prenmium bir marka değil. ama burada gördüğün sümbül ile renault değerlendirmesi yapmaya kalkmak da komiklikten başka birşey değil.

senin mantığına göre de şumi her senesinde şampiyon olmalıydı yada senna. bunlar efsanevi pilotlardı şimdikiler bu ikilinin tozuna bile yetişemez ama ne oldu şumi 4 sene ferrari ile nal topladı. ha sonra rekorların rekorlarını kırdı o ayrı. ama reno motorunun f1 tarihinin en başarılı iki motorundan birisi olduğu gerçeğini ne sen değiştirebilirsin ne de renoyu sümbülden ibaret sananlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

quote:

quote:

senin mantığına göre de şumi her senesinde şampiyon olmalıydı yada senna. bunlar efsanevi pilotlardı şimdikiler bu ikilinin tozuna bile yetişemez ama ne oldu şumi 4 sene ferrari ile nal topladı. ha sonra rekorların rekorlarını kırdı o ayrı. ama reno motorunun f1 tarihinin en başarılı iki motorundan birisi olduğu gerçeğini ne sen değiştirebilirsin ne de renoyu sümbülden ibaret sananlar.

Tamam, Talisman'ına bin ve çek git.

• umut_baris kullanıcısına yanıt
    niye? karşıt fikirlere bu tahammülsüzlük neden? ayrıca kendini forumun sahibi sanıp onu bunu göndermek nedir?

not: opel astram var.
  • Konuda ağır kedi ciğer ilişkisi var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.