Şimdi Ara

Yılın konsept otomobili Renault Trezor oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
4.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arac icin birsey demedim, renö-ferrari-premium 3 lemesi bir tepki koymama sebeb oldu. Konsept aracin kötü oldugunh söylemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Bu arac icin birsey demedim, renö-ferrari-premium 3 lemesi bir tepki koymama sebeb oldu. Konsept aracin kötü oldugunh söylemedim.

Bende konsept araçın Ferrari gibi olduğunu söyledim.İlk yorumunuzu silin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nihayetinde bu bir RENO!

• quote:

Orijinalden alıntı: emmare

nihayetinde bu bir RENO!

Ne olmuş yani ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emmare

nihayetinde bu bir RENO!

Yılın konsept otomobili Renault Trezor oldu

Buda bir reno

• Yılın konsept otomobili Renault Trezor oldu

Aynisi uzatmislar bu dezir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Her yerinden kalite akan Ferrari gibi araç helal olsun renaulta 2-3 yıla premium araç olacak işallah

Renö ferrari nin jantındaki bijon olur ancak

Ne alaka ikisinin kulvarlari farklı zaten birisi sadece spor otomobil yapıyor belli bir kesime hitab eden

Diğeri ise herkesin alıp binebileceği araçlar yapıyor

Bu demek değilki renault ferrari kalitesinde araç yapamaz

Formula 1 de renault a bakarsan şampiyonlukları olduğunu göreceksin

Ayrıca renault sport adında spor modelleri geliştiren arge çalışmaları yapan bir bölümü var

Kısaca kaliteli spor otomobil yapacak bilgi birikim teknoloji tecrübe ellerinde var

Hiç bir şey üretmeyen ülkemizde eleştiri üretmek son zamanların modası galiba

• Benim anlamadığım bu otomobil zaten konsept. Yani aslında üretilmeyecek, şekil olarak bundan ilham alınıp günümüz otomobillerine benzer klasik modeller yapılacak. Bu incelemede bagaj küçük ama olsun demek cidden çok komik. Konsept olayını anlamamışsınız ya da başka bir dünyadasınız.

Bir de konsept otomobile bakıp ferrari gibi maşallah diyenler var o ayrı bir olay. Bu konsepti tüm firmalr yapar, her firmanın böyle süpersonik konsepti vardır. mühim olan konsept gibi görünen araçları seri üretimle gerçekçi şartlara dayanacak şekilde üretmek. işte bu yüzden ferrari ve lamborghini mühendislik harikasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roark

Benim anlamadığım bu otomobil zaten konsept. Yani aslında üretilmeyecek, şekil olarak bundan ilham alınıp günümüz otomobillerine benzer klasik modeller yapılacak. Bu incelemede bagaj küçük ama olsun demek cidden çok komik. Konsept olayını anlamamışsınız ya da başka bir dünyadasınız.

Bir de konsept otomobile bakıp ferrari gibi maşallah diyenler var o ayrı bir olay. Bu konsepti tüm firmalr yapar, her firmanın böyle süpersonik konsepti vardır. mühim olan konsept gibi görünen araçları seri üretimle gerçekçi şartlara dayanacak şekilde üretmek. işte bu yüzden ferrari ve lamborghini mühendislik harikasıdır.

Evet Ferrari,Lamborghini vs yılların kalite markaları da elektrikli araçlar da durum değişecek gibi.

o alanda Tesla aldı başını gidiyor.Şimdilik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 12 Mart 2017; 4:0:1 >

• quote:

quote:

quote:

Her yerinden kalite akan Ferrari gibi araç helal olsun renaulta 2-3 yıla premium araç olacak işallah

Ferrari'nin Fiat grubuna ait olduğunu biliyor musunuz?

Hehe motoruda 1.3 mjet zaten. Ne kadar ufak bi avuntu. Lamborghini'de vag a ait bunu biliyormusunuz.

• Şöyle birşey bırakayımda bu şunun şu bunun falan uğraşmayın

Opeli GM'den PSA'ya geçirin tamamdır. Başka değişiklik varsa bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Aynisi uzatmislar bu dezir

O da bunun "uzatılmışı" yıl 1990.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 12 Mart 2017; 9:40:0 >

• Bunu Mercedes yapsın

• quote:

quote:

ferrari f1 de yıllarca o bijon tarafından tokatlandı. ayrıca herkes biliyorki michael schumacher gelene kadar ferarri uzun yıllardır f1 de nal topluyordu. yine herkes bilir ki şumi öncesi 20 yıl içinde üretilen ferrrarilerin iç mekan kalitesi (dikkat iç mekan kalitesi diyorum motorla karıştırma) şahinden halliceydi. isteyen internettten arayıp resimleri bulur testleri izler. italyan bir çiftçi bile (ferruccio lamborghini) yaptığı ilk araçla ferrari kadar iyisini yapıp 3. yaptığı arabayla (miura) efsane olmuştur. diyeceğim o ki şu anda niş olan ferrari bir zamanlar o kadar niş değildi. tamam renault prenmium bir marka değil. ama burada gördüğün sümbül ile renault değerlendirmesi yapmaya kalkmak da komiklikten başka birşey değil.

• F1 deyince, Renault araçları aklıma geliyor, özellikle o marka motor kullanan takımlar standart pilotlar ile çok iyi dereceler elde ettiler. Son yıllarda zamanım yok , F1 izlediğim de.
  • Güzel değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer77

Güzel değil.

Neyini begenmediniz fıstık gibi araç

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Arka kısım güzel ama ön ve üst şekilsiz geldi bana o yüzden beğenmedim :)

• böyle benzersiz bir araç için nekadar para bayılırlar

• Camlar pavyon edition.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.