Şimdi Ara

Yılın ilk çeyreğinde Turkcell, 2.7 milyar TL gelir elde etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yil once turkcellden numarami tasidim, iyi ki de tasimisim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Avea 1000dk her yöne ve 4gb internete aylık 17tl veriyorum. Büyüksün avea

Ohaa!!! Biraz ufak sallasaydın inandırıcı olabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O tarife yeni geçen faturalılara 30 tl avea lı olanlara 35 tl. Ben öyle kullanıyorum.

• ip5 gibi bir telefonu en fazla 1400 TL ye satması gerekirken 2000 TL yi döşerseler tabiki böyle kar elde ederler. Diğer teelfonlarda ip5 fiyatına göre daha düşük seyretmelidir. Mesela piyasaya girecek olan galaxy s4 ve htc one modeli de en fazla 1500 TL olmalıdır. Nerdeeee. Hükümet BTK distrubitörler hepsi sıraya girmiş halkın üstünden telfon başına en az 500 TL kar elde ediyorlar. Yazık bu uyuklayan millete. Bu insanlara para kazandırcağıma gider ingiltereden telfon alır 700 TL kara geçerim. Bu kadar basit arkadaşlar. Bize giren kazık 500-700 TL arasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 19 Nisan 2013; 20:35:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberDiamond

quote:

O tarife yeni geçen faturalılara 30 tl avea lı olanlara 35 tl. Ben öyle kullanıyorum.

O fiyata %50 indirimde ekle.Evdeki 3 hatta aynı tarife hepsinde %50 indirim var.
  • Konuşma paketi yok, 20 liralık internet paketi var. Aylık 35 lira fatura geliyor. 10 lira sabit ücret yetmiyor 5 lira da devlete vergi adı altında okutuyorlar. Taahüt olmasa 1dk daha durmam... Haram para bu, bir gün acısı çıkacak...

• okadar kar etse nolacak çalışanının maaşını vermeyen karamemet biyerine sürsün o paraları

• Yaz sonu gibi btk kararı açıklar.Sevinen de kına yakar artık..

Şuanlık gizli bilgi herhangi bir şey aktaramam ama yazık olacak çalıştığım firmaya

• Peki düzenleyen devlet kurumuna neden sormuyorsunuz arkadaşlar, kontör ücretleri saniye bazında ücretlendirme yapmak amacıyla kaldırıldı ama neden hala dakika başına ücretlendiriliyoruz diye?

• Bir yolma üstadı için az bile bu gelir...

• Valla helal olsun. Turkcell gerçekten dünya çapında bir şirket. Her ne kadar tarifeleri pahalı da olsa ses kalitesi ve 3G hızı çok iyi.
  • Turkcell kadar kazık bir firma yok, tarifelerde 250-500mb internet vermeleri de bu devirde şaka gibi. Rekabet olmasa bunlara kalmıştık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Bende milleti o kadar kazıklasam bende milyoner olurdum

Altyapı?

Gerçi o paranın birazı da superonline sayesinde oldu ama.
  • Pazar payları birbirlerine daha yakın olsun, operatörlerin fiyatları arasında da çok uçurum olmasın diye haliyle Turkcell'den müşteri alıp diğer operatörlere dağıtmaya çalışıyor BTK. Abone sayıları birbirine yakın olduğunda rekabet daha da kızışır. Turkcell abone kaybı yaşayabilir ama bence gelirlerini düşürmez kolay kolay. Süreyya Ciliv bir yolunu bulur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben avea'da her yone 500dk 5000sms ve sinirsiz neti 20 liraya kullaniyorum %50 indirimle. Dun Turkcell'den bi bayan aradi ve tarifemi soyleyince size ondan daha iyisini sunamayiz dedi ve kapatti :D 6.5 sene Turkcell kullandım ve cekım gucu dısında baska bıseye yaramaz.

• Allah daha çok versin..

• Vay be 3 ayda bu kadar karın olması ne kadar çok kazıklandığımızın resmidir.

• az etmiş bu kadar soyguna rağmen helal
  • Yatırıma az para gittiği için keyfini sürüyor şirket:)
  • Kalitesine söyleyebilecek bir şey yok.Uzun zamandan beride kullanıyordum ancak uyguladığı paket fiyatları diğer operatörlere göre yüksek kalıyor.Bu gün Vodafone'a geçmek için başvurumu yaptım,cevap bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.