Şimdi Ara

yıldız üçgen açık şema kumanda şeması acil açıklamalı şekilli YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
28.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar açıklamalı şekilli istiyorum şu an elimde yapmaya çalışıyorum kafam karıştı. yardım ederseniz sevinirim.

aşağıdaki şeklin tamamını anlayamadım yazılı açıklayacak olan, bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adem214 -- 9 Temmuz 2012; 9:07:08 >

• Asenkron motorun 6 ucu vardır.3ü faz üçgende 3 faza kalan üç uç her biri bir fazla kısa devre edilir.Yıldız da ise 3 faz dışında kalan üç uç 3ü birbirine bağlanarak. kısa devre edilir.Megep modüllerindende olaşabilirsin.
  • zaman rolasinde sorun yaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan123123

Asenkron motorun 6 ucu vardır.3ü faz üçgende 3 faza kalan üç uç her biri bir fazla kısa devre edilir.Yıldız da ise 3 faz dışında kalan üç uç 3ü birbirine bağlanarak. kısa devre edilir.Megep modüllerindende olaşabilirsin.

kalın bağlantıda sorunum yok kumanda bağlantısında takılıyorum
  •  yıldız üçgen açık şema kumanda şeması acil açıklamalı şekilli YARDIM EDİN
  • Şemanızı biraz anlatabilirmisiniz tek yönlümü çalışıcak.Yol verme varmı Sadece start stop ve zaman ayarımı var?
  • quote:

Şemanızı biraz anlatabilirmisiniz tek yönlümü çalışıcak.Yol verme varmı Sadece start stop ve zaman ayarımı var?

şu an çalışıyorum akşam müsaitim eğer sizde müsaitseniz iletşime geçeriz
  •  yıldız üçgen açık şema kumanda şeması acil açıklamalı şekilli YARDIM EDİN
  • teşekkür ederim arkadaşlar en iyisi yapılan bir açık devrenin kablolarını kendim takip etmem gerekiyor su motorunun yıldız üçgen kumanda şemasına baka baka öğreneceğim. iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rido6464

bu kapalı şema benim istediğim biraz daha kompleks olan açık kumanda şeması ama yine de teşekkür ederim. Artık kendim bakacağım.
  • quote:

Şemanızı biraz anlatabilirmisiniz tek yönlümü çalışıcak.Yol verme varmı Sadece start stop ve zaman ayarımı var?

su motoru için kullanacaktım kalkışta farklı güç geçtiği için zaman rolesi ile düzenleyecektim. Neyse teşekkür ederim. Olay yerinde incele yapıp kalem kağıtla bu işi hallederim.
  • Zaman rölesi ile düzenleme dediğiniz şey Yıldız üçgen yol verme ile yapılır. dediğim gibi megep modüllerinden istediğniiz bilgilere ulaşabilirsiniz.Tavsiyem kumanda devresine doğaç girmemenizden yana sakata gelmeyin sonra.
  • teşekkür ederim megep ten .pdf leri indiriyorum
  • atakan123123 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slperen.az kullanıcısına yanıt
    Acemiler icin detayli cizdim.. Gule gule kullanin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • no image

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CpT MacTavisH -- 15 Ekim 2017; 1:33:3 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.