Şimdi Ara

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2016 GİRİŞLİLER [WHATSAPP GRUBU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mourinhology

Damn... Peki İYS'yi geçmek için ne seviye bir ingilizceden söz ediyoruz? Dilko gibi kurslarda sadece hazırlık sınavını geçmeye yönelik kurlar var yeterli olur mu sizce?

Şuradan sınav örneğine bakabilirsinhttp://www.ybd.yildiz.edu.tr/sayfa/5/S%C4%B1nav-%C3%96rnekleri/172
  • xMassiveStrokex kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim böyleyse kolay görünüyor bakalım.
  • Ytü gmim kazandım bende.Aklımda kampüse ulaşımla ilgili sorular var.Arkadaşlarla avcılardan ev tutmayı düşünüyoruzda ulaşımda sıkıntı yaşarmıyım?Davutpaşa ve Beşiktaş kampüsüne ulaşım ne kadar süremi alır sizce?
  • hacı naptınız ya avcılar. ulaşım çok sıkıntı olmaz da sürer biraz bincen metrobüse zincirlikuyuda incen sonra orda otobüsle 10dkda kampustesin. davutpaşa için de yine metrobüse binersin merterde inip metroya binersin 2 durak sonra mı ne kampüstesin.

@Taurin
  • quote:

Orijinalden alıntı: GYAT

hacı naptınız ya avcılar. ulaşım çok sıkıntı olmaz da sürer biraz bincen metrobüse zincirlikuyuda incen sonra orda otobüsle 10dkda kampustesin. davutpaşa için de yine metrobüse binersin merterde inip metroya binersin 2 durak sonra mı ne kampüstesin.

@Taurin

hocam neden öyle dediniz ya avcılar çok rezil bi yermi bilmiyorum istanbulu pek.
  • yok kardeşim rezilliğinden değil de uzak bir yer seçmişsiniz. İstanbul'da bir yerden bi yere gitmek çoğu zaman ızdırap olmuştur. Kendin yaşa gör , öğren. Zamanla alışırsın yoksa yani ulaşımdan başka bi sıkıntın olacağını zannetmiyorum. Ama şu şehirde yani nerede oturursan otur ya bi işin çıkıyo ya bişey oluyo gitmek gelmek bazen isyan ettirir.
    Direnç kazandıkça fazla takmazsın.
    @Taurin
  • Taurin kullanıcısına yanıt
    Avcilar'dan sabah Besiktas kampusune metrobusle gitmek sikinti olacaktir bir sure sonra. Ulasimi daha musait bir yerden ev bakin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raphaël -- 11 Ağustos 2016; 11:00:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up up
  • YTÜ Bilgisayar . Bu Davutpaşa nasıl berbat bi konuma sahiptir , şeytan üçgeniyle çevrili resmen etrafı. Pendikteyım ev tutmayı düşünen var mı civarda ? Tutan cengaverler nerelerden tuttular , Merter pahalı mıdır ?
  • Lüzumsuz Adam kullanıcısına yanıt
    Şansına metro,marmaray var artık . Yoksa 3 saat felan sürerdi abim 7 sene önce gidiyordu davutpaşa yıldıza maltepeden 2 saat sürüyordu ama yine de senin yolculuğun 1.5-2 saatten az sürmez ona göre karar ver ev işini.

• bandanar B kullanıcısına yanıt
    İşte malesef problem orda , günde 4-5 saat yola harcamak akıl karı değil bana göre. Metro-Marmaray için bile otobüse binmem gerekiyor üstüne. Liseyi Kartalda okudum o bile eziyet geliyordu bana ev tutmam garanti anlayacağınız
  • metrobüse 2-3dk yürüme mesafesinde ev tutsan yarım saat sonra kampüste olursun illa merterde falan tutmana gerek yok. bu opsiyonu da bi düşün.

@Lüzumsuz Adam
  • arkadaşlar bu kayıt olayı nasıl olacak biri detaylı bir şekilde açıklayabilir mi teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix999 -- 11 Ağustos 2016; 20:58:10 >
  • YTÜ Bilgisayar . :)
  • Bi mekatronik de ben alırım

• YTÜ Endüstri Mühendisliği ( ing )'ne yerleştim, whatsapp grubu alımı devam ediyor mu?0

• Benim de mekatronik geldi herkese hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GYAT

http://www.ogi.yildiz.edu.tr/ogi/3/yeni-kazananlar/24

@matrix999

Çok saol teşekkür ettim.
  • Wp grubu aktif 110 kişiyiz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.