Şimdi Ara

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2016 GİRİŞLİLER [WHATSAPP GRUBU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GYAT

12-16 ağustos tarihlerinde illa elektronik mi yapmamız lazım normal bizzat gidip okuldan bütün kayıt işlemlerini bitiremiyozmu sonra bi daha kafa rahat olsun? Ben bi de yarın gidip eski üniversitemden kayıt da sildiricem

istersen e-devlet üzerinden kayıt yaptırabilirsin, istersende okula gelip tam kayıt yaptırabilirsin.
    Ama e-devlet ile yapınca eylül gibi okula gidince kesin kayıt yapman lazım.
  • eyvallah sağol. direk gidip bizzat kayıt yaptırmak en temizi.

@walor
  • up upp
  • benimde ytü elektrik GYAT hocam sizi daha önce forumda görmüştüm hangi bölümü kazandınız merak ettim
  • Uppp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyiz03

benimde ytü elektrik GYAT hocam sizi daha önce forumda görmüştüm hangi bölümü kazandınız merak ettim

gemi makineleri işletme müh. geldi ilk tercihimdi zaten . toplamda da iki tercih yapmıştım. 2011de gemi ve yat tasarımına girmiştim 4 sene de orda okudum . benim açımdan zor bi 4 sene olacağını düşünmüyorum yıldızda. sektörü tanıyorum. yıldızdan bi çok hocayı da tanıyorum zaten.
  • hayırlı olsun hocam ilk tercihiniz olmasınada çok sevindim ayrıca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyiz03

hayırlı olsun hocam ilk tercihiniz olmasınada çok sevindim ayrıca :)

eyvallah sağol. biraz okula göre atış yaptım aslında. 2. tercihim yıldız istatistikti. yani bi nevi tek tercih yaptım ben , istatistiği dolu gözüksün diye yazdım arasında çok fark var sıralama olarak ikisinin. sıram tutuyodu zaten gemiye de üstümdeki yerleri denemedim hiç gidiyim yıldıza hem konumu da iyi merkezde ayağıma uygun kafam rahat bi 4 sene geçirmek istedim. 2011 ile 2016 arası pek sevimli değil çünkü, bi çok insanın kaybolacağı tarzda bi karanlık hakimdi. şükür ki ben çıkışı buldum.
  • beyler ben ek yerleştirmeden elektrik mühendisliği yazıcam puanım tutuyo sizce gelir mi?

• shadow123. S kullanıcısına yanıt
    kazanıpta kayıda gitmeyen olursa yerleşirsin, beklemek lazım

• up up
  • ihtimal nedir sizce?
  • Up

• quote:

Orijinalden alıntı: shadow123.

ihtimal nedir sizce?

net bir şey söyleyemeceğim, sonuçta kimin kazanıpta kayıt yaptırmayacağını bilemeyiz.Klavuz yayınlandığı zaman kontrol edersin ağustos sonunda
  • Harita okuyan varmı ?

• YTÜ - Mekatronik
    Merhaba. Benim sorum hazırlıkla alakalı olacak şimdi %30 İngilizce bölüme girdim. Şartlarda hazırlık zorunlu deniyor ama sene başında bir sınav yapılacakmış eğer ingilizcem yeterli görülürse hazırlığı geçiyor muyum yoksa her koşulda okuyacak mıyım? Bir de hazırlık hangi kampüste?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mourinhology

YTÜ - Mekatronik
    Merhaba. Benim sorum hazırlıkla alakalı olacak şimdi %30 İngilizce bölüme girdim. Şartlarda hazırlık zorunlu deniyor ama sene başında bir sınav yapılacakmış eğer ingilizcem yeterli görülürse hazırlığı geçiyor muyum yoksa her koşulda okuyacak mıyım? Bir de hazırlık hangi kampüste?

İngilizce sınavı İYS'yi geçersen hazırlık okumazsın, hazırlıkta sanırım davutpaşada.
  • xMassiveStrokex kullanıcısına yanıt
    Damn... Peki İYS'yi geçmek için ne seviye bir ingilizceden söz ediyoruz? Dilko gibi kurslarda sadece hazırlık sınavını geçmeye yönelik kurlar var yeterli olur mu sizce?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.