Şimdi Ara

Yilbasinda Phuket,Tailanda Gidiyorum TEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Rusya cografyasindayim,ve yilbasi tatili burda uzun o malum soguk, yaklasik -20-30 gibi oluyor burasi,
    yilbasinda 2 sene once zorlamyla hic istemedigim halde Pattayaya gittim , gercekten dusundugumden bile igrencti, ama tabi eglendim, ilkimi cok guzel, denizi yemekler sahane gunde 3-4 tomyam corbasi icerdim, aksam clublerde , sabah yeme icme ada su bu guzel gecti

simdi tekrar gidecem, malum o mevsimde , cok fazla secenek yok, miami inanilmaz pahali , geriye tailand yada dubai kaliyor

http://www.booking.com/hotel/th/the-blue-marine-resort-amp-spa-phuket-managed-by-centara.tr.html?aid=389185;label=metagha-link-mapresultsKZ-hotel-814134_dev-desktop_los-1_bw-13_dow-Sunday_room-0_lang-tr_curr-KZT;sid=ec00769f7e657b12a4b409763609fe8a;all_sr_blocks=81413402_88886967_0_0_0;checkin=2016-10-30;checkout=2016-10-31;dest_id=-3406238;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;highlighted_blocks=81413402_88886967_0_0_0;hpos=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=b9e850bd0e421edfc768935ef56002dedf46f12bX1;type=total;ucfs=1&

bu otelde konakliyacam , ben tek gidicem gecen sefer kardesle gittik ama ben gene tek tabanca baya bereketli gecti,
    bu sefer pattya degilde phukete gidiyorum gece hayatiicin mekan tavsiyeniz ne olur ? ana dil sevyeseinde inglzice ve orta ruscam var

gece hayati disinda mutlaka gor diyeceginiz neresi olur ?

simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: richardbozkurt

selam dostlar

Rusya cografyasindayim,ve yilbasi tatili burda uzun o malum soguk, yaklasik -20-30 gibi oluyor burasi,
    yilbasinda 2 sene once zorlamyla hic istemedigim halde Pattayaya gittim , gercekten dusundugumden bile igrencti, ama tabi eglendim, ilkimi cok guzel, denizi yemekler sahane gunde 3-4 tomyam corbasi icerdim, aksam clublerde , sabah yeme icme ada su bu guzel gecti

simdi tekrar gidecem, malum o mevsimde , cok fazla secenek yok, miami inanilmaz pahali , geriye tailand yada dubai kaliyor

http://www.booking.com/hotel/th/the-blue-marine-resort-amp-spa-phuket-managed-by-centara.tr.html?aid=389185;label=metagha-link-mapresultsKZ-hotel-814134_dev-desktop_los-1_bw-13_dow-Sunday_room-0_lang-tr_curr-KZT;sid=ec00769f7e657b12a4b409763609fe8a;all_sr_blocks=81413402_88886967_0_0_0;checkin=2016-10-30;checkout=2016-10-31;dest_id=-3406238;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;highlighted_blocks=81413402_88886967_0_0_0;hpos=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=b9e850bd0e421edfc768935ef56002dedf46f12bX1;type=total;ucfs=1&

bu otelde konakliyacam , ben tek gidicem gecen sefer kardesle gittik ama ben gene tek tabanca baya bereketli gecti,
    bu sefer pattya degilde phukete gidiyorum gece hayatiicin mekan tavsiyeniz ne olur ? ana dil sevyeseinde inglzice ve orta ruscam var

gece hayati disinda mutlaka gor diyeceginiz neresi olur ?

simdiden tesekkurler

Ana başlık vardı aslında bu konuyla ilgili. Oraya da bakabilirsin. Ben gecen sene Phuket tarafına gittğimde Patong tarafında kaldım. Orada Pattaya'daki Walking Street'in küçüğü var. Hareketli baya..

Phuket tarafında James Bond adası var. çok popüler. Ama çok kirlenmiş. Merak gidermek için gidilebilir ama fotoğraflarda gözüktüğü gibi asla değil.

Bir gününü ise, Phi Phi adasına ayırabilirsin. Orada da meşhur Maya Beach var. Bİr çok wallpaper'a konu olmuş bir görüntüsü var. James Bond adası kadar kirlenmemiş.

Bir de Krabi tarafı var. Oraya ben gitmedim. Değerlendirilebilir. Akşam akşam aklıma bunlar geldi şimdilik.

İyi tatiller.

• gokhan1500 G kullanıcısına yanıt
    tesekkurler dostum o konuyu biliyorum, ve okudum ama orda cok birikme olmus, cevap verilirmi bilmiyorum ama simdi inceledim aktif uyeler var ve son sayfalara bile cevap vermisler orayada yazdim ve tabide okudum ve bilgilerimi notlarimi aldim

ben PAttayadaki corbacilar vardi salas biraz ama tadi mukemmel sabah aksam dolu, yerllerde turistlerde gidiyordu , onun gibi Patongta neresi var
  • Patron bahsettiğin cprbacıları bilmiyorum . Pek sevememiştim ben :) ..damak tadı farklılığı tabii .. Ama patong da az Bi yer degil ..tahminim beklentini karşılar ..bir internette araştır istersen ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: richardbozkurt

tesekkurler dostum o konuyu biliyorum, ve okudum ama orda cok birikme olmus, cevap verilirmi bilmiyorum ama simdi inceledim aktif uyeler var ve son sayfalara bile cevap vermisler orayada yazdim ve tabide okudum ve bilgilerimi notlarimi aldim

ben PAttayadaki corbacilar vardi salas biraz ama tadi mukemmel sabah aksam dolu, yerllerde turistlerde gidiyordu , onun gibi Patongta neresi var

Merhabalar;
    Sorunu cevapladım.Hocam
    sorunun cevabı tıklayınız..
    yine bir sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplayabilirim.
    Sevgi ve Saygıyla..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.