Şimdi Ara

Yılbaşı Sepetleri 2015 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
545
Cevap
29
Favori
88.686
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • migros paketindeki çikolatalar çok güzelmiş diyeceğiz herhalde yazıkk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardarda45 -- 6 Aralık 2014; 0:24:37 >
  • Courfour içeriği görmüştüm geçenlerde , sahte mi gerçek mi bilmiyorum. Ama genelde Courfour ve Metro nun içeriği zengin olacak gibi. Cl oranları yüksek olan paketlere yönelicem. :=)
  • Konuyu takibe alalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknolabs

Migros prestij paketi ne kadar ucuza geliyor hesaplayanlar söyleyebilir mi?

bugün migrosa gittim kasiyere sordum, o da birilerini aradı, prestij pakette yazmamasına rağmen 2 adet blue ice var
  • carrefourdaki ispirtolu içeceklerin hepsi 70likse iyi gibi ama 200 de pahalı biraz

metro market ve kipa nın paketleri nasıl olacak acaba?
  • migros paketleri tırt.
    reb label koymayanı dövüyorlar sanki her sene aynı muhabbet.

ilk mesaj güncellenirse iyi olur.
  • Pek iç açıcı durmuyor değişik ispirto çeşitleri olacağına efendi gibi 2 tane ispirto olsaymış 70cllik daha güzel olurmuş.
  • Bu sene ve önümüzdeki yıllarda (yasa ve değişmezse) paketlerden pek birşey beklemeyin. Fiyat avantajı sağlamaları biraz zor olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carrefour yine insafli, migros hepten tırt.

• takip....
  • Carefour paketinde sigara kaç paket ve ne marka bilgisi olan varmı? Aslında tam liste bilgisi olan varmı onu bi netleştirebilicel olan ?
  • Bu konuda hangi marketin daha çok çikolata verdiğini konuşmamız gerekiyor arkadaşlar. Lütfen. Ben mesela Migrosun çikolatalarını sevmiyorum. Hatta yanında bazen çok afedersiniz sigara da veriyorlar. Inanılmaz rahatsız oluyorum. Carrefour un büyük paketinde kaç adet tobleron olduğu açıklansın onu alacağım büyük ihtimal. Afedersiniz sigara da koymayacaklarmış bu sene. En temizi bu olacak.

• paketler önceki senelerde benim için avantajlı oluyodu içindeki duman hediyesiyle , ama dumanı bıraktım , içindeki baş döndüren içeceklerin de bi kısmında başka marka öncelik tercihim olacağı için paket işine bu sene girmem büyük ihtimal
  • papichulo kullanıcısına yanıt
    Birçoğu o dumanları satmıştı da sepetler daha ucuza gelmişti.
    Ama bu yıldı sepetlerde henüz para edecek duman yok.
  • Dumanı da bıraktım, ispirtoyu da, arpayı da..

Şimdi sade paketleri takip ediyorum, ama haber veren olsa değmeyin keyfime

• Dumanlı paket yok mudur ki ?

• Carrefour prestij pakette 3 paket parlak ahmet olması lazım
  • Yorumları okudum sanki Leyla ile Mecnun izliyormuşum gibi geldi, dumanlar, arpalar vs.
  • Dün ki konuda ki paketler tam olarak neydi ne değildi bu seneye ait miydi vs. belirsizdi

Sonra konu direkt ben şurada X i bu kadara aldım yok Y koklanır mı, Z içilmez.

Zaten X' içen adam fiyatını bilir hesabını yapar.

Geçen sene ki Car.. Sa paketi ortalama piyasadan 100 tl daha ucuz bu seneki migros paketi X fiyatına X+.... ile geliyor yine ucuz toplu olarak.

Ben şahsen bu paketleri sıcak fırsatçı olarak alacağımdan indirim söz konusuysa alacağım.

Ha illa X muhabbetine ve bu ülkede bir şeyler çok pahalı nalet olsun vb. geyikler ile dönecekse konu bende konunun silinmesi taraftarıyım.
  • Carrefour 'dan bugün bir sepet aldım. Yazılanlara ek olarak 2 tane de sigara var.
    Sınav dönüşü metro 'ya da uğradım. Alkollü tek Paket var fiyatı 140 tl icindekilerin fotosu altta yeni bir paket hazırlanıyormuş. Ne zaman çıkacağını soylemediler.

Yılbaşı Sepetleri 2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hokkabaz- -- 6 Aralık 2014; 16:58:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.