Şimdi Ara

Yılbaşı Sepetleri 2013 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
12
Favori
48.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: by_deViLs

METRO PREMIUM YILBAŞI SEPETİ (ALKOLLÜ )
    # Efe yaş üzüm rakı 70cl
    # Johnnie walker black label scotch viski 70cl
    # Cielo pinot grigio blush şarap 75cl
    # Chateau de gourd bordeaux kırmızı şarap 75cl
    # Vinkara doruk kalecik karası/syrah kırmızı şarap 75cl
    # Lion club enerji içeceği 500ml
    # Rioba Türk kahvesi 100gr.
    # Karali premium siyah çay 20*2 gr
    # Finelife karışık kuruyemiş 200gr
    # Melodi yaldızlı fıstık krokan 200gr
    # Melodi truf çikolata özel seri 260 gr.
    # Melodi fındık draje 250gr.
    # Collection peçete
    FİYAT - 179 TL -

Aslında rakı konusunda bana çok farketmiyor. Yeni rakı yada efe ayırt etmem ancak kız arkadaşım efe yaş üzüm daha çok sevdiği için, ve şarap bolluğu + black label bu paketi çok cazip kıldı bana.

Bu yüzden şöyle, yaklaşık olarak hesaplamak istedim. Fiyatlara internetten baktım, yanlışım varsa düzeltin.
    Efe yaş üzüm 70cl 50TL
    JW blakc 70cl 70 TL
    Cielo pinot grigio blush 32TL
    Chateau de gourd bordeaux 20TL(tahmini)
    Vinkara doruk kalecik karası/syrah 20TL

Bu durumda toplam 192TL yapıyor. Çok avantajlı değil ancak yine de düşünülebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Konu hakkında not ve ufak rica/kurallar,

• Bu konu "Sıcak Fırsatlar Bölüm Kuralları Madde 1.3" kuralından makul derecede muaftır. Bu nedenle edilecek şikayetler işlem yapmaksızın kapatılacaktır.
  • Paket içeriğindeki alkol ve tütün ürünlerinin özellikle vurgulanması mesajın uygun şekilde revizyona veya silinmesine neden olabilir.
  • Üye yorumları içerisinde özellikle alkol ve tütün ürünlerinin vurgulanarak yorumlanması, özendirici konuşmalar yapılması mesajın silinmesine neden olabilir.
  • Konu başlığına aykırı, konu ile alakasız mesajlar neden göstermeksizin silinebilir.
  • Paketleri değerlendirirken bütün olarak değerlendirmeye gayret edelim.

Yukarıdaki küçük rica/kuralları yerine getirebileceğinizi düşünüyorum. Bu mesajı sadece okuyarak, cevaplamadan sadece konunun amacına odaklanmanız dileğiyle...

İyi forumlar.

• ilgin ve cevapların için ayrıca tesekkur ederim sahsım adına...

• kipanın hala açıklamaması da enterasan acaba busene yapmayacaklar mı ki ?
  • Mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcclouhd

kipanın hala açıklamaması da enterasan acaba busene yapmayacaklar mı ki ?

Kipa'yı BİM almıştı...

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

quote:

Orijinalden alıntı: mcclouhd

kipanın hala açıklamaması da enterasan acaba busene yapmayacaklar mı ki ?

Kipa'yı BİM almıştı...

o zaman alkolu unutun :D fıstıklı şerbet çeşitleri olabilir..

• Ben de carrefour prestij sepet aldim. İcinden bir marlboro mentollu bir de davidoff sigara cikti. Sepetlerin icine ikiser tane sigara atmislar anlasilan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

3 yıl önce Migros'tan aldığım paket hala gözümde tüter. Chivas, Absolute, Tekirdağ Rakı, 2 Corona Bira, 10 tane Kent sigara ve gırla ıvır zıvır vermişlerdi. Şimdi yapsalar aynı paketi o zaman 129 lira vermiştim şimdi 229 vermeye razıyım ama neredeeee...

Aynı paketi almıştım, efsaneydi bence de. Sigaraları da kullanmadığım için 45 TL'ye satmıştım, baya ucuza gelmişti.

o pakete sahip olan şanslılardan biriyim. Migros un genel müdürlüğünden üst düzey yöneticilerinden biri devreye girmişti ,2 saat yol gitmiştim arka kapıdan teslim aldim diğer müşteriler görmesin diye

Kötü tarafı o paketten sonra seviye tavan yaptı,her paket pahalıya geldi ve hiç almadım bu güne kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: oracle99

quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

3 yıl önce Migros'tan aldığım paket hala gözümde tüter. Chivas, Absolute, Tekirdağ Rakı, 2 Corona Bira, 10 tane Kent sigara ve gırla ıvır zıvır vermişlerdi. Şimdi yapsalar aynı paketi o zaman 129 lira vermiştim şimdi 229 vermeye razıyım ama neredeeee...

Aynı paketi almıştım, efsaneydi bence de. Sigaraları da kullanmadığım için 45 TL'ye satmıştım, baya ucuza gelmişti.

o pakete sahip olan şanslılardan biriyim. Migros un genel müdürlüğünden üst düzey yöneticilerinden biri devreye girmişti ,2 saat yol gitmiştim arka kapıdan teslim aldim diğer müşteriler görmesin diye

Kötü tarafı o paketten sonra seviye tavan yaptı,her paket pahalıya geldi ve hiç almadım bu güne kadar

Ben de Migros yönetimden bir arkadaşın sayesinde almıştım. Hatta sağolsun o bana getirmişti. Yoksa bulunmuyordu hiçbir yerde.

• hey gidi günler biz elemanlarla sepeti çekiştiriyorduk migrosta ve ben kapmıştım
  • Yarın gidip almayı düşünüyortum 1 sepet? Hangisini öneriyorsunuz?
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar........
    Bakın ben ne yaptım, Garanti bankası money kredi kartına başvurdum 10 gün önce kartım geldi, şuan bir kampanya var tansaş ve migrosta 100tl lik alışveriş yapıyorsun 50tl ödüyorsun money karta yeni başvurmuşsan eğer ilk alışverişinde 100tl lik alışveriş yapıyorsun 50tl ödüyorsun neyse... cuma günü aradım garanti bankasını dedim bana gelen money kartı kapatmak istiyorum, telefonun ucundaki kibar bayan cihan bey eğer kapatmazsanız 50tl money yükleriz kartına tabiki dayanamadım tamam kapatmıyorum dedim. Bugun baktım yüklenmiş 50tl money, gittim migrosa prestij yılbaşı sepeti almaya 179tl money kartı verdim 50tl money puan düştü birde 100tl lik alışverişe 50tl ödüyorduk yaa bi baktım fişe 79tl yazıyor kartınızdan çekilen tutar ohhhhh.....
    MİGROS PRESTİJ PAKET BANA 79TL YE GELDİ. HE BU ARADA 1 ADETTE MİLLİ PİYANGO BİLETİ VERDİ GARANTİCİĞİM BAYA BİR AVANTA OLDU SİZİN ANLAYACAĞINIZ.....
    BU ARADA 3 ADET DAHA 75TL DAHA ALIŞVERİL YAPARSAM TANSAŞTAN 75TL MONEY DAHA VERİCEK GARANTİ BANKASI

• Bugün bende Ankara cepa carrefourdan prestij paket aldım. Batıkent carrefourda kalmamış ilgilenen arkadaşlara duyurulur. Bu arada sepetin içinden iki paketde sigara çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shark06 -- 11 Aralık 2012; 21:22:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar carrefour dan alınan paketlerden sadece prestij pakette mi var 2 adet sigara ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: shark06

Bugün bende Ankara cepa carrefourdan prestij paket aldım. Batıkent carrefourda kalmamış ilgilenen arkadaşlara duyurulur. Bu arada sepetin içinden iki paketde sigara çıkıyor.

saat kaç gibi aldınız acaba 4 paket kalmıştı ben akşam aldığımda tepeye çıkıp indirdim :) carefour şimdilik en iyisi 2 sigara zaten 15 tl ye geliyor 145 tl ye geliyor içi baya dolu paketin.
  • geçen seneye göre daha iyi gibi paketler önlerden alalım yerimizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romulus1991

Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar........
    Bakın ben ne yaptım, Garanti bankası money kredi kartına başvurdum 10 gün önce kartım geldi, şuan bir kampanya var tansaş ve migrosta 100tl lik alışveriş yapıyorsun 50tl ödüyorsun money karta yeni başvurmuşsan eğer ilk alışverişinde 100tl lik alışveriş yapıyorsun 50tl ödüyorsun neyse... cuma günü aradım garanti bankasını dedim bana gelen money kartı kapatmak istiyorum, telefonun ucundaki kibar bayan cihan bey eğer kapatmazsanız 50tl money yükleriz kartına tabiki dayanamadım tamam kapatmıyorum dedim. Bugun baktım yüklenmiş 50tl money, gittim migrosa prestij yılbaşı sepeti almaya 179tl money kartı verdim 50tl money puan düştü birde 100tl lik alışverişe 50tl ödüyorduk yaa bi baktım fişe 79tl yazıyor kartınızdan çekilen tutar ohhhhh.....
    MİGROS PRESTİJ PAKET BANA 79TL YE GELDİ. HE BU ARADA 1 ADETTE MİLLİ PİYANGO BİLETİ VERDİ GARANTİCİĞİM BAYA BİR AVANTA OLDU SİZİN ANLAYACAĞINIZ.....
    BU ARADA 3 ADET DAHA 75TL DAHA ALIŞVERİL YAPARSAM TANSAŞTAN 75TL MONEY DAHA VERİCEK GARANTİ BANKASI

"tansaş ve migrosta 100tl lik alışveriş yapıyorsun 50tl"

bu kampanya hakkında detaylı bilgi var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

quote:

Orijinalden alıntı: Romulus1991

Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar........

"tansaş ve migrosta 100tl lik alışveriş yapıyorsun 50tl"

bu kampanya hakkında detaylı bilgi var mı ?

Money Visa başvurusu yapana, ilk 100 TL ve üzeri alışverişinde anında 50 TL İndirim!

Kampanya Detayları :
    Kampanya 22 Kasım - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir.
    Money Visa için başvuru yapan müşterilerin Money Visa'larıyla yapacakları ilk 100 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 50 TL İndirim verilecektir.
    Mutluluk makinalarından (kiosklardan) da başvuru yapabilirsiniz.
    Money Visa Kart'larının kullanıma açıldığı andan itibaren 31 Mart 2013 tarihine kadar Migros, Sanal Market, 5M, Tansaş ve Macrocenter mağazalarından Money Visa ile yapacakları ilk 100 TL ve üzeri alışverişlerde anında 50 TL indirim alacaklardır.
    Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 50 TL indirim alabilir.
    Kampanya 10.000 adet müşteri ile sınırlıdır.
    Kampanyaya alkollü ürünler, cep telefonu, TL yüklemeleri, elektrikli - elektronik ürünler dahil değildir.

http://www.money.com.tr/apps/CampaignDetails.aspx?campaignId=310

en alt madde de göründüğü gibi alkollü ürünler kampanyaya dahil değil görünmektedir.

• Dostum alkol olarak barkot konulmamış yanlızi dikkat edin yılbaşı sepeti olarak barkotları var o yüzden alınabiliyor isteyen deneyebilir. şöyle anlatayım, normalde migroslarda 50tl lik alışverişe bazı ürünler 5tl ye veriliyori alkol alınırsa verilmiyor 50tl lik, sepet aldığınız zamanda ürünü 5tl ye veriyori yani sepet alkol olarak görünmüyor yılbaşı sepeti olarak yazıyor fişlerde. ben aldım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

Orijinalden alıntı: shark06

Bugün bende Ankara cepa carrefourdan prestij paket aldım. Batıkent carrefourda kalmamış ilgilenen arkadaşlara duyurulur. Bu arada sepetin içinden iki paketde sigara çıkıyor.

saat kaç gibi aldınız acaba 4 paket kalmıştı ben akşam aldığımda tepeye çıkıp indirdim :) carefour şimdilik en iyisi 2 sigara zaten 15 tl ye geliyor 145 tl ye geliyor içi baya dolu paketin.

Ben gündüz saat 12'de aldım. Yaklaşık 50-60 kutu vardı. Bencede Carrefour'un prestij paketi en cazip paket.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.