Şimdi Ara

Ygs7k lys 5k sorularınız varsa alırım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
1.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: elllfbill

quote:

Orijinalden alıntı: duketemre

quote:

Orijinalden alıntı: elllfbill

quote:

Orijinalden alıntı: HedefeDogru

Hocam seviyem ortanin uzerinde Lys mat sb onerir misiniz?

Türev limit İntegral dışında diğerleri hep aynı çıkıyor sınavda birey b yada karakök olabilir. Ben öyle çok test kitabı çözmedim ama limit türev integral de apotemi fasiküllerini alıp çözmüştüm gerçekten güzeldi orijinal sorular vardı. Zevkle çözdüğüm kitaplardı

hep aynı çıkıyor derken bu yazdıklarınızı biraz açar mısınız benim için öenmli proplemlere daha başlamadım ve 2.5 kitap bitirmem ve yüksek net yapmam lazım birde fen var

Lys mat için söyledim. Çok değişik tarzda çıkmıyor l.t.i. Dışında

l t i nasıl çalışmalıyız bunlar formül olduğu için formülleri öğrendikten sonra kolay konular dedi birisi birde o zaman ygs de zorlandığım konularda geçmiş dönemdeki tipte ki sorulara bakayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duketemre -- 14 Şubat 2018; 0:21:57 >

• elllfbill kullanıcısına yanıt
    Nolcak okulunu basıp tebrik mi edecekler seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dershane gerekli mi? Faydasını gördün mü? Youtube çok gelişti artık ve soru bankalarının çoğunu youtube da hocalar çözmeye başladı. endemik olsun karekök olsun. Yapamadığın 50 soru biriktiğinde özel ders almak daha mantıklı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryo41

Dershane gerekli mi? Faydasını gördün mü? Youtube çok gelişti artık ve soru bankalarının çoğunu youtube da hocalar çözmeye başladı. endemik olsun karekök olsun. Yapamadığın 50 soru biriktiğinde özel ders almak daha mantıklı gibi.

Bunlar çok kişisel şeyler. Ben düzensiz biriydim dershane bana düzen kattı benim için iyi oldu ama dershaneye gitmeden de yapan oluyor. Önemli olan senin hangisinin senin için iyi olacağını düşünüyorsan o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.