Şimdi Ara

YGS Sınavına Başvuru (Eski Mezunum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar eski tarihli lisans mezunlarındanım. Yeniden gireceğim bu sene kısmetse. Yalnız araya bayağı vakit girdi nasıl başvurulacak çok değişmiş sistem. Ösym merkezine gitmem yeterli mi? Şifre alımı ve fotoğraf işlemleri için gidileceğini biliyorum sadece. Yanımda hangi belgeleri götürmem gerekecek?

Yarın son günmüş çok acil yardımlarınızı bekliyorum başvuru prosedürleri ile ilgili

• GÜNCEL. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.
  • hocam 2-3 yıl içinde ösymnin yapmış olduğu herhangi bir sınava başvuru yaptıysanız şifre ve fotoğrafınız vardır. kendiniz internetten de başvuru yapabilirsiniz.yoksada kimliğinizle herhangi bir liseye gidip başvurunuzu yapabilirsiniz. yalnız sabah erkenden gidin son gün olduğu için kuyruk oluşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BNSF

hocam 2-3 yıl içinde ösymnin yapmış olduğu herhangi bir sınava başvuru yaptıysanız şifre ve fotoğrafınız vardır. kendiniz internetten de başvuru yapabilirsiniz.yoksada kimliğinizle herhangi bir liseye gidip başvurunuzu yapabilirsiniz. yalnız sabah erkenden gidin son gün olduğu için kuyruk oluşabilir.

6 sene oldu gireli. Başvuru merkezine gitmem gerekiyor demek ki. Çok teşekkür ederim arkadaşım yardımın için.
  • kpss ye filan girmediniz mi hiç yakınlarda
  • Son güne bırakmasaydınız keşke. Sabahtan gidin sıra olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BNSF

kpss ye filan girmediniz mi hiç yakınlarda

Hep 2009 ve öncesi sınava girişlerim. Özel sektördeyim.

quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Son güne bırakmasaydınız keşke. Sabahtan gidin sıra olabilir.

Hallettim çok şükür teşekkür ederim hepinize.
  • iyi hadi geçmiş olsun ama sana bir hatırlatma : -ne zaman görsem düzeltirim- ''YGS sınavı'' diye bir tabir olamaz anlatım bozukluğu olur bak benden sana tüyo bu yıl kesin sorarlar anlatım bozukluğu sorusu ve içinde ''ygs sınavı'' söz öbeği geçen bir cümle olsa çoğu insan anlatım bozukluğu yok der ve çok seçiçi bir soru olurdu .sabah radyoda da ygs sınavı dediler televizyonda da diyorlar bazen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.