Onbaşı
29 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Perşembe günü geceden Bursa'ya gideceğim. Yalnız Yenişehir'e geçmem gerekiyor hemen. Sanki MustafaKemalPaşa, Karacabey, Mudanya öz de Yenişehir üvey evlatmış gibi otobüs firmaları oraya gitmiyor.

Bursa Otogar'dan Yenişehir'e alternatifli hızlı nasıl ulaşabilirim. Desteklerinizi bekliyorum canlar.
"Siber Güvenlik" dünyasından haberler, makaleler ve güncel saldırılar hakkında gelişmelerin paylaşıldığı H4cktimes yayın hayatına başladı.

H4cktimes - Siber Uzayın Haber Platformu

H4cktimes on Twitter

H4cktimes on Facebook

H4cktimes on Youtube
Konusunun altına yazdım ilgilenen olmadı size güveniyorum konu dışı ahalisi.

Evet arkadaşlar eski tarihli lisans mezunlarındanım. Yeniden gireceğim bu sene kısmetse. Yalnız araya bayağı vakit girdi nasıl başvurulacak bilmiyorum. Çok değişmiş sistem. Ösym merkezine gitmem yeterli mi? Şifre alımı ve fotoğraf işlemleri için gidileceğini biliyorum sadece. Yanımda hangi belgeleri götürmem gerekecek?

Yarın son günmüş çok acil yardımlarınızı bekliyorum başvuru prosedürleri ile ilgili. Teşekkürler şimdiden
Evet arkadaşlar eski tarihli lisans mezunlarındanım. Yeniden gireceğim bu sene kısmetse. Yalnız araya bayağı vakit girdi nasıl başvurulacak çok değişmiş sistem. Ösym merkezine gitmem yeterli mi? Şifre alımı ve fotoğraf işlemleri için gidileceğini biliyorum sadece. Yanımda hangi belgeleri götürmem gerekecek?

Yarın son günmüş çok acil yardımlarınızı bekliyorum başvuru prosedürleri ile ilgili
Bir zamanlar (3-4 seneler önce) Haxball'dan da önce gecelerimizin vazgeçilmez eğlencelerinden idi.

Oynayalım haydi

Online Basketball'a Git
Bidroopta aktif insanların oluşturduğu kodlar:

XfGv2WSV
bmPhOKx1
rzlAWDRN
fZ1EAOPx
2K3VpP9y

http://bidroop.com/

Üst taraftaki kodlardan birini kullanarak buradan üye olarak geniş topluluğumuza katılın...
Az önce rastladım arkadaşlar bilen varsa bilgi verebilir mi? Bu kadar ucuz ?!!? Hata verdim biri açıklasın lütfen gerçek mi bu?

Aloburada.com
Arkadaşlar şimdiden herkese hayırlı tezkereler. Ana konu üzerinden takip ettiğim kadarıyla hiç kırıkkale göremedim.
Benim ustalık burada olacak inşaallah. Yakın zamanda gitmiş, bilenler burası ilgili bilgi verebilirlerse çok sevinirim
Fatih Altaylı ve ekibinin duruma yaklaşımı. Tarafsızlıktan söz ediyorsunuz değil mi? Ben bir Fenerbahçeli olarak bu adam bu medya grubunda oldukça dikkate dahi almayacağım.

İlk işim pc'mde tüm browserlarda haberturk.com yer imlerini silmek olacaktır.

Renkli TV'de kupa! - Habertürk internet sitesi

Hala gülüyorum biliyor musunuz
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 431
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 18.397 (Bu ay: 104)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 40 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.