Şimdi Ara

-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 24 Ağustos 2022; 13:6:7 >

• kardeşim bence otur lys çalış bak çok ciddiyim ygs%30 lys%70 etkiliyor. Bende bilgisayar müh. istiyorum İnşallah kazanırız. sana tavsiyem lys ye çalışman çünkü emin ol ygs de çok kötü alsan bile eğer lys de iyi alırsan güzel bir yeri kazanırsın.
    Allah zihin açıklığı versin başarılar...
  • ha bu arada lys konuları 3 ayda hayyatta yetişmez o yüzden lys ye çalışmaya başla kardeşim.

lys2 fizikte 40 soru soruluyor ama 43 konu var şaka gibi..
  • ganker kullanıcısına yanıt
    Sağolasın dostum zaten hedef lys den çok iyi bir puan almak ama sırayla şuan tek hedefim ygs de yapabileceğim en iyi sonucu yapmak bunun içinde artık herşeyi bi kenera bıraktım ve Türkçe-Matematik çözüyorum kalan son 2 ayda sadece bu iki derse çalışacağım gerisini artık bildiğim kadarıyla yaparım lys de ne olursa olsun 100 bin olmam lazım artık onun içinde ayrı bi yöntem araştıracağım
  • Mr.Rich M kullanıcısına yanıt
    ahh bi 100.000 altına bi inebilsek
    Sizde bendensiniz herhalde sizin netleriniz ne civarda
  • Mr.Rich M kullanıcısına yanıt
    ne sen sor ne ben söyleyeyim ha bu arada internette ygs netlerne göre puan hesaplayan siteler var istersen bi bak.
    Zaten onlara bakmaktan sınava odaklanamıyorum tahmini 300 bin oluyorum istediğim netleri alabilirsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önemli olan ahiretteki sinav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ne yaptın YGS'yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: byMyzz

Hocam ne yaptın YGS'yi

Klasik okuldaki denemelerim gibi geçti fakat benim beklentimin çok çok altında diyebiliriz herkes gibi matematik zor geldi falan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.