Şimdi Ara

YGS MATEMATİK HEDEFİM- SONUÇ SS EKLENDİ--- BAŞARAMADIM DOSTLAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
5
Favori
3.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

YGS MATEMATİK HEDEFİM- SONUÇ SS EKLENDİ--- BAŞARAMADIM DOSTLAR

(En Son Oy Tarihi: 13.2.2017)
Giriş
  • HEDEFLERİNİZLE DALGA GEÇEN İNSANLARA İNAT BAŞARIN GENÇLER. YAPAMAZSIN DİYENLERE İNAT ÇALIŞIN VE YAPIN. SONRA DA SONUÇ BELGESİNİ ÇIKARTIP ONLARIN GÖ(Z)ÜNE SOKUN!! HAYDİ ASLANLARIM... ZAFERE ULAŞACAK GÜÇ, HIRS VE İNAT DAMARLARIMIZDAKİ ASİL KANDA MEVCUT.. ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN!!!

(Arada gaza gelin)
  • Aynen öyle hocam. Bakın biliyorsunuz ki bilgisayar mühendisliğinin aldığı puan türünde LYS MAT %22 etkili. O yüzden LYS matematiği sağlam olsun.
  • Merhabalar. Problemler icin oneriniz var mi acaba ? Kaynak calisma yontemi vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m.said M kullanıcısına yanıt
    Ben şöyle yaptım: FEM Beyazdan çözdüm(leş gibi eski sorular), Karekök SB(eli yüzü düzgün sorular) ve denemelerde çözdüklerim. 2 sene önce de yaz tatilinde simetri bitmişti. Şimdi de Apotemi çözeceğim. Durumunuz kötüyse problemlerden fasikül alın ama o konuda pek bilgim yok fasikül kullanmadım o konudan. Ayrı bi' konu açıp sorabilirsiniz. Yardımcı olan mutlaka olacaktır. İyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugraramoglu

25 net ulaşılması zor netler değil. Bilmediğin konular varsa mutlaka onlara çalış. AYRICA ÇOK ÇOK ÇOK DENEME ÇÖZ!!! Ben şu ana kadar 50 matematik denemesi çözdüm ve daha 30 tane çözücem. Mutlaka katkısı olur. Denemelerde sürekli yanlış olan konuların üzerine git. Kapsül, denge, endemik, apotemi ve metin yayınlarının matematik denemelerini çöz. 80 deneme ediyor ve 3200 soru yapar bu. Bir soru bankası demek..

Hocam dünden beri deneme çözmeye başladım şuanda palme yayınlarının denemesini çözüyorum. Haftaya kadar biter ve dediginiz yayınlardan herhangi birisini alıp çözeceğim.

• ozkanismail.omer kullanıcısına yanıt
    Palme pek tavsiye edilmiyordu burada ama siz bitirin yine de. Bence bu sürede 2 deneme kitabı daha bitirirsiniz. Endemik ve kapsül almanızı tavsiye ederim. Totalde 35 deneme eder ve günde 3 denemeden 10 günde sadegallahülazim.
  • quote:

Palme pek tavsiye edilmiyordu burada ama siz bitirin yine de. Bence bu sürede 2 deneme kitabı daha bitirirsiniz. Endemik ve kapsül almanızı tavsiye ederim. Totalde 35 deneme eder ve günde 3 denemeden 10 günde sadegallahülazim.

Eyvallah

• bugraramoglu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• Hocam Allah razı olsun. Sizin yazınızı okuduktan sonra kendime güvenin geldi o günden beri 80in altına düşmüyor netler TM 12yim :)

• kokerax kullanıcısına yanıt
    Katkım olduysa çok mutlu olurum. Umarım hedeflerinize ulaşırsınız. İyi çalışmalar.
  • EDİT: 20 ŞUBAT -- ANKET EKLENDİ!! -- SİZCE YGS MATEMATİK DE KAÇ NET YAPACAĞIM?
  • 5-6y yapacaksın rez al sınavdan sonra editlersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lejyoner1 -- 20 Şubat 2016; 14:22:55 >
  • Lejyoner1 kullanıcısına yanıt
    Eğer hiç boş bırakmayacaksam 34-6 olacaksa 32.50 olur ki üzücü değil yani bence.
  • quote:

Eğer hiç boş bırakmayacaksam 34-6 olacaksa 32.50 olur ki üzücü değil yani bence.

Uzaylılar gönderdi beni tüm olasılıkları hesaplamışlar banko 5 6 y yani kaçarı yok

Eyvallah hocam 6 y hedefime ters ama görücez sınavda. Editlicem bu mesajı da.
  • quote:

Eyvallah hocam 6 y hedefime ters ama görücez sınavda. Editlicem bu mesajı da.

Umarım haksız çıkarım :D

-iyi yönde tabi

Teşekkürler hocam. Sizin hedefiniz neydi?
  • bugraramoglu kullanıcısına yanıt
    135 140 arası Odtü pc

Hayırlısı artık

İnşallah hedefinize ulaşırsınız hocam. Forumda sık sık görüyorum sizi. Ulaşacağınızı düşünüyorum.
  • quote:

İnşallah hedefinize ulaşırsınız hocam. Forumda sık sık görüyorum sizi. Ulaşacağınızı düşünüyorum.

Umarım hakeden herkes hakettiği kadarına ulaşır

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.