Şimdi Ara

YGS MATEMATİK HEDEFİM- SONUÇ SS EKLENDİ--- BAŞARAMADIM DOSTLAR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
5
Favori
3.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

YGS MATEMATİK HEDEFİM- SONUÇ SS EKLENDİ--- BAŞARAMADIM DOSTLAR

(En Son Oy Tarihi: 13.2.2017)
Giriş
    Çözülmesi gereken bi' deneme kardeşim. Özellikle hep FEM çözüyorsan arada başka yayınları da çözmek iyi oluyor. Problemler kısmı güzel değil bu bi' gerçek ama sayılar kısmında orijinal sorular var. Geometride her deneme de mutlaka ya katlamalı ya çizdirmeli soru var. Beceremiyorum buraya foto atmayı yoksa örnek olarak atardım bi' kaç sayfa. Hem zaten 15 denemecik. Bugün alsanız pazar akşamına kadar bitirirsiniz.
  • Dostum endemiğin ortalarında 36 lara kadar çıkarsın. Benimde ilk denemeler 27-28 dolaylarındaydı. Netlerimiz çok yakın birbirine. Bende geçen hafta endemiki bitirip dengeye başladım. Son 5-6 denemem var. İnşallah netlerimizi ygs ye yansıtırız. Başarılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erotikbrokoli kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam. Eğer kapsül 2016yı çözmediysen dengeden sonra onu da çöz mutlaka. Dengeden daha güzel bi' deneme. Ayrıca Apotemiyi de tavsiye ediyorum. Sınavdan sonra bu konuya uğrayın mutlaka. İyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugraramoglu

İnşallah hocam. Eğer kapsül 2016yı çözmediysen dengeden sonra onu da çöz mutlaka. Dengeden daha güzel bi' deneme. Ayrıca Apotemiyi de tavsiye ediyorum. Sınavdan sonra bu konuya uğrayın mutlaka. İyi çalışmalar.

Aldım, hazırda bekliyo zaten kapsül 2-3 güne denge bitiyor. Apotemi yetişmez gibi ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erotikbrokoli kullanıcısına yanıt
    Evet aslında yetişmeyebilir. Ben kapsülü ilk deneme olarak çözmüştüm. Ondan uzun denemeler aradan çıktı. Şuan 15 endemik+15 apotemi+10 metin var.. 20 günden az sürede bitecek inş. O zaman size Metin yayınlarını öneriyim 10 tanecik deneme. Hoşunuza giderse günde 3 tane bile çözebilirsiniz.
  • !!!EDİT: 18 ŞUBAT!!!
    Yorum ve desteklerinizi esirgemeyin.
  • Endemik 15li mat nasıl dengeye göre zorlugu nedir tavsiye eder misiniz
  • LeonardoSnart kullanıcısına yanıt
    Problemler kısmı dengeye göre kötü, sayılar kısmı ise daha zor. Yani alışmadığımız sorular var. Geometri kısmında dengede olmayan katlamalı ve çizdirmeli sorular var. Çözmen fayda sağlayacaktır. 15 deneme 5 günde bitirirsin en fazla.
  • apotemi ya da bunu alacaktım bunu alayım en iyisi
  • Hocam ben geçen sene hic çalışmadan girdigim ygs den matematik ve fen yapma dan çıktım.Bu sene denemelerde Mat 17-20
    Fen 15-18 arası net yapıyorum hedefim ikisindende 25 net yapmak.Siz ne dersiniz yapilabilirmi durum vahim ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 11.sınıf kardeşim için ne önerirsiniz
    Orta bir yerde
    Yani bu seneden ne yapsın ?
    Ben 2009da girdim üni sınavına da sistem değişmiş defalarca

• ozkanismail.omer kullanıcısına yanıt
    25 net ulaşılması zor netler değil. Bilmediğin konular varsa mutlaka onlara çalış. AYRICA ÇOK ÇOK ÇOK DENEME ÇÖZ!!! Ben şu ana kadar 50 matematik denemesi çözdüm ve daha 30 tane çözücem. Mutlaka katkısı olur. Denemelerde sürekli yanlış olan konuların üzerine git. Kapsül, denge, endemik, apotemi ve metin yayınlarının matematik denemelerini çöz. 80 deneme ediyor ve 3200 soru yapar bu. Bir soru bankası demek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moriarty44

Hocam 11.sınıf kardeşim için ne önerirsiniz
    Orta bir yerde
    Yani bu seneden ne yapsın ?
    Ben 2009da girdim üni sınavına da sistem değişmiş defalarca

Kardeşinin yerinde olsam 11. sınıf matematiğe odaklanırdım şuan. LYS daha önemli. Yaz tatilinde YGS ye başlasa zaten rahat yetişir. Yaz tatilinde 1 soru bankası bitirsin. Fem Konu Özetli ya da Karekök olabilir. Hatta ikisini de bitirirse görmediği soru kalmaz. Sonrasında bol bol bol bölüm denemesi. YGS nin sırrı bölüm denemesidir bana kalırsa hocam. Çözdükçe hızlanır kardeşiniz. Başarılar diyorum kardeşinize. Sizin gibi bilinçli abisi olduğu için şanslı.

• hedef 35.3 hafta kaldı ve yapacağım. sonuç açıklanınca editleyeceğim.

• ARKADAŞLAR BAZI KİŞİLER ÖZELDEN ''LAN SEN DAHA 34 NET ANCA YAPIYORSUN TAVSİYE VERMEK SENİN NEYİNE?'' DİYE MESAJLAR ATIYOR. KONUYU OKURSANIZ TAVSİYE VERİCEM MATEMATİĞİM SÜPER DEMEDİM. BU BİR HEDEF KONUSUDUR. BU YOLCULUĞU SİZLERLE BİRLİKTE YAPMAK İSTEDİĞİMDEN AÇTIM KONUYU. TAVSİYE İSTEYEN ARKADAŞLARA DA ELİMDEN GELDİĞİNDE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUM. UKELALIK FALAN YAPMIYORUM..
  • bugraramoglu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam birde okulundan demişler şimdiden ygs matematiğe başlamanız lazım
    Aynı zamanda ygs biyoloji de çalışılıyor imiş
    Ne diyorsunuz ?

• Hocam öğrencinin halinden en iyi öğrenci anlar. Öğretmenlerimizin tecrübelerinden tabiiki faydalanacağız ama birazda sınava girmiş tecrübeli kişilerden yardım almak lazım. Şimdi YGS matematiğe başlasa bile okul sınavları gelecek ve mecburen kopacak. Sınavların sonucu belki moralini bozacak ve atacak kitabı köşeye. Matematiği seviyorsa dediğim şekilde yaparsa kesinlikle ama kesinlikle başarıya ulaşacaktır.
    Ygs biyolojiye gelince çalışabilir bana kalırsa. Bir süre sonra unutsa bile tekrar çalışmaya başlayınca çok çok rahat eder. Ama dediğim gibi 11. sınıf derslerini kesinlikle aksatmasın. Hocaları tabiri caizse sömürsün. Yapışsın yakalarına yapamadığı soruları anlattırsın. Matematiği iyi olan arkadaşlarıyla da yapamadıklarını tartışırsa çok gelişir.
    Hocam kardeşim bir tuhaf
    Kaç ay önce
    Modüler işlenirken açmış bana diyor ki logaritma ve trigonometriyi bitirdim

Yani şimdiden başlasa mı daha iyi olur yoksa beklesin mi ?
    Siz 12 misiniz 12 mezunu musunuz hocam ?

• Mezunum hocam.
    Valla bitirdiyse tebrik ederim
    Kardeşinize şunu söyleyin o zaman. ''Eğer YGS matematik çalışırken 11.sınıf derslerini aksatacaksan çalışma. Ama kendini kaptırmayıp hafiften çalışacaksan otur ufaktan kolay bir kitaba başla.'' Şöyle ki eğer kardeşinizin matematiği çok iyi değilse tüm konuların videolarını falan izlemesi, konu anlatım çalışması lazım. Bu da zaman alır ve okul dersleri mutlaka aksar. Ve 11. sınıf matematiği çok önemlidir. Çevremde tıp kazanmış insanlar ve çoğu yaz tatilinde çalışmaya başladı. Tabi 9-10-11 de de okul derslerine adam akıllı çalıştılar. Ve sonunda başardılar.
    Kardeşinizin aklında bi' hedef var mı? Meslek olarak?

Abisinin yolundan gitmek istiyor
    Bilgisayar

Yani 11.sınıf derslerini aksatmadan çalışması yararına olur ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.