Şimdi Ara

YGS MATEMATİK HEDEFİM- SONUÇ SS EKLENDİ--- BAŞARAMADIM DOSTLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
5
Favori
3.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

YGS MATEMATİK HEDEFİM- SONUÇ SS EKLENDİ--- BAŞARAMADIM DOSTLAR

(En Son Oy Tarihi: 13.2.2017)
Giriş
    Kesinlikle öyle hocam. Sonuçta bu bir moral sınavı ne nasıl başlarsak öyle devam eder sınav.
  • Hedef matta min 37.5 idealim 40
    Türkçe 33.5 min idealim 38
    Sos min 32 ideal 35.5
    Fen min 35 ideal 37.5
    Hedef yüksek. Hedef uğruna verdiğim zamanlar paha biçilemez. İmkansıza çok uzak. Kim ne derse desin ben yapacağım Allahın izniyle. Hakeden herkes yapacak burada asıl önemli olan inanç. Başarıya inanın. İhtimalleri kaldırın. Şurası olmazsa burası demeyin. Siz isteyin orası olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugraramoglu kullanıcısına yanıt
    Tm değilim hocam mf3 puanından bahsediyorum
  • Super Man kullanıcısına yanıt
    Hocam ben olsam geometri yapardım ama 30 sosyal yapıyorsanız büyük başarı gerçekten.
  • Bende senin gibi düşünüyorum hocam inşallah dilediğimizi yaparız. :)
    Şu kalan zamanda iyi çalışıp sınavda da bir aksilik olmazsa 30 civarı yaparsın bence.Hızlıysan daha çokta olur hız önemli ygs matta.Hızlanmaya çalış mesela bak ben çok yavaşım o yüzden tırsıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: intexo

Şu kalan zamanda iyi çalışıp sınavda da bir aksilik olmazsa 30 civarı yaparsın bence.Hızlıysan daha çokta olur hız önemli ygs matta.Hızlanmaya çalış mesela bak ben çok yavaşım o yüzden tırsıyorum

İnşallah dediğiniz gibi olur hocam. Elimizden geleni yapalım. Gerçek anlamda beynin sınırları yok.
  • UpUpUp... Yatmadan önce hedeflerinizi yazmaya ne dersiniz?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraramoglu -- 13 Şubat 2016; 0:09:44 >
  • Hadi Bismillah bir editte benden gelicek şuan 31-36 arası yapıyorum sınavda da hedefim 35 ve üzeri.

• quote:

Orijinalden alıntı: kapow

Bende yazıom hedef 38 net matematik sınav sonu editliycem.Not=eğer çok çok kötü gelirse editlemem kimliğimi değiştirir bu forumdan kaçarım v

aynısını arkadaşlara dedim :D sınavdan sonra engellersem bilin ki çaktım :D

bu arada eylülde 9x8 i bilmezdim şuan hedef +25 bakalım
  • Hedefler için uykusuzluğa devam...
  • intexo kullanıcısına yanıt
    Hocam 30 altında yaparsam kendime ayıp etmiş olurum. Problem sorularında çok iyiyim. 10 soruda 2 soru nadiren kaçıyor. Genelde 1 boş ya dikkatsizlikten 1 yanlış falan. Apotemi problemler aldım onu bitirince 10 da 10 yapacağımı düşünüyorum YGS de.. Geri kalanlardan da bi' şeyler yapıp hedefime ulaşırım inşallah. Senin hedef ne matematik adına?
    Bu arada çok hızlı değilim. dk da bir tur bitirip 10 dk. da boşlarıma bakarak totalde 60 dk. da bitiriyorum matematik denemelerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraramoglu -- 14 Şubat 2016; 9:38:19 >
  • !!!EDİT: 14 ŞUBAT!!!

Yorumsuz bırakmayın..
    34-35 falan o civarlar.
  • Mat 39 alti gelirse ciddi uzulurum gercek sinavda. Bilemedin 38

• !!!EDİT: 16 ŞUBAT!!!

Yorumlarınız ve destekleriniz benim için çok değerli. Yorumsuz bırakmayın lütfen.
  • Şu an 35+ yapıyorum bu sene hedef 37 HDi inşallah....

• nigeldeyoung N kullanıcısına yanıt
    Sınav çıkışı ilk işim bu konuyu editlemek olucak. Bence favoriye ekleyin. O gün binlerce konu açılır bulamazsınız bu konuyu.
    Umarım hedefinize ulaşırsınız. Çalışın... Ve inanın...
  • Hocam endemik onerirmisin özellikle Geo sorularını merak ettim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.