Şimdi Ara

# YGS/LYS 2015 - TÜM SÖZEL, TM ve SAYISAL DERS NOTLARI - ROMAN ÖZETLERİ - VİDEOLAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
65
Favori
38.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiverStyx

Allah razı olsun dostum.

Eyvellah Mesleklerle İlgili Dökümanlar da Hazırlıyorum. Hazır olunca Onları da Ekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Supremacy. -- 27 Mart 2013; 6:39:16 >
  • Allah razı olsun kardeşim
  • Buyuk adamsın moruk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerine sağlık.
  • Allah Razı Olsun Kardeşim

• Cok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

quote:

Orijinalden alıntı: ayhan76

Böyle bir konunun yoğun ilgi görmemesi şaşırttı beni.

Neyse kardeş. Ellerine sağlık. ALLAH RAZI OLSUN. LYS'DE TÜM SORULARI FULLE İNŞALLAH.

valla sosyali bilmem de edebiyatta o zor işte, nereden ne soracakları belli olmuyor adamların

Olsun. Inşallah yaparsın

• Allah razı olsun ok iyi bir paylaşım
  • Herkese Teşekkürler, Matematik hariç Eşit Ağırlık ve Sözelcilerin faydalanacağı bir başlık oldu, güncel tutarsak daha çok kişi yararlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Supremacy.

Herkese Teşekkürler, Matematik hariç Eşit Ağırlık ve Sözelcilerin faydalanacağı bir başlık oldu, güncel tutarsak daha çok kişi yararlanır.

yav benim bilgisayarda office eski o yüzden açmıyor nasıl açabilirim bunları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ka2an

quote:

Herkese Teşekkürler, Matematik hariç Eşit Ağırlık ve Sözelcilerin faydalanacağı bir başlık oldu, güncel tutarsak daha çok kişi yararlanır.

OpenOffice ile açmayı dene.
  • Çok teşekkürler, harika bir paylaşım.
  • Çok teşekkürler, harika bir paylaşım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ka2an

quote:

OpenOffice ile açmayı dene.

sağolasın dostum dediğim programla açtım.
  • Eyvallah dostum illla ki işime yarar
  • Beyler acaba devamsizlik hakkini istedigimiz gibi kullanabiliyormuyuz ? Benim devamsizlik hakkim 6.5 gun bugun sabah hastaydim okula gidemedim saglik ocagindan falan ilac yazdirdim hoca oleden snra fisipline veririm seni bana bi sevk kagidi getir dedi bole bisey yasalarda varmi adi ustunde davamsizlik hakki neyin kafasinda bu hoca ?

• süper bir paylaşım teşekkürler
  • Dostum çok teşşekürler ..ne kadar teşekkür etsem az..cidden ellerine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronan.

Beyler acaba devamsizlik hakkini istedigimiz gibi kullanabiliyormuyuz ? Benim devamsizlik hakkim 6.5 gun bugun sabah hastaydim okula gidemedim saglik ocagindan falan ilac yazdirdim hoca oleden snra fisipline veririm seni bana bi sevk kagidi getir dedi bole bisey yasalarda varmi adi ustunde davamsizlik hakki neyin kafasinda bu hoca ?

Devamsızlık hakkını istediğin gibi kulanabilrsin. Nasıl disipline veriyormuş blöf.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.