Şimdi Ara

# YGS/LYS 2015 - TÜM SÖZEL, TM ve SAYISAL DERS NOTLARI - ROMAN ÖZETLERİ - VİDEOLAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
65
Favori
38.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • blogundakilerle aynı sanırım, dimi? eğer öyleyse indirmeye gerek yok, oradan bakarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afacan Tornavida

blogundakilerle aynı sanırım, dimi? eğer öyleyse indirmeye gerek yok, oradan bakarım :)

Aynı ama çağdaş Türk Tarihi ve Coğrafyanın ayrıyetten powerpoint sunumları da var dosyalarda. Ama blogda daha derli toplu geçişler yapıp bakabilirsin. word ve powerp. ile uğrasmayarak
  • ''+230 Adet Türk ve Dünya Tarihinin Başlıca Romanları''dediğin şeyin içinde toplasan 20 tane türk romanı var geri kalanlarında çoğu roman değil zaten.başlıca romanı hiç değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ka2an

''+230 Adet Türk ve Dünya Tarihinin Başlıca Romanları''dediğin şeyin içinde toplasan 20 tane türk romanı var geri kalanlarında çoğu roman değil zaten.başlıca romanı hiç değil.

Bu senin görüşün, Paylaşmaya zorunluluğum var mıydı? Hayır. Eyvellah demen yeterliydi o zaman. Ben ders için değil Genel Kültür açısından paylaştım o romanları. Çoğuda meşhurdur roman birikimin varsa bunu görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Supremacy. -- 28 Mart 2013; 17:17:19 >
  • Öncelikle emeğine sağlık,aldırma eleştirenlere çok bilen daha iyisini paylaşsın Alakasız olacak ama tarih ve felsefe soru bankası ne kullanıyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon_ -- 28 Mart 2013; 17:30:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon_

Öncelikle emeğine sağlık,aldırma eleştirenlere çok bilen daha iyisini paylaşsın Alakasız olacak ama tarih ve felsefe gsoru bankası ne kullanıyorsun ?

Kitapları araştırdım çoğunluk Tarih için Fdd, Felsefe içinse Final dedi bende bunları sipariş ettim. Fem ve Güvender çok basit kalıyor YGS dede soru stilleri alakasız çıktı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Supremacy.

quote:

Orijinalden alıntı: Leon_

Öncelikle emeğine sağlık,aldırma eleştirenlere çok bilen daha iyisini paylaşsın Alakasız olacak ama tarih ve felsefe gsoru bankası ne kullanıyorsun ?

Kitapları araştırdım çoğunluk Tarih için Fdd, Felsefe içinse Final dedi bende bunları sipariş ettim. Fem ve Güvender çok basit kalıyor YGS dede soru stilleri alakasız çıktı zaten.

Teşekkürler

• quote:

quote:

''+230 Adet Türk ve Dünya Tarihinin Başlıca Romanları''dediğin şeyin içinde toplasan 20 tane türk romanı var geri kalanlarında çoğu roman değil zaten.başlıca romanı hiç değil.

Bu senin görüşün, Paylaşmaya zorunluluğum var mıydı? Hayır. Eyvellah demen yeterliydi o zaman. Ben ders için değil Genel Kültür açısından paylaştım o romanları. Çoğuda meşhurdur roman birikimin varsa bunu görürsün.

1.cisi hem başlıkta ders notları falan diyorsun sonra genel kültür cart curt diye kıvırıyorsun.bunun ygs&lys de ne işi var git konu dışında paylaş paylaşmaya çok meraklı isen.Ama diğer paylaştığın şeyler gayet hoş indirdim kullanıyorum emeğine sağlık ama +230 Adet Türk ve Dünya Tarihinin Başlıca Romanları olmamış.

• quote:

quote:

quote:

1.cisi hem başlıkta ders notları falan diyorsun sonra genel kültür cart curt diye kıvırıyorsun.bunun ygs&lys de ne işi var git konu dışında paylaş paylaşmaya çok meraklı isen.Ama diğer paylaştığın şeyler gayet hoş indirdim kullanıyorum emeğine sağlık ama +230 Adet Türk ve Dünya Tarihinin Başlıca Romanları olmamış.

Bana teşekkür etme arkadaşım. Üslubunu düzelt ilk önce. Romanlar oraya fazladan koyulmuş bir paylaşım, seni neden bu kadar rahatsız etti? Ki bu görecelidir senin beğenmediğini başkası beğenir. Beğenmediysen sil at bilgisayarından. Bu millete yaranamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Supremacy. -- 28 Mart 2013; 17:49:35 >

• 100 Temel Eser Özetleri Eklendi.
  • Güzel çalışma tebrikler.
  • ellerine sağlık
  • teşekkürler
  • Ellerinize sağlık
  • Sorunsuz indirdim dosyaları, teşekkürler.
  • hocam çok teşekkürler. bu kitap içeriği ile ilgili sorular yüz temel eserlerden mi geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guadalcanal

hocam çok teşekkürler. bu kitap içeriği ile ilgili sorular yüz temel eserlerden mi geliyor?

100 Temel eser klasik oldugu ıcın, onlardan gelme ihtimali kuvvetli.
  • Sevgili forumdaşlarım şimdi bana kitap önerisi lazım sözel derslerin tarih ve coğrafya hariç hepsinde çözümlü kitap arıyorum önerebileceğiniz kitaplar neler ?
  • iyiymiş ha
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.