Şimdi Ara

Yetti artık internet bağlatıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yıllardır ondan bundan internet çekerdim bu tam olarak özgür olamamak demek benim için 60 tl civarı evime internet bağlatmak istiyorum hiper viper mevcundan olursa çok daha iyi önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sakin ol ve elindeki klavyeyi yavaşça yere bırak.

Şimdi konuya gelelim. Binadaki alt yapılar neler? Bunları yazar mısın? TT Fiber, SuperOnline Fiber, Uydunet vb. hangi alt yapılar bulunmakta? Yoksa sadece ADSL mi var?

Bu seçeneklere göre öneride bulunulabilir. Uydunet varsa eğer, belirttiğin fiyata gayet güzel tarifeler mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çırak Web Master

Sakin ol ve elindeki klavyeyi yavaşça yere bırak.

Şimdi konuya gelelim. Binadaki alt yapılar neler? Bunları yazar mısın? TT Fiber, SuperOnline Fiber, Uydunet vb. hangi alt yapılar bulunmakta? Yoksa sadece ADSL mi var?

Bu seçeneklere göre öneride bulunulabilir. Uydunet varsa eğer, belirttiğin fiyata gayet güzel tarifeler mevcut.

Hocam bina yeni 4 daire var zaten üst kat d smart internet alt katta normal adsl kullanıyo binada herhangi bir alt yapı oldugunu düşünmüyorum bire superonline siteye girdim hiper olayı mahallede yokmus bunu getirme şansımız yok mu bu arada ev telefonuda yok özellikler bunlar önerilerini bekliyorum

• Sen gene de ara sor Müşteri Hizmetleri'ne Uydunet filan var mı diye. Sokağında varsa bir ihtimal çekerler.

ADSL olarak uygun fiyatlı olan şuan Vodafone 16 Mbps 50 GB AKK Sınırsız ve Telefonsuz İnternet var. 49 TL.

TürkNet'ten kesinlikle uzak dur.

• bence ortak kullanmaya devam et

ya da satın al başkasıyla paylaş
  • Nerde oturuyorsun.
  • İzmir torbalı hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.