Şimdi Ara

Yeterli depo alanı yok hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayara yeni format attım ancak bomboş olmasına rağmen harddiscten birşey kopyalamak istediğimde yeterli depolama alanı yok hatası alıyorum fikri olan var mı acaba?

• Ne olarak formatladın, dosya sistemin FAT mi, NTFS mi? eğer fat olarak formatladıysan büyük dosyaları atmaya çalıştığında o uyarıyı alırsın. Yani fat dosya sistemi belli bir boyuttan yüksek dosyaları tanımaz. Formatlarken NTFS dosya sistemi ile formatlamalısın. Bilgi verirsen yardımcı oluruz.
  • OstotheK kullanıcısına yanıt
    Win8'in kendi içindeki ''Bilgisayarınızı Sıfırlayın'' seçeğeni ile attım format o şekilde atılabildiğini görmüştüm internetten ancak FAT ve NTFS olaylarına hakim değilim malesef. Eğer beni yönlendirirseniz size yönlendirmeniz üzerinden bilgileri verebilirim bakıp (Nereden nasıl bakacağım vs)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoraUras

Win8'in kendi içindeki ''Bilgisayarınızı Sıfırlayın'' seçeğeni ile attım format o şekilde atılabildiğini görmüştüm internetten ancak FAT ve NTFS olaylarına hakim değilim malesef. Eğer beni yönlendirirseniz size yönlendirmeniz üzerinden bilgileri verebilirim bakıp (Nereden nasıl bakacağım vs)

Şöyle yapacaksın.

win8 kullanıcısı değilim ama bilgisayarıma gir, harddisk e sağ tıklayıp özelliklere gir. Açılan pencerede dosya sistemi / file system diye bir yazı olacak FAT, FAT32, NTFS gibi şeyler yazar. Orada NTFS yazmıyorsa sorunun bu demektir:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.