Şimdi Ara

YETER ARTIK DH ko bölümü ÇEKİLMİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ne ya önceden girdiğimde hep dikkatimi çeken şeyler vardı ama artık hiç yok önceden canım sıkıldıkça dh'e girip olaylara bakardım şimdi hiç giresim yok
    ne zaman girsem off dc yedim başka dc yiyen varmı 10060 yedim sizdede yedinizmi yok böyle yok şöyle bu nedir ya sizin sorununuzdan bizene artık en ufak şeylerden nide pot kasma derdindesiniz ya dc yedim banane kardeşim dc yediysen yeter artık böylelerine ıp ban atacan (bence num@n darılma) yeter ya gerçekdende çok sıkıldım aynı sorun için herkez kaç kez topic açıyor ya önce bi bakın foruma sonra açın topicinizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Los1tBab1y1992 -- 27 Haziran 2007; 13:56:47 >

• git o zaman
  • quote:

Orjinalden alıntı: PawnageFactoR

git o zaman

+1 BB
  • quote:

Orjinalden alıntı: Los1tBab1y1992

bu ne ya önceden girdiğimde hep dikkatimi çeken şeyler vardı ama artık hiç yok önceden canım sıkıldıkça dh'e girip olaylara bakardım şimdi hiç giresim yok
    ne zaman girsem off dc yedim başka dc yiyen varmı 10060 yedim sizdede yedinizmi yok böyle yok şöyle bu nedir ya sizin sorununuzdan bizene artık en ufak şeylerden nide pot kasma derdindesiniz ya dc yedim banane kardeşim dc yediysen yeter artık böylelerine ıp ban atacan (bence num@n darılma) yeter ya gerçekdende çok sıkıldım aynı sorun için herkez kaç kez topic açıyor ya önce bi bakın foruma sonra açın topicinizi

+1 katılıyorum
  • Sana kal diyemem forumu beğenmıyorsan..ByBy
  • bencede haklısın kardesim sonna kadar arkandayım
  • Yalnız şunuda unutmamalısın Dh da sadece knight online bölümü yok !

Gİt başka bölümlere kafanı dağıt !

Bide bu tür olaylar sadece knight online bölümünde görüyorum.Bence sorun dh da değil knight ta
  • seni zorla tutan yok ama katılıyorum saçma konular sürüsüne bereket
  • ip e ban attımmı modeme res atarsan ip değişior
  • beni destekleyenlere teşekkürler ßß diyenlerde üstüne alınanlardır bunuda bilsinler zıpbırt zıbbırt dc yedim sizde yedinizmi bu ne ya buna benzer sinir olduuğum(eminim forumun %99'u sinir olmuştur)şeylerle karşılaşıyorum
  • "git o zaman" "+1BB" vırt zırt diyorsunuz da bende katılıyorum Los1t'a. adamı neden tersliyorsunuz hiç anlamam. gerçekten doğru söylüyor adam. eskiden dh ye girdikmi bilgi edinirdik gerçek anlamda PAYLAŞIM vardı. Şimdi giriyorum hep aynı tür topicler *char tanıtımı - *yeni server geliyo/gelmiyo-*İşte DUPE- vsvs.
    iyi bi topic yakalamak için ve topicte iyi bi yorum yakalamak için radar gibi taramanız gerekiyor. yorumlarda hep post kasmaya yönelik şeyler *bencede- *+1-*+1907 .... birisi bunları dile getiriyor diye kimsenin saygısızca O ZAMAN GİT BB demeyede hakkı yok !
  • quote:

beni destekleyenlere teşekkürler ßß diyenlerde üstüne alınanlardır bunuda bilsinler zıpbırt zıbbırt dc yedim sizde yedinizmi bu ne ya buna benzer sinir olduuğum(eminim forumun %99'u sinir olmuştur)şeylerle karşılaşıyorum

ya sen haala neyi anlatmaya çalışıyon forumu sevmiyosan git
  • quote:

quote:

beni destekleyenlere teşekkürler ßß diyenlerde üstüne alınanlardır bunuda bilsinler zıpbırt zıbbırt dc yedim sizde yedinizmi bu ne ya buna benzer sinir olduuğum(eminim forumun %99'u sinir olmuştur)şeylerle karşılaşıyorum

ya sen haala neyi anlatmaya çalışıyon forumu sevmiyosan git

hala anlamamış -13 müsün nesin ya eğer -13 değilsende cocuksu davranışlardan kaçın
  • quote:

Orjinalden alıntı: s1v4sl1

ip e ban attımmı modeme res atarsan ip değişior

evet.yada anonymizer ile girebilir.Los1tBab1y1992 kalmak istemiyorsan git
  • Git o zaman diyen arkadaşlarım her böylke diyene tersliyceğinize oturunda açılan topiclere bakın adam doğru söylüyor.İşiniz gücünüz post kasmak git o zaman demekle olmuyor adam burda haklı sizin ise tek yaptığınız 'git o zaman'
  • Bencede illa kal diyemeyiz , sıkıldıysan yokun açık olsun...

Not: Doğru söylüyor yada söylemiyor , burda ondan bahsetmiyorum. Ayrıca bu konunun da dc konularından farkı yok.Onlardan da binlerce var, bunlardan da.DH sadece Knight Online den de ibaret değildir arkadaşım , bunu da unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GothicRock -- 27 Haziran 2007; 13:18:56 >
  • ben onu öğrenmiş bulunmaktayım biliyordum ama inanmazdım iyice öğrendim djbelaaa sende demek onlardansın ben burda bir sorunu dile getiriyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.karahisar

quote:

git o zaman

+1 BB

+1905 ama haklısın da
  • quote:

Orjinalden alıntı: djbelaaa

quote:

Orjinalden alıntı: s1v4sl1

ip e ban attımmı modeme res atarsan ip değişior

evet.yada anonymizer ile girebilir.Los1tBab1y1992 kalmak istemiyorsan git

Static IP banner var siz dert etmeyin
  • ewt dh çekilmio

neden mi çünkü her forumu bırakan böle topicler açıoda ondan beğenmiyosan git kardeşim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.