Yüzbaşı
24 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bundan 3 yıl önce yeni bir bilgisayar almıştık. Tanınmış bir firmadan. Ben bilgisayar geldikten birkaç hafta sonra bilgisayara şifre koymak istedim.(Kardeşim için) Şifreyi bilgisayar açılışına koymaya çalıştım fakat BIOS ayarlarına girişe koymuşun. Tabi şifreyi de kullanmaya kullanmaya unutmuşum.. Bu yaz başında geldiğimde bilgisayar harap haldeydi.Bende format atmak için BIOS ayarlarına girdiğimde şok oldum şifreyi görünce.. Babam da bilgisayarın yavaşladığının farkında . Bense idare ediyordum ama o tam da bilmiyor kullanmayı , bilgisayar da web sitelerini açarken bile kasılıyor.Yarın format attırmaya götürecek beni zorla.. Sorum şu:Yarın servise götürdüğümde bu problemi aşamama ihtimalleri varmı?

Düzeltme:Anlatım bozukluğu.
Bir gün bir psikoloji öğretmeni sınav yapıyormuş.Sınav da tek soruymuş.İroni nedir?Öğrencinin biri aşağıdaki resmi çıktıdan alıp hocaya vermiş.Sınavdan da bit tek o 100 almış..

?!
My hips don't lie
Meslek liseleri kendi alanlarında ek puan alıyor , anadolu öğretmen liseler eğitim fakültelerine yerleşirken ek puan alıyor , fen ve sosyal bilimler liseleri niye kendi alanlarında (sayısal - sözel) ek puan almıyor?
Şu reklama şu arsızlığa bir bakın...

arkadaşlar regedit te yaptığımız değişiklikleri nasıl kaydedebiliriz?
Verilmiş mi bilmiyorum ama çok komik 1-2 lost parodisi buldum..
http://www.justforlaughs.com/channel/thefinebrothers
Arkadaşlar Rhapsody of Fire ve Divinefire benzeri grup önerilerinizi alabilirmiyim?
Arkadaşlar ben Pathos Glove aldım . Bunlara hp ve defans basmak istiyorum . Açılan menülerde ne seçmem gerek?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.470
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 29.881 (Bu ay: 163)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.