Şimdi Ara

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri ██ANA KONU██ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.475
Cevap
6
Favori
97.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İranlı eleman gösterisinde Prince of Persia The Two Thrones'dan bir müzik kullandı bu da arşive geçsin

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getta -- 9 Ocak 2011; 0:59:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

Orijinalden alıntı: KöfteSuyu

9.28 e iyi bakın adam kağıdı değiştirip 19519 yazılı kağıdı kıza verdi.

İyice izlerseniz elindeki kağıdı cekedinin iç tarafındakiyle değiştiriyor.

Sonuncusunu herkes açıklayabilir basit numaraydı. Fakat diğerleri öyle değil . Kabartmalı kart olsa bile o kadar kısa sürede o söylenen kartı ayırt edip içlerine katamaz. Bence harikaydı

• quote:

quote:

Arkadas dogru söylüyor beyler 9.28 - 9.31 e bakarsanız elini cekedine attığını cok rahat görebilirsiniz tekrar tekrar bakmanızı öneririm

• Bence o sahneyi kurtuluş savaşından dolayı kesmediler. Tam o anda elemanın numarası açığa çıktı ama acun yarı finalde sırf o çocuğu izleme bahanesiyle yetenek sizsinizi seyretmemiz için yılların birikimi olan yapımcılığını konuşturdu o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

Bence o sahneyi kurtuluş savaşından dolayı kesmediler. Tam o anda elemanın numarası açığa çıktı ama acun yarı finalde sırf o çocuğu izleme bahanesiyle yetenek sizsinizi seyretmemiz için yılların birikimi olan yapımcılığını konuşturdu o kadar.

Aklımdaydı bu olay sen yazmışsın katılıyorum böyle olabilir
  • Arkadaşlar adamın yaptığı tabi ki illüzyon, bunları sihirle falan yapsaydı zaten peygamberliğini ilan etmişti şimdiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Arkadaşlar adamın yaptığı tabi ki illüzyon, bunları sihirle falan yapsaydı zaten peygamberliğini ilan etmişti şimdiye

harbi ha herkes saf gibi atlamış konuyaa. İllüzyonda zaten bi hile yok mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

beyler olayı açıklıyorum...Materyalistler okumasın

Adam iranlı

Tip bu: Tipten zaten anormallik anlaşılıyor..Gözler donuk bakıyor falan..

Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri ██ANA KONU██

Enteresan davranışları var..Soğukkanlı falan..

Bu adam ya yetenek sizsiniz ekibi ile anlaşmalı yaptı şovu [Materyalist dostlarım burdan sonrasını okumağyın plis]

ya da Büyü kullandı..Müslüman arkadaşlarımdan bilmeyenler de olabilir belki ama Büyü diye birşey var...Cinleri kullanarak gelecekten bilgi edinme de dinimizde mevcut..

Benim açıklamam budur

adamı araştır biraz anlaşmalı olmadığını anlarsın

• beyler bu adam jedi
  • Herifin değişik bi tipi var zaten.
  • Kaşığı bükerken dikkat ettiniz mi bilmiyorum, bi kaç kere eliyle büktü, metal orda iyice deforme oluyor, ve kaşığı titrettiğinde deforme olan ve zayıflayan yerinden kopuyor. Çok basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~ KiLLFoRLiVe ~

quote:

quote:

Arkadas dogru söylüyor beyler 9.28 - 9.31 e bakarsanız elini cekedine attığını cok rahat görebilirsiniz tekrar tekrar bakmanızı öneririm

adamlara toplama işlemi yapıldıktan sonra kağıdı gösteriyor adamlar o sayıları yazmamış olsalar salak mı söylemeyecekler???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vlkn216 -- 9 Ocak 2011; 1:41:46 >

• Adamın yaptığı olay psikotekniktir.Biraz araştırın daha fazlasını yapanlarda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eneswego

Kaşığı bükerken dikkat ettiniz mi bilmiyorum, bi kaç kere eliyle büktü, metal orda iyice deforme oluyor, ve kaşığı titrettiğinde deforme olan ve zayıflayan yerinden kopuyor. Çok basit.

avucunun içindeyken nasıl eğildi o zaman ? çok basitse anlat hocam

ekleme : 4-5 yıl önce bu kaşık olayı bir çok haber bülteninde geçti yapan binlerce insan var.
    ekleme 2 : kağıt olayı zarf olayıda daha önceden yapıldı televizyonda birçok kez verildi. basit değil tabiki ama bulan ve tek yapan bu adam değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muskeder -- 9 Ocak 2011; 1:47:22 >
  • illüzyon yapmış olabilir de 19.05.1919'u neden göstermediler ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en birinci ben oldum -- 9 Ocak 2011; 1:49:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlkn216

quote:

Orijinalden alıntı: ~ KiLLFoRLiVe ~

quote:

quote:

adamlara toplama işlemi yapıldıktan sonra kağıdı gösteriyor adamlar o sayıları yazmamış olsalar salak mı söylemeyecekler???

9.44 de toplamayı gösteriyor yazdıklarını gördüklerini sanmıyorum hem onları gösterirken hızlıca geçiyor ve dikkatlerini dağıtmış zaten 19519 olduğunu önceden söylüyor ve onların yanına giderken ''19519 değil mi?'' diyerek toplanılan işleme yönlendiriyor.

Tekrar tekrar bakarsan bulamadıklarını görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 9 Ocak 2011; 1:52:44 >

• evet hepsi çok basit. Hepimiz yapıyoruz zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: getta

quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Fragmanı izledim hiç birşey anlamadım 19519 sadece bir sayıdır dedi.Acunda yok artık dedi.Ee ?

19.05.1919'da ne oldu :)

edit: İşte orasını göstermediler yeni bölümde sadece 19519'çıktığını gösterdiler gerisini kesmişler fragmanda var ama herşey.

Ne olduğunu biliyorum elbette fakat ee yani nedir şimdi.Mesela bugün 09.01.2011. 91211 al sana böyle sayı çıkardım.Programı izlemediğim için bilmiyorum ama neye şaşırıldı bu kadar merak ediyorumç
  • 9.28 de kağıtları değiştiriyor. Değiştirdiği kağıtta toplanınca 19519 olacak sayılar var ama toplanmış halde değil. Sağdaki kıza verdiği kağıt önceden hazırlanmış toplanınca 19519 olacak sayılar. Yani sağdaki kıza sanki o öbür seyirciler bunları yazmış gibi gösteriyor. Kız bu sayıları topluyor ve 19519 çıkıyor. Yani oradaki seyircilerden hiç biri önceden ayarlama değil.

Pazartesi günü arkadaşlara yaparım bunu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 9 Ocak 2011; 2:03:42 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.