Şimdi Ara

Yeşil Deniz - TRT 1 - Cuma 19:55 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
4
Favori
4.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Maalesef diziyi bitirdilerilk bölümden son bölüme kadar izlediğim nadir dizilerdendi fakat bitti..facede olsun diğer forumlar da olsun kimse neden bittiğini bilmiyor.. keşke devam etseler..güya 30 ağustosta ziyarete gidecektir birgiyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yeşıl deniz 2seksenler yeşil deniz bıraz drama kaydı ama devam eder inşaallah trt olmazsa başka kanalda izlerız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comanderr

1 yeşıl deniz 2seksenler yeşil deniz bıraz drama kaydı ama devam eder inşaallah trt olmazsa başka kanalda izlerız.

Devam etmesi mümkün değil, oyuncular başka dizilerde yer almaya başladılar bile.Sevda kuşun kanadında diye bir dizi daha vardı TRT1 de onu da
    kaldırmışlar, bu trt de bir dümenler dönüyor gibi.
  • Trt size verdiğimiz vergiler burnunuzdan gelir inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk dizi tarihin en iyi müziklerine sahip olan içten samimi komedi ve dram arasındaki ince çizgide gidip gelen ama malesef yapımcı ve oyuncular arasında parasal sorunlar yüzünden sona eren dizi. Bu ekibin tekrar bi araya gelip bu işi film ile taclandırması gerekiyor.

• Aynen katılıyorum, bence de türk dizi tarihinin en iyi müziklerine sahipti..Sanırım müzikleri yapan firma Tuna Hizmetli'ydi.
    Bazı müzikler acaip etkileyici olabiliyordu..Hala pc'imde duruyor müzikler ve dinlediğimde hala bende aynı etkiyi yapıyor.
  • nodar kullanıcısına yanıt
    Çok melankolik ve içine çekiyor müzikleri insanları sadıçlar hala arkadaşlar en son emine ve emin evlendi İsmail Yakut ile nişanlı Süleyman Neşe ile sevgili Cemil başka biriyle evli ama dizideki eşi safiye gerçekte dizinin yönetmeniyle evli yani birbirlerine bağlılar ama yapım ekibiyle parasal sorunlar sebebiyle dizi bitti keşke film olsa

• Bitmesi için sebep yoktu..Konu müsaitti daha çok malzeme çıkardı ama taşra da çekilen diziler ki kastettiğim
    ege dizileri; Hiç biri bir seneyi geçmedi çünkü büyük şehirlerde büyümüş oyuncu milleti bir süre sonra sıkılıyor,
    şehir hayatını özlüyor..Adamların hayatı gece hayatının parıltılı ışıkları,bitmeyen trafik,kalabalıklar betonarme ormanı..
    Evet bunları özlüyor bu salak oyuncular, yeşillik, sakin ortam, doğal hayattan bir süre sonra sıkılıyorlar ve zam
    istemeye başlıyorlar..

Mesela Baba Ocağı dizisinde bazı oyuncuların kaprisi dizinin sonlanmasına neden olmuştu,oradan biliyorum.

Netice de benim en çok özliyeceğim Emin karakteri olacak..Neredeyse çoğu bölümlerde diziyi sırtlıyordu.
  • Suluman da iyiydi be...

• Trt, Sülüman'ın(Mert Turak) oynadığı dizileri her gün arka arka tekrar ediyor.. Yeşil Deniz
    ve Beni Böyle Sev.
  • Dizi yeniden Tabii platformunda Yeşil Deniz Milenyum olarak yayınlanıyor. İlk bölüm yayınlamış izledim. Tabiki ilk izlediğim gibi hissetmedim ama boş zamanlarda izlenebilir. Platform bu arada seçim vs gümbürtüye geldi pek duyuramadılar. Umarım kepenk kapatıp gitmezler. Başka dizilerde var ama henüz bakamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustCrew -- 21 Mayıs 2023; 12:23:50 >
  • JustCrew J kullanıcısına yanıt
    Dizinin çekildiği yerleşim yeri birgi'ye(Ödemiş,İZMİR) beklerim sizi küçük bir işletmemiz var birde buraların havasını teneffüs edersiniz inşallah,
    Bize bıraktıkları güzellikleri yaşatıp ve yaşatmak dileğiyle..
    Hoşça ve dostça kalın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • JustCrew J kullanıcısına yanıt
    Bende ikinci defa izliyorum, sindire sindire...
    İlk izlememde bazı bölümleri izlememişim..
    Muhtemelen bitince, 3.ye de başlarım..
    Her karakter, inanılmaz oturmuştu dizi de, belki uzun olmasından kaynaklı gereksiz sahneler de eklemişler ancak onlar samimiyetin, fakirliğin, ama bunun içinde mutluluğu aşkı ve kendi içlerinde doğruyu arayan, ama yanlış yapmaktan da geri kalmayan küçük bir çete...
    💛❤️
    Yalnız ben ayrıca Bahri karakterine de bitiyorum ya😁
    Kalk gidelimde de olunca ona güzel bir rol vereceklerini düşünmüştüm ancak pasif rol yazmışlardı...

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Hocam yüreğinize sağlık,
    İzmir / ödemiş / Birgi kasabasına (şimdi Mahalle oldu) yolu düşen her dostumuzu beklerim, bir acı kahve içmeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: JustCrew

Dizi yeniden Tabii platformunda Yeşil Deniz Milenyum olarak yayınlanıyor. İlk bölüm yayınlamış izledim. Tabiki ilk izlediğim gibi hissetmedim ama boş zamanlarda izlenebilir. Platform bu arada seçim vs gümbürtüye geldi pek duyuramadılar. Umarım kepenk kapatıp gitmezler. Başka dizilerde var ama henüz bakamadım.

Bende diziyi 4 kere izledim.. Bitmesini de kabullenemedim. Fazla dizi izleyen biri de değilim halbuki.

Doğal ortamda çekilmeyen hiçbir diziyi izlemiyorum.. Masumlar Apartmanı ve Selçukluyu zaten izlemiyorum ama Gönül Dağı ana teması

aynen Yeşil Deniz gibi..

Yeşil Deniz'de hedefi olan 4 kafadar arkadaş;Hedefleri de hazineyi bulup, garibanlıktan kurtulup, evlenmek..Ayrıca Bir belediye başkanı ve kızı var.

Birde herşeye maydanoz olan heryerden çıkan bir gıcık bir tip var; Benzinci Ramazan.

Gönül Dağında da hedefi olan 4 kafadar(Biri kız); Hedefleri icatlar yapıp garibanlıktan kurtulmak. Bir belediye başkanı ve kızı var.

Birde herşeye maydanoz olan heryerden çıkan bir gıcık bir tip var; Kahveci Rıfat.

Kısacacı şablon aynı, yönetmen bile aynı ama sana kesinlikle hak veriyorum... Tat aynı tat değil.

Yeşil Deniz'in yerini dolduracak bir dizi değil... Evet Yeşil Deniz'in oyuncuları da, oyunu da mükemmeldi.

Müzikleriyle, oyunculuğuyla,konusuyla, ve ortamıyla kült bir dizi olarak tarihe geçecek.

Beş para etmez seksenler bile 500. bölüme giderken Yeşil Deniz'e yazık ettiler.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İilk bölümünü izledim. Aynı tadı veriyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.