Şimdi Ara

Yeşil Deniz - TRT 1 - Cuma 19:55 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
4
Favori
4.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım forumda pek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcquazer kullanıcısına yanıt
    Hadi ya aslında eğlenceli dizi

• İki tane dizi izliyorum ...
    Biri seksenler diğeri de yeşil deniz...
    Stress atmaya rahatlamaya yardimci oluyor.
    Türk dizilerin birbirini takip eden kopya dizilerinden nefret ediyorum.
    Fringe ; elementary; forever ; broen
    Yanında halt etmiş diziler...
    Yeşil deniz in bir köy yerini yada kasabayi olduğu gibi yansıtmasi harika

• quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

Yav izleyen yok mu

Başından beri izliyorum. Tüm kanallarda ki en iyi komedi dizisi, doğal ortamlarda çekilen tüm yerli
    diziler öteden beri hep iş yapıyor...Baba Ocağı, Dürüyenin Güğümleri, Güzel Köylü gibi dizler hep rayting yaptı.
    Bu tür dizilerin en büyük sorunu.Oyuncuların evden uzak kalması sonucu kadroda kopmalar meydana gelmesi.
    Hatta bu dizide bile kaç tane oyuncu ayrıldığı belli ama yine de iyi takviyelerle ve sağlam konusu ile yola devam etmesini bildi.

Haa, bizim foruma bakma! Genelde 'cool' takıldıklarından bu tür dizileri beğenmiyorum havasındadırlar ama forum bu konuda ölçü değil.

Bende kapalı ortamlarda çekilen sitcom tarzı arka planın tek düze olduğu sokak,mahalle bile görünmeyen dizilerden nefret ederim.
    hatta türk seyircisinin de ortak tercihidir doğal mekanlarda çekilmiş filmler ve diziler.

• nodar kullanıcısına yanıt
    Aynen bu dizi hoşuma gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kind Regard

Bunu izleyeceğinize Seksenler izleyin daha iyi.

Seksenlere çok sonradan başladım, aslında Doksanlarda Emin karakterini oynayan Erkan Köse'yi görünce balıklama daldım ama
    hem Erkan Köse'nin rolünün sönük kalması hemde diziye ortalarından başlamam nedeniyle ısınamadım gitti.

Doksanlar da Erkan Köse'nin performansı müthişti, tek başına diziyi sürükledi götürdü.Tabi birazda Bakkal Lütfü karakteri ile türk
    dizi tarihinde çok iyi bir ikili oluşturacakken bir anda yayından kaldırıldı.Belki Erkan Köse'nin Muğla da kalp krizi geçirmesi ile alakası
    olabilir,bilemiyorum! Zaten o olaydan sonra bir hayli zayıflamış gördüm.

Ama aynı Erkan Köse Seksenlerde kabiliyeti adeta frenlenmiş. Her iki dizinin yapımcısı da senaristide aynı ama Doksanlarda Magandalığı,öküzlüğü
    bile sevimli bir hale getiren Erkan Köse nerede? Seksenlerde ki Erkan Köse nerede? Yani ses tonu bile farklı,ilginç!

Youtube da 'Patlak Emin , Arap şeyhi' diye aratıp bulun, sadece o sahne bile Erkan Köse hakkında bir fikir verir;Gülme garantilidir.

• Yeşil denizi ilk bölümünden bu yana merakla izledi kimi zaman güldüm kimi zaman üzüldüm kimi zaman geçmişe gittim anılara daldim işin doğrusu bu diziyi çok sevdim..son 5 bölümden bu yana bu dizi tadını kaçırdı kendini tekrarlar hale geldi..üzüntüyle birazda vefa duyarak bu diziyi izlemeye devam ediyorum fakat senaryonun tıkandığı ortada ilk 60 hatta 65 bölümle suanki izlediğimiz dizinin hiç bağlantısı yok nerdeyse..

• quote:

Orijinalden alıntı: madenci28

Yeşil denizi ilk bölümünden bu yana merakla izledi kimi zaman güldüm kimi zaman üzüldüm kimi zaman geçmişe gittim anılara daldim işin doğrusu bu diziyi çok sevdim..son 5 bölümden bu yana bu dizi tadını kaçırdı kendini tekrarlar hale geldi..üzüntüyle birazda vefa duyarak bu diziyi izlemeye devam ediyorum fakat senaryonun tıkandığı ortada ilk 60 hatta 65 bölümle suanki izlediğimiz dizinin hiç bağlantısı yok nerdeyse..

Aynen. Senaryonun tıkandığına bende katılıyorum...Sadece tıkanma değil, bir de komediden melodrama öyle bir kayma yaptı ki çoğu zaman
    insanın içini bayar hale geldi...Sanırım dört kafadarın da bekarlıktan evliliğe geçmesi macera zeminini bitirdi...3.Sezon başladıktan sonra
    fazla süreceğini sanmıyorum.

• quote:

Yeşil denizi ilk bölümünden bu yana merakla izledi kimi zaman güldüm kimi zaman üzüldüm kimi zaman geçmişe gittim anılara daldim işin doğrusu bu diziyi çok sevdim..son 5 bölümden bu yana bu dizi tadını kaçırdı kendini tekrarlar hale geldi..üzüntüyle birazda vefa duyarak bu diziyi izlemeye devam ediyorum fakat senaryonun tıkandığı ortada ilk 60 hatta 65 bölümle suanki izlediğimiz dizinin hiç bağlantısı yok nerdeyse..

aynen sadıç
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

Aynen. Senaryonun tıkandığına bende katılıyorum...Sadece tıkanma değil, bir de komediden melodrama öyle bir kayma yaptı ki çoğu zaman
    insanın içini bayar hale geldi...Sanırım dört kafadarın da bekarlıktan evliliğe geçmesi macera zeminini bitirdi...3.Sezon başladıktan sonra
    fazla süreceğini sanmıyorum.

evlenmeleriyle beraber saçmalamaya başladılar karılarıda girdi işin içine sanki kızlarda kendi sadıçlar saçmaladılar nerede ilk bölümler

• Yeni sezonda ben umutluyum yeşil denizden geçen sene milleti uzduk bu sezon artık guldurelim neselendirelim diyecektir senaristler yoksa ocak ayını goremez bu dizi benim nazarimda guluuum

• quote:

Yeni sezonda ben umutluyum yeşil denizden geçen sene milleti uzduk bu sezon artık guldurelim neselendirelim diyecektir senaristler yoksa ocak ayını goremez bu dizi benim nazarimda guluuum

İşte o nasıl olacak? Maceraya girmeleri için karılarından izin almaları lazım.

Ya da bayan ağırlıklı komedi macera da izleyebiliriz..Artık onlara da sadıçe mi denir ne denir bilemiyorum.

Belki de son bölüm sadıçlardan birinin rüyasıdır, ne bileceksin? Aksi takdirde İsmail geri dönemez.

• Rüya olmaz orası kesin bence..ağacın altındaki dayıdan atak bekliyorum İsmail geri döner mi yoksa dizi mekan mi değiştirir orasida muallak karıştırmayeni eğlenceli bir konu bulup garibanligin ağzını burnunu kirceeklee saadic

• Bu dizinin kesinlikle bitmesini istemiyorum ama geçen seneki komedi ağırlıklı olması şartıyla.. İsmail gidecekse eğer kesin flaş bir isim alınmalı diziye.

Nasıl ki geçen sene Güzel Köylü dizisi 'Bünyamin' karakteri sayesinde reyting de tavan yaptıysa o ağırlıkda komedi ağırlıklı bir oyuncu transfer edilmeli.
  • Diziyi özledim hele ki yeni başlayan berbat Hanım Köylü dizisinden sonra Yeşil Deniz iyice gözümde tüter oldu.
  • sezon sonunda dizinin 3. sezon onayı aldığı yazılmıştı ancak bugün ansızın dizinin tamamen iptal edildiği yazıldı, güzel diziydi pazartesi akşamları AB reytingde devamlı ilk 8 içersindeydi ilginç bir karar trt den.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.