Şimdi Ara

Yerli oyuncu koltuğu 'Xdrive'ın hikayesi' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
10.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu koltuk rahat ama 3 yıl da bu hale geldi. 370 lira gibi

Bi fiyata almıştım bende hepsiburada dan..

Yerli oyuncu koltuğu 'Xdrive'ın hikayesi'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 800-900 liraya yerli oyuncu koltugu

• 1750 TL koltuk satıyorlar kardeşim dalgamı geçiyorsunuz?? 100$ adamlar koltuk satıyor ne özelliği varmış? Mesut bey inceleme talebinde bulunuyorum sizlerden masaj'mı yapıyor çay kahvemi yapıyor ayıptır işlemci,ekran kartı parası yerli malı öylemi kusura bakma elin yavuru daha ucuza yapıp hizmet ediyorsa sen hiç kusura bakma kardeşim ekmek yiyemezsin yazık ki güzelim Ülkemiz de ilerleyemiyoruz.

• Maliyetleri bilmiyoruz ama yinede piyasada başarılı olması için 500-600 tl max olması gereken rakamdır diye düşünüyorum...

• Türk malı diyorsunuz ama bu fiyatlar ne! maliyetinden bahsedin biraz
    asgari ücret ile 1 ay çalışmak lazım bu koltuğu almak için.
    dx racer'ın birebir kopyası gibi duruyor ürünleriniz,hadi tamam örnek aldınız firmayı bari şu fiyatları indirinde 1000tl bir koltuğa vermeyelim.Aynı fiyatlara Dx racer da alınabiliyor,oyun oynayanı herkesin kazıklaması mı gerekiyor?
    Farkınız ne?

• Aynı fiyata kalitesi kanıtlanmış Dxracer koltuk almak varken neden riske girip bilmediğimiz bir markayı alalım, fiyatı uygun olur alırsın, bence maceraya hiç gerek yok. İsimleri de ayrı olay .....

• 400 liraya aldığım max office racing işimi görüyor bunlara gerek yok
  • Kac para ya bir söyleşi? Ben de söyleşi yapmak istiyorum

• Daha videonun başında anlayabiliyor insan ne kadar boş bir söyleşi olduğunu .

• Yerli oyuncu koltuğu "Xdrive'ın hikayesi;

Yav ağa baktık bi koltuğa millet deli para veriyo dedik bizde yapalım anasını satayım. Kicina başına bir ikide osmanlı motifi niyetine isim ekledik mi tamamdır iteler geçeriz dedik. Olay bu yani ağa.

• - yüzde yüz yerli, hadi satın alın.

+ yüzde yüz derken koltuğun altındaki parça da mı?

- yok o değil, onu çinden aldık.

+ peki vidalar, plastik parçalar vs?

- yok yaa onlarıda çinden aldık.

+ peki kalitesi aynı fiyattaki ürünlere nazaran nasıl?

- Yüzde yüz yerli diyorum. Çok uğraştık, zorluklarla karşılaştık, hadi para ver bize, satın al.

+ ıııı ben bir diğer markalarada bakayım.

- Oda oyuncu buda oyuncu, aç bir GTA 5 bak nasıl oynuyor abisi.

+ Tamam, saat kaçta kapatıyorsunuz? Ben akşama tekrar gelip, alıcam ..... cya

- 1453 diyorum aloooo nereye gidiyorsun. eokde2ı2ofnskcoke3k3ıod!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadekici10 -- 3 Ekim 2017; 10:32:3 >
  • Gel bi hep yabancıların mı kucağına oturacaksınız, biraz da bizimkine oturun demişler. Pardon koltuğumuza
  • yerli olması cok güzel ama ne yazıkki bana pahalı 900 lira 1000 liraya tekli kolduk alırım(su anki gibi) en iyisi daha iyisi olabilirmi?:)

• 15 saat pc başında çalışıyorum bu zamanhttps://evduzenleme.com/en-iyi-dxracer-oyuncu-koltuklari-incelemesi/da kadar çok koltuk değiştirdim. Şuanda Dxracer oyuncu koltuğunu kullanıyorum 5 ay oldu çok memnun kaldım bundan sonra bu koltuktan şaşmam bedene göre koltuk var. İncelemek isteyen bu konuya bakabilir.

• Bir yorum yapalım dedik nasıl çıktı o yaa.

• Ürünü alabilirdim, ama madem yerli mali satıyorsun, neden yabancılarla aynı fiyatta.

Neden bayraktarlarin logolari vs kullanılmış. Siyasi olarak bana ters bir gruba kuruş para harcamam. Marka bile yabancı özentisi.

• 4 tekerleği birden aynı anda gidiyor anlaşılan, FWD 1.16 felan olsa 500 felan olurdu.

• Yerli deyip, uygun fiyata kaliteli ithal ürün almasınlar diyen milliyetçi bir firma var mı Allah aşkına şu ülkede?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yerli firmalarin hepsi ac arkadas. Buldular kerizi fiyatlari coşturdular tabi. Buna bu fiyatlari verenin aklina sicayim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göktürkü 1800 tl ye koymuşlar :) Alınabilirmi diye sitelerine girdim. sinir oldum geri çıktım. Yemişim yerlisini. Yerliymiş.. He anam he.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.