Şimdi Ara

Yerli otomobilin kokpitinden ilk görüntü! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
3
Favori
46.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla kim ne derse desin ben beğendim arkadaş. Logo yu sansürlemişler, nasıl bir logo ile gelecek merak ettim doğrusu.

edit: logo göründü. harika olmuş beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 26 Aralık 2019; 20:23:53 >
  • Araba 4 çeker bizimkilere Anten taksan yine çekemezler :)

• Kalktı daha fazla göster yavru

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 40 bine satacaklarsa alırız. Eğer min. 100 bin lira olacaksa pardon da neresi yerli ?

• Ben beğendim valla. İnşallah her şey yolunda gider, fiyatı da uygun olur da alırız. Bir Tesla 500.000₺ bandındayken, %100 elektrikli hem de yerli araba uygun fiyatlıyken ben alırım.

• Tasarımını yabancı bir şirket yapıyor olsa da, üretimi işçiliği yedek parçası vs, yaratacağı iş gücü için bile desteklenmeli.. Benzini koyulmadığı için üretiminden vazgeçilen Devrim arabası gibi olmasın, Anadol gibi yetim, öksüz kalmasın.. Ülkesine sahip çıkan, ürettiği ürüne de sahip çıkmalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grafman09 -- 26 Aralık 2019; 15:10:33 >
  • muratorkunbalik M kullanıcısına yanıt
    Motoru çalıştırıp kapatmaya yarayan tuş. Kontak yani. Elektrikli araçlarda da oluyor bu arada. Sistemin açıldığını belirtiyor. Bu arada biri sanırım fotoğrafla oynayıp şunu ortaya çıkarmış:

Yerli otomobilin kokpitinden ilk görüntü!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veri_denizcisi -- 26 Aralık 2019; 15:16:36 >
  • Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt
    Otomobil fiyatlarından haberin yok belli ki, 40 bine ancak bataryasını alırsın.

• Iç tasarım bu araca ait değil sanırım.Bugune kadar farlar panjur ve bugunki video paylaşıldı.Haberin içinde kokpite alakalı bisey yok zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • routemaster kullanıcısına yanıt
    Bizimkiler satın alsa emin ol burada altındaki yorumlar "Türkiye'de üretilmedikten sonra bana ne" şeklinde olurdu.

• Ekranın o kadar aşağıda olması bence sürücünün gözünü yoldan ayırmasına sebep olur. Umarım seri üretimde düzeltilir.

• Hey Maşallah yerli bir otonun beni bu kadar heyecanlandıracağı hiç aklıma gelmezdi 😊

• Bizim halk olarak iyi olmasını temenni etmekten başka alternatifimiz yok.

• Keşke düğmelerde de "start-engine" yerine Türkçe kelimeler görebilsek..

• çift ekran olacak arkadaşlar gözüken ayar konsolu muhtemelen
  • Yerli demeyin şuna gözünüzü seveyim...
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Tesla bile patliyor arada birak patlasin be :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.