Şimdi Ara

Yerli otomobil bu ay açıklanıyor: ÖTV yok, elektrikli motora öncelik! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
8
Favori
49.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hahahaha ne güldüm ya
  • yerli araba çıktı mu
    akp oyları aldı mu
    almanya abd kıskandı mu
    imdi yürek yırtılur
  • Konu yanlış yere açılmış bence , SICAK FIRSATLAR kısmında olmalıydı.
  • mesajın başlığı:Bu ay

Konu tarihi:13 ekim

hurafe olup olmadığını yakında oğreniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Hangi hastane olduğunu söylemem. Çünkü hepiniz arabanın başına toplanıp orasını burasını kurcalarsınz, bozarsınız aleti. Zaten sabah baktığımda ; arabayı akşam park ettiğim yerde de göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farmcat

Hangi hastane olduğunu söylemem. Çünkü hepiniz arabanın başına toplanıp orasını burasını kurcalarsınz, bozarsınız aleti. Zaten sabah baktığımda ; arabayı akşam park ettiğim yerde de göremedim.

Bari, araci aldiginiz bayiyi söyleyin

• sazan.avi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar metal yorulmuş bu zor çıkar.

• Bu ülkenin önceliği yerli tohum, tarım ve havancılık olmalıyken, böyle boş suni olaylarla yuvarlanıp gidiyoruz. Yediğimiz beyaz peynir kireç gibi, kaşar peyniri plastik sanki. Ekmeğin içinde bir sürü katkı maddeleri. İnsanlık tarihinde tarımın başladığı topraklar burası.
    Beğenmediğiniz Bulgaristan'da et buradakinin 4 katı daha ucuz, krizde dediğiniz Yunanistan bizden 3 kat daha fazla balık tüketiyor (deniz aynı deniz) .. Bizde, üstüne üstlük gıda maddelerinde çok büyük fiyat artışı yaşanıyor. Yani böyle giderse yerli arabayı değil ekmeği bulunca sevinecek hale geleceğiz gibi. (felaket tellallığı da diyebilirsiniz, siz bilirsiniz)

İmkanınız varsa yaşadığınız yere yakın bir yerlerden küçük bir toprak alın, hobi bahçesi yapın, yerel - gerçek tohumlar bulun ekin dikin. Hafta sonu gidin oturun, keyfini çıkartın. Altınızda isterse 76 model araba olsun bu önemli değil. (bu da son mesajımdır ilaç vakti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farmcat -- 23 Ekim 2017; 21:21:14 >

• Tutmazsa iflas etmeyelim diyerek 1-2 siparile tüm masrafları çıkaracak bir rakama piyasaya çıkar muhtemelen. Tabii diğer kendi markalarını üreten ülkeler tehdit savurmazsa.

• Tutmazsa iflas etmeyelim diyerek 1-2 siparişle tüm masrafları çıkaracak bir rakama piyasaya çıkar muhtemelen. Tabii diğer kendi markalarını üreten ülkeler tehdit savurmazsa.

• ay bitiyor, biraz hızlanın lütfen..
  • konu hareketlenmiş ama boş tabi

ay bitmek üzere...
  • Su haberleri her gordugunde heyecanlanan bir ben degilim herhalde, merakla bekliyorum, elimdekini satip benzer fiyatlara sifir arac almak gercekten guzel olur..

• Şu an daha önemli işleri var reyiz beyin.Istifalar ile ilgileniyor kendisi.Kim takar yerli otoyu, zaten mazot ile benzine zam geliyormuş perşembe günü.Ohh miss dolsun cepler.

• Allahım heyecandan gözüme uyku girmiyor. Bir haftadan az bir süre kaldı.Allahım hükümetimize devletimize güç kuvvet versin. Burada yaşı küçük veya balık hafızalı arkadaşlara bakmayın siz, hiç söz verilip icraata dökülmeyen bir şey gördünüz mü¿ Yerli ve milli uçağımız gökleri, yerli ve milli altay tankımız yerleri inletiyor Allah'ın izniyle.Vizesiz Avrupa'ya gidiş gibi bir çok söz tutuldu.Sözler elbet tutulur sabredin...

Davaya sadık olun. Koltuk değil hizmet ve dava için getirdik...

Unutmadan diğer hükümetler gibi öyle milletin gazını alma sahtekarlığına felan düşmüyorlar şükürler olsun ki. Bir şey mi üretilecek önce ekibi topluyorlar sonra fabrika açılıp üretim bandı tanıtılıyor. Yok bilmem kaç yıl sonra seri üretim olacak gibi yalanlar yok. Şeffaf siyaset böyle birşey sizin o chp zihniyetiniz anlamaz.

• Jet fadıl hiç değilse araziye tabela koymuştu. Bunlarda oda yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tarz haberler daha çok cikar hele bi secim ayida gelsin neler cikar motor en basit is fiat reno psa gurubu var anlasma yaparsin alirsin motoru kaporta isi en basiti ne taklali pert olmus araclar sanayide hayat bulup yeniden canlaniyor

• Arabayı gözümle görmeden inanmam artık, hatta dokunmam bile gerekebilir, 3 senedir ısıtılıp ısıtılıp getiriliyor.
  • Siz burda dalga geçerken mühendisler son kontrolleri yapıyor. (Gebze Tekno Park)

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.