Şimdi Ara

Yerli helikopter Gökbey ertelendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
2.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Neden bilgi birikimini daha iyi olma yolunda yapıcı eleştiriler yapmaz?" kısmına 1000 kere haklısınız. Aklı yok fikri var hesabı...

"Neden...?" ile başladığınız diğer 4 seçenek tamamen siyasi güdümünde ve 2 tarafın birbirine yaptığı iğnelemeler yüzünden olduğunu düşünüyorum  . Bu tarz yorumları da şikayet ediyorum. Yöneticilerin, özellikle ANASAYFA BÖLÜMÜNDE ülkemiz için güncel gelişmelerin üyeler tarafından ortaya atılan siyasi söylemlere yönelik bir çalışma yapması gerektiğini düşünüyorum. @gun

Şikayet konusunda duygusal davranmıyorum.

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

Yöneticilerin, özellikle ANASAYFA BÖLÜMÜNDE ülkemiz için güncel gelişmelerin üyeler tarafından ortaya atılan siyasi söylemlere yönelik bir çalışma yapması gerektiğini düşünüyorum.

BAAAM

İşte budur  

Teknik konular ve gelişmelerle ilgili konularda siyasetin S sini sokanlara farklı cezalar verilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomboy_85

Bu mesaj silindi.

Savunma sanayinde kısa sürede nereden nereye geldiğimizi anlatmak adına bazı linkler verdim.

Link vermem sıkıntı mı oldu? Hakaret ettiğin için teşekkürler. BRAVO

----------------------

Savunma sanayi şirketlerinin hangi yıllarda kurulduğunun farkındasın değil mi ? Çok bilmiş hakaretse az bile demişim çok bilmiş kardeşim.2 font daha büyük BRAVO yazmayı başarırsan nobele aday gösterirler belki.

Bundan önceki mesajında, daha önceki mesajımı yanlış anladığını ve yinede bir önceki mesajımda; aynı olmadığını ve kıyas yapmadığımı belirtmiştim. Neden görmezden geliyorsun. BRAVO

----------------------

Kıyas yapmadım deyince kıyas yapmamış olmuyorsun. Ha gayret nobel geliyor .

İha siha yapanlara bak bakalım kaç tanesi hayalet uçak işine girmiş. Bir siz zekisiniz.

Sayın BAYKAR/TEI, Siz İHA/SİHA yaptığınız için hayalet uçak yapamazsınız. Susun oturun yerinize. Koçari diyor. Not: Burada esprili demagoji yapılmıştır. Kabul ediyorum. Ama güzel orta yaptın.

-----------------------

Soruya yanıt vermemişsin. Gerçi yanıtı tahmin ediyorsundur. Kendi kendine espiriler yapmanda çok hoşmuş.

Tank 2000 projesi

Tanktan kim bahsetti? He pardon demagoji yaparak konuyu çarpıttın. BRAVO

Hayalet uçağına iha örneği verirken sıkıntı yoksa ben tank örneği verince mi sıkıntı oldu ! Tankı kıyas yapman için söyledim. teknoloji olarak daha basit ve maliyet olarak daha ucuz ama kaç yıldır işin içinden çıkamadık. Rafale için fransa 80 milyar avro harcadı ama hayalet bile değil , f35 için abd 100 milyar dolardan fazla harcadı ve hala sıkıntıları devam ediyor. Senin bu ülkeler kadar tecrübende yok paranda yok. Kıyaslama yap bakalım.

---------------------------------

Bu cümleni şöyle düşün. Diğer tüm yazdıklarını kendi kendine itibarsızlaştırdın. BRAVO

Bol emojili ve sürekli BRAVO yazarak çok seviyeli mesaj atmışsın gibi bir de trip atıyor  

Özet geçiyorum senin için. TR nin çift motorlu hayalet savaş uçağı yapacak alt yapısı yok , tecrübesi yok ve en önemlisi parası yok. Hayırlı forumlar yinede.

• Gökbey zaten hazır sayılır. Yerli motor da hazır. Envanterde bir aciliyeti de yok, 1 senelik gecikme Ülke için pek sıkıntı olmayacak. MMU'da takvimin öne alınması daha iyi olmuş.

• venomboy_85 kullanıcısına yanıt

Ülke ve Dünya gündeminde istedikleri kadar at koştursunlar  

• Uçak teknolojisi,helikopter teknolojisi ayağa düştü artık.Atölyede de yapabilirsiniz.Mesele motorunu ve elektronik beyni kim üretiyor.Millet uzaya aya gidip gelmekten sıkıldı,Mars'a gidiyor.

• koçari K kullanıcısına yanıt

Yerli tank , yerli yolcu uçağı , yerli otomobil neredeler ???

Derdin çok belli.

Cevaplarını takır takır alınca asıl yüzün ortaya çıktı  

Gerçi ne olduğun bana "Ahaber" yakıştırmandan belli idi ama olsun. Senden gelince daha güzel oldu )

Bu ülkede en kolay iş muhalefet etmek. Bilgi sahibi olmanıza gerek yok.

Doğru bilginin tersini savunun, inkar edin, hakaret edin, aşağılayın sizden iyisi yok

• pikalos kullanıcısına yanıt
    Uçak yapmayı youtube dan mı öğreniyorduk, vikipedia dan mı?
    Herkesin atölyesinde titanium 3D katmanlı imalat yapabilecek 3D yazıcı mevcut nasılsa.
    Çizimleri de internetten aldık mı tamamdır.
    O yüzden 100 yıllık havacılık geçmişi olan abd bile F35 projesini yaptı ama 1000 'e yakın sorununu gideremedi.
    Aptalların aklına youtube 'a bakıp amazondan bir yazıcı almak gelmemiş sanırım.
    Elektronik beyin olarak da çin malı beyin kullanıyorlarsa sorun ondan çıkıyordur belki.
    Keşke sana sorsalardı şıp diye çözerdin tüm sorunlarını.

Haklısın millet uzaya gidip gelmekten sıkıldı. 80 yıldır sizde gidecektiniz de roketiniz başörtüsüne takıldığı için gidemediniz sanırım.

Klavye başında şövalyelik yapmak, Oturduğun yerden çalışanı eleştirmek nasılsa bedava.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomboy_85

Bu mesaj silindi.

Öyleyse daha vahim.  

• koçari K kullanıcısına yanıt

Haklısın  

2 gündür güzel stres attım. Teşekkürler  

• Ya iyice yaydan çıktınız siz artık arkadaş Türk bayrağını elinde tutmak yasakmış. Hangi ülke burası?

• ölme eşeğim ölme yonca biter de yersun derler buna...ha ha ha...

• quote:

Orijinalden alıntı: artenis

Bu mesaj silindi.

OLayları çarpıtma biz bir organizasyında 40 metrelik TÜRK bayrağıyla 2013 de şov yaptık niye bizi içeri atmadılar ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.