Şimdi Ara

Yerli gemisavar füze Atmaca'nın ilk fotoğrafı yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 800 kg ağırlığında bir füze en az 300 kg patlayıcı taşıyordur ve tabiri tam yerinde olacak kodumu oturtur. Hızı ile ilgili bilgi verilmemiş. ABD donanması ve rus donanmasında bu tür füzeleri önlemek için gatlink tipi toplar ve Çok kısa menzilli radar güdümlü füzeler kullanıyorlar.

• Savunma sanayii ve teknolojisinde: Dünya için küçük ama bizim için büyük adınlar :)

----------------------
    Bu arada yönetim: Google+(g+ekle)butonuna basınca"bu bağlantı geçerli değil" uyarısı alıyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

• 200 km süper bişey yalnız habere göre 2018de üretime eçecek deniyor bunun denenmesiydi testlerden geçmesiydi derken 2028 i bulur artık :)ama olsun başlamak bitirmenin yarısıymış :) buna da şükür

• 200 km süper bişey yalnız habere göre 2018de üretime eçecek deniyor bunun denenmesiydi testlerden geçmesiydi derken 2028 i bulur artık :)ama olsun başlamak bitirmenin yarısıymış :) buna da şükür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Nur

İstemezük.

Referandum öncesi yalan haberler bunlar hep oy için.

Suriyeliler oy kullanıp tayyibi başgan yapacak, onlara 1200 lira mmaş veriliyor, ev veriliyor, araba veriliyor, dubuleks filla veriliyor.

Burası teknoloji sitesi ne işi var bu haberin burda.

Yüzde kaçı milli?

Daha motor yapamıyoruz.

200 km menzil neye yetecek!? Bunlar resmen milletle alay ediyor.

Milli geminin motoru kimden!?

donanımhaber in üyelerini bir postta tanıt deseler bu yorumu gösterirdim. ağzına sağlık başkan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Adam ironi yapmış.

Abi bu nasil zeka dolu bir nicktir yav gülmekten karnima agrilar girecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentHunterHD

quote:

İstemezük.

Suriyeliler oy kullanıp tayyibi başgan yapacak, onlara 1200 lira mmaş veriliyor, ev veriliyor, araba veriliyor, dubuleks filla veriliyor.

Yüzde kaçı milli?

Daha motor yapamıyoruz.

donanımhaber in üyelerini bir postta tanıt deseler bu yorumu gösterirdim. ağzına sağlık başkan.

+ekşi üyeleri.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Adam ironi yapmış.

Abi bu nasil zeka dolu bir nicktir yav gülmekten karnima agrilar girecek

Hakikaten güzel nick. Nasıl ben düşünemedim diye özendim valla. :)

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Batırmak zor bayağı önemli olan işlevsiz kılmak ve savaştan çektirmek.

Biri cephaneliğine denk gelse biride yeter oda ayrı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Füze alanındaki devasa eksiğimizi kapatmak için güzel bir adım 200 km menzil böyle bir füze için fena bir menzil değil umarım ileride;20000 km menzilli füzemizide yaparız

• quote:

Orijinalden alıntı: merveyanar

200 km süper bişey yalnız habere göre 2018de üretime eçecek deniyor bunun denenmesiydi testlerden geçmesiydi derken 2028 i bulur artık :)ama olsun başlamak bitirmenin yarısıymış :) buna da şükür

Bir askeri mühimmat önce prototip üretimine girer test edilir daha sonra üretilir. Önce üretilip sonra test edilmez sizin anlayacağınız.
  • Helal olsun böyle gelişmeler görmek gerçekten mutlu ve gurur verici...

• quote:

İstemezük.

Yüzde kaçı milli?

Daha motor yapamıyoruz.

• aceleye gerek yok 2018 dede 2220 ye atarsın uçak misali .. araba misali tankk misali lastik gibi çek çek uzasın .. koy iki resim bak bu de geç . tatmin etmiyor açıkcası .. ama olsun hayali bile güzel .. en son o amerkan malı motorlu pervaneli uçaktan snra insan 30 sene önceki uçaklara bakınca şok geçiriyor . Allah yardımcımız olsun zor durumda bırakmasın yoksa gene anlaşılan elimizde tüfek destan yazacaz

• quote:

Orijinalden alıntı: prowl12

Füze alanındaki devasa eksiğimizi kapatmak için güzel bir adım 200 km menzil böyle bir füze için fena bir menzil değil umarım ileride;20000 km menzilli füzemizide yaparız

20000 yetmez 40000 km menzilli yapılsın. Dünyanın etrafında dönüp dursun (!)

• Türü için menzili çok iyi. exocet (max 180 km) ve harpoon'dan (max 125 km) daha fazla menzili var. bahsettiğimiz bu füzeler dünyanın en iyi gemisavar füzeleri olmasına rağmen üstelik. emeği geçenlerden Allah razı olsun. başarılarının devamı gelir umarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mladenbmv

güzel bir gelişme ama bu tarz haberler gizli olması gerekli.ayrıca misket bombası ne zaman geliyor ben ınu merak ediyorum asıl.

Silah sektöründe gerçekten gizlilik gereken durumlar dışında gizli haberler yapılmaz. Bu haberlerin amacı ticaridir.
  • İstemezüQ.

• axiprens kullanıcısına yanıt
    Tabii kardeş Gazi Paşa ile batının izinden gittik kölesi olduk değil mi? Uçak fabrikalarını mühimmat fabrikalarını da menderes açtı zaten. Marshall yardımlarını da Gazi Paşa kabul etti. Natoya da onun yüzünden girdik haritada yerini bulamadığımız Kore'ye de conileri kurtarmak için değil Gazi Paşa istiyor diye gittik. Tarikatçılari ve siyasal islamcıları da başımıza yine kendisi bela etti.

Ülkemizin kendi yolunu çizmesi fikrine katiyen karşı çıktı ve iliklerimize kadar nato güdümünde uydu devlet olmamıza sebebiyet verdi.

Ama bu halk oyunu bozdu artık gerçekleri görüyor Osmanlı kuruluyor kork bizden Avrupa!!!

Kimin ne mal olduğu yorumundan belli en büyük küfür seninle tartışmaya girmek olacak ama kendimi feda ediyorum diğer arkadaşlar kendilerini kurtarsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaBr2

Emekleme adımlarımız gayet güzel ilerliyor, Atatürk öldükten sonra gelenler, Atatürk'ün ve Osmanlı'nın mirasına ihanet ettiğinden dolayı 60 sene geç kaldık bunlar için. Savunma sanayindeki bu gelişmeleri diğer sektörler için kaldıraç olarak kullanmalıyız.

Çok haklısın. Başta, Atatürkten sonra gelen ve tek adam rejimini birçok yanlış kararlarıyla uygulayan İsmet İnönü. Bu yüzden bir daha İnönüler olmasın diye hayır diyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.