Şimdi Ara

Yerleştirme Sınavı bilgisi olan varmı kafayı yicem..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sene sınavda 268 aldım say 1 için 2 yıılık elektrik yada elektronik istiyorum ama gel gör ki Endüstri meslek liselerinden geçenler sayesinde ben herhalde açıkta kalıyorum puanımda 0.3 le carpılıyor yada 230 oluyor sizce bu puanla gidebilirmiyim.

Millet İmam Hatip'di Endüstriydi derken biz düz liseleri unuttu 2 yıllık tercih yapabilirsin diyo sana yer vermiyor ne kalırsa al diyor bana yuh artık bu puanla acıkta kalıcaz yaww yuhh yaww walla morelim bozuk bilgisi olan varmı yaww
    .

• Yerleştirme sınavı derken?
  • Evt O Puanla Girersin. Endüstri Meslek Mezunlarının Yarısı 2 Yıllığa Gitmiyo. Şansın Fazla Yani. Ama Tercihlerinde Birden Fazla İl Yazmanda Fayda Var Haa Birde Elektrik-Elektronik Okuma Derim. Yinede Sen bilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mj_Esty

Evt O Puanla Girersin. Endüstri Meslek Mezunlarının Yarısı 2 Yıllığa Gitmiyo. Şansın Fazla Yani. Ama Tercihlerinde Birden Fazla İl Yazmanda Fayda Var Haa Birde Elektrik-Elektronik Okuma Derim. Yinede Sen bilirsin

Sağol kardes zaten ben elektrik-elektronik'ten ziyade sadece elektirk yada elektronik okuyacam çünkü hevesim kaldı içimde sonra uzatıp muhendis olacam her girenin dediği gibi sonra kesin zor mezun olurum ama hevesliyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.