Şimdi Ara

Yepyeni tasarımıyla 6.Nesil iPod Nano; artık Multi-Touch destekliyor (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
0
Favori
45.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdi siz ekrana ne gerek var diyorsunuy ama obur turlu sarkiyi nasil secicen diye dusunmus adamlar, yani biz aradigimiz parcayi bulmak icin tusa basip durcak miyiz onun yerine dokunmatik olsun demisler. Ve isin asil ozelligi de mandalda bu kucuk bir cihaz onu cebine koysan yine sarki deigstirmek icin cikaricaksin uzerine assanda ordan cikaricaksin ama. Boylesi daha kolay iki saat cebinde ariyacaana mandali kullan hem diger modelleride tasimasi zordu cebin yokßa tasiyamiodun bence gayet guzel olmus.
  • saat olarak kullanan var mı,bende saat olarak kullanmayı düşünüyorum,kayışını nereden buluruz,i watchz olarak mı gecıyor
  • hoşuma gitti fiyat da cazip alınabilir
  • DH dükkanımda var arkadaşlar alacak arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim sahibinden ilan numarası : 57937316 GeT ilan numarası : 57937583 SAYGILAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkykal -- 1 Eylül 2011; 18:47:50 >
  • Bir bakıyormuşuz yarın yeni nesili tanıtılıyormuş konunun açılış tarihi 2 Eylül 2010.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ala -- 1 Eylül 2011; 18:37:12 >
  • Harika olmuş.Büyük yapmanın bir anlamı yok zaten.Çok kullanışlı.
  • alıcam inş koyu renklerden bir tane 16 gb
  • Apple Store'da inceledimfakat goruntu kalitesi pek iyi degildi.Yinede çok guzel dusunulmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

alıcam inş koyu renklerden bir tane 16 gb

yurt disi al hocam fazla para verme garantili diye.benimkide yurt disi disarda dusmekten helak oldu,hala tas gibi(masallah)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

yurt disi al hocam fazla para verme garantili diye.benimkide yurt disi disarda dusmekten helak oldu,hala tas gibi(masallah)

evet öyle düşünüyorum bende.. Hac mevsimi geldi yakında gidenler olucak arabistana ordan getirteyim diye düşündüm ama çok kapsamlı bi bilgimde yok açıkçası arabistandaki iPod nano larla alakalı.. bi konuda iPhone 4 lerle alakalı orjinal Apple ürünü satan bir yerden bahsediliyordu orasını aradım forumda ama bulamadım.. araştırıyorum ara sıra yine bulamazsam bir konu açıcam Mekke ve Medine'deki orjinal Apple ürünü bulabileceğimiz yerler hakkında forumda bilenler vardı oraları inş yardımcı olacak birileri çıkar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

evet öyle düşünüyorum bende.. Hac mevsimi geldi yakında gidenler olucak arabistana ordan getirteyim diye düşündüm ama çok kapsamlı bi bilgimde yok açıkçası arabistandaki iPod nano larla alakalı.. bi konuda iPhone 4 lerle alakalı orjinal Apple ürünü satan bir yerden bahsediliyordu orasını aradım forumda ama bulamadım.. araştırıyorum ara sıra yine bulamazsam bir konu açıcam Mekke ve Medine'deki orjinal Apple ürünü bulabileceğimiz yerler hakkında forumda bilenler vardı oraları inş yardımcı olacak birileri çıkar

Sahte falan denk gelmesin hocam ordan,burdan da bak sahibindene falan aklinda olsun.cok guzel alet,saat olarak kullanmayi dusunuyorum simdi.

@mkykal

Dostum ihtiyaci olan ustteki mesajini gorur mesaj atar,ayrica ikinci el forumu degil burasi.

• mikrofonlu kulaklık takarsanın ses kayıt yapabilirsiniz en son sekmede mikrofon işaret çıkıyo çok güzel
  • beyler bu cihazın yeni jenerasyonu ne zaman çıkacak??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 4 Eylül 2011; 0:17:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

beyler bu cihazın yeri jenerasyonu ne zaman çıkacak??

muhtemelen ekime sarkabilir malum iphone tanıtımı gecikti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

Bu konuyada yazıyım bariApple home tuşsuz iphone patentini almıştı acaba bundan sonraki nesil iphone larda,ipod nano daki gibi ekrana basılı tutarak ana menüye dönme olabilir mi sizce?

bence telefonu sallayınca olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paint It Black

quote:

Bu konuyada yazıyım bariApple home tuşsuz iphone patentini almıştı acaba bundan sonraki nesil iphone larda,ipod nano daki gibi ekrana basılı tutarak ana menüye dönme olabilir mi sizce?

ee koşarken napıcak millet

• Uygun sayılabilecek bir fiyata bende bu ürünü aldım fakat sonra 7.nesilin çıkacağını duydum biraz üzüldüm fakat bir önceki nesil oldu diye şarkı çalmayacak değil :)
  • quote:

quote:

quote:

Koşarken telefonu nasıl kullanacaksınız ki? Koşarken cebinizde, çantanızda felan olur, o da kilitli durumda olur muhtemelen.

Ama ben yine de sevmiyorum telefon sallama işini. Az mı sallıyorum, çok mu sallıyorum, uğraşamam onunla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erchamion

quote:

quote:

quote:

Koşarken telefonu nasıl kullanacaksınız ki? Koşarken cebinizde, çantanızda felan olur, o da kilitli durumda olur muhtemelen.

Ama ben yine de sevmiyorum telefon sallama işini. Az mı sallıyorum, çok mu sallıyorum, uğraşamam onunla.

ben acil durumlarda çok koşarken telefon kullandım.. çoğu kişi de yaşamıştır eminim..

• quote:

Orijinalden alıntı: timmydncn

Uygun sayılabilecek bir fiyata bende bu ürünü aldım fakat sonra 7.nesilin çıkacağını duydum biraz üzüldüm fakat bir önceki nesil oldu diye şarkı çalmayacak değil :)

bence ideal bu,hem ufak radyoda var yeterli benim icon yenisini almayabilirim,bellide olmaz
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.