Şimdi Ara

Yeniden hangi realm'de başlamalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ragnaros tan ravencrest e geçiş olduğu sırada oyunu oynamıyordum.Free migrate i kaçırdım yani.Ragnaros Ally tarafında kaldım ama bir tane bile raiding guild yok.Oyuna yeniden dönüyorum 90 level a kasma tokenini kullanmadım henüz.Yeniden başlayacağım server için o tokeni kullanacağım.Raiding geçmişim var, aktif oynadığım sürece heroic progressler yaptım.Hangi server önerirsiniz?
    İncelemek isteyenler için 2 çok oynadığım karakter aşağıda.
    Shaman
    Rogue

• Ally için Outland, Silvermoon, Slyvanas.
    Horde için Twisting Nether.

Tekrar başlamadan önce oyunun güncel durumu hakkındaki konumu okumanı öneririm.

Bağlantı:http://forum.donanimhaber.com/m_107129329/tm.htm
  • Ben de niye durduk yere bu adam olumsuz oy aldı diyorum.Reklam yapma kardeşim :) .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolucionare -- 23 Haziran 2015; 0:01:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolucionare

Ben de niye durduk yere bu adam olumsuz oy aldı diyorum.Reklam yapma kardeşim :) .

Yukardaki gereksiz yorumu görmezden gelebilirsin ally için sylvanas , silvermoon , outland iyidir ben ravencrestte oynuyorum ravendan da memnunum hem pve hem pvp aktivitesi olan bana göre popülasyonu ideal olan bir realm. Horde için ise twisting nether cazip bir server.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.