Şimdi Ara

Yeniçarşım %10 Worldpuan (1-31 Aralık) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
6
Favori
12.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 Ocaktamı yüklenecek puanlar iyice ileri attılar bunlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: unique_82

maximum kart kış uykusunda...

+1
    Axess ve Maximum iyice azıttı.
    Eskiden kartın hem limitini doldurur hemde üzerine para yatırır harcama yapardım, şuan sadece taksitli işlemlerin borcunu yatıyorum, EYLEM AMAÇLI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

+1
    Eskiden kartın hem limitini doldurur hemde üzerine para yatırır harcama yapardım, şuan sadece taksitli işlemlerin borcunu yatıyorum, EYLEM AMAÇLI.

Eskiden derken, ne kadar eskiden?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

quote:

+1

Konuya gereksiz mesaj yazmayalım.

Bu akbank ne zamandan beri kampanya yapmıyor? Onu öğrenmek için sormuştum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

+1

Konuya gereksiz mesaj yazmayalım.

Bu akbank ne zamandan beri kampanya yapmıyor? Onu öğrenmek için sormuştum.

Akbank kampanya yapmaz mı?
    Millet 5*75'e 50 verir. Başka bir kampanya ile birleşir toplam 475 liralık alışverişten 95 TL puan kazanılır.
    Bizim Akbank 750 TL'ye 25 verir.

Akbank sağolsun iki aydır 50+50 chip para verdi. Geçen ay 1000'e 50, bu ay 1150'ye 50.

• bu altını aynı değerde bozdurmak için mi alıyorsunuz nakit sağlaması için...

yoksa kar var mı ya :D

bende maxsimum var en dandik kart yemin ederim, sırf vatan için axess alıyorum
  • Bugun yenicarsimdan altin alisverisi yaptim. Altin alisverislerinde iptal islemi olabiliyor muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seviye anlaşıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mask345

Bugun yenicarsimdan altin alisverisi yaptim. Altin alisverislerinde iptal islemi olabiliyor muydu?

Altın alışverişlerinde iptal uygulamıyorlar, malum fiyatlar sürekli değişkenlik gösterdiği için yapmıyorlar bunu.
  • altında olabilirse güzel olur, takip edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

World'e özel %10 Worldpuan kampanyası;
    1 - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında yenicarsim.com'dan, Yapı Kredi kredi kartları, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar ile tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri peşin veya taksitli işlemlerde geçerli olup,
    %10 Worldpuan kampanyasından kazanılacak puan tutarı en fazla 125 TL olacaktır.
    %10 Worldpuan kampanyasından her müşteri 1 kez faydalanabilir.
    Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 8 Ocak 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 20 Ocak 2013'tür.

play card da bu uygulamaya girer mi bilen kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9008

play card da bu uygulamaya girer mi bilen kullanan var mı?

play de bir ykb worldcard olduğuna göre gayet tabi ki girer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 30 Kasım 2012; 5:52:44 >
  • merhaba ,yeniçarşımda altın fiyatları piyasaya göre yüksek değilmi arkadaşlar altın alıp nasıl kar ediliyor bu durumda? Mesela sarrafta tam altın 658 tl burada eski tarih en ucuz 687 tl .Birde değişik fiyatlarda çeyrek altın fiyatları var.hediye çeki vb avantajlar varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

merhaba ,yeniçarşımda altın fiyatları piyasaya göre yüksek değilmi arkadaşlar altın alıp nasıl kar ediliyor bu durumda? Mesela sarrafta tam altın 658 tl burada eski tarih en ucuz 687 tl .Birde değişik fiyatlarda çeyrek altın fiyatları var.hediye çeki vb avantajlar varmı?

% 10 World Puan ve Takistli altın alma imkanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theunnamed

quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

merhaba ,yeniçarşımda altın fiyatları piyasaya göre yüksek değilmi arkadaşlar altın alıp nasıl kar ediliyor bu durumda? Mesela sarrafta tam altın 658 tl burada eski tarih en ucuz 687 tl .Birde değişik fiyatlarda çeyrek altın fiyatları var.hediye çeki vb avantajlar varmı?

% 10 World Puan ve Takistli altın alma imkanı.

Yinede piyasaya göre çok pahali oluyor 1 gram 24 ayar altın 100 tl sanalpazarda 12 taksitli 107 tl yeniçarşida 130 tl %10 ile bile çok pahalı bildiğiniz satıcı varsa orda ucuz satan link verebilir misiniz değerlendirelim bu fırsatı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9008
    Yinede piyasaya göre çok pahali oluyor 1 gram 24 ayar altın 100 tl sanalpazarda 12 taksitli 107 tl yeniçarşida 130 tl %10 ile bile çok pahalı bildiğiniz satıcı varsa orda ucuz satan link verebilir misiniz değerlendirelim bu fırsatı

Bende hiç almadım daha bu kampanyada altın netleşsin ondan sonra alacağım, bakınıyorum satıcılara. Valla puan konusunda görüşler değişik olabilir, daha once faydalanmış olan arkadaşlar aydınlatırlar umarım. Ama adiosçular için iyi fırsat
  • Eskiden olduğu gibi %5 indirim tanımlıyor mu hala yeniçarşım?
  • Worldcard kampanyalarında altın geçerli olmaz arkadaşlar boşuna heveslenmeyin. (En azından kampanya açıklamalarında)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok
    (En azından kampanya açıklamalarında)

Kampanya açıklamalarında belirtilmemiş olsa bile mi demek istediniz burada ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.