Şimdi Ara

Yeniçarşım %10 Worldpuan (1-31 Aralık) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
6
Favori
12.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: theunnamed

quote:

Orijinalden alıntı: cartok
    (En azından kampanya açıklamalarında)

Kampanya açıklamalarında belirtilmemiş olsa bile mi demek istediniz burada ?

Yok hocam bazen açıklamada altın geçerli değil yazıyor ama aldığınızda puan kazanabiliyorsunuz. Bunu kastettim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theunnamed

quote:

(En azından kampanya açıklamalarında)

Kampanya açıklamalarında belirtilmemiş olsa bile mi demek istediniz burada ?

Yok hocam bazen açıklamada altın geçerli değil yazıyor ama aldığınızda puan kazanabiliyorsunuz. Bunu kastettim.

Hmm puan vermezse zarar etmiş olacam ama yine de bi deneyeyim madem, umarım verir.
  • quote:

Worldcard kampanyalarında altın geçerli olmaz arkadaşlar boşuna heveslenmeyin. (En azından kampanya açıklamalarında)

aynen öyle
  • İkili tartışmalardan kaçınalım. Bana kalsa tartışmadan da kaçınalım.

GittiGidiyor'da chip-para kampanyası yapılmaması için bi sebep yok ama bakalım, bekliyoruz. Bu gece netleşir sanırım.
  • çeyreği kaçtan verionuz ağalar :D düğün var yeğenin çeyrek almak lazım xD

altıncı dan ucuza mı verionuz çeyreği :D
  • bu siteler satıcıdan % 5-10 arası komisyon alıyorlar örneğin 1000 tl lik altın satınca adamın eline 900 geçiyor bir de ilanı açma yayınlama parası falan 890 civarı satıcının eline geçen o yüzden de % 11-12 pahalı satmak zorunda zaten
    alan da 12 taksit ile alıyor ve % 10 da puan alıyor 1000 lirayı 12 takside bölüyorlar 100 tl de puan alıyorsun aldıın mal eğer altınsa onu da 870-860 a bozdurabiliyorsan 30 tl ( % 3 ) maliyet ile 12 ay borçlanıyorsun
    bir de aldığın puanı 2-3 kat değerli kullanma olayı var o durumda avantaj oluyor
    eskiden % 5 çekleri oluyor idi o zaman kara geçmek mümkün idi
  • yılbaşı alışverişimi burdan yaparım artık world kartım da var
  • Arkadaşlar yeniçarşımda eskiden yeni üyelik alıp gelen onay mailini onaylamadıgınız da 1 hafta sonra %5 indirim çeki veriyorlardı yeni onay maili ile.

Bu uygulama devam ediyor mu bitti mi? Ona göre bekleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

İkili tartışmalardan kaçınalım. Bana kalsa tartışmadan da kaçınalım.

GittiGidiyor'da chip-para kampanyası yapılmaması için bi sebep yok ama bakalım, bekliyoruz. Bu gece netleşir sanırım.

Yeniçarşım %10 Worldpuan (1-31 Aralık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 30 Kasım 2012; 17:21:32 >
  • eski kampanyada altın ürünlerinde yok kampanya bundada olmaz.

Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, hediye kartı ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
    Kazanılan Worldpuan’lar 07 Kasım 2012 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 18 Kasım 2012′dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 19 Kasım 2012 itibari ile geri alınacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Spoiler vermişler. Yarın Axess gelebilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Spoiler vermişler. Yarın Axess gelebilir.

Aylardır istekliyiz ama yapmıyorlar.

• Ben geçen seferki World kampanyası ile notebook aldım. Sorunsuz alışveriş yaptım. Bu sitenin gg ve sanalpazardan farkı üyelik için vergi veren ticaret faaliyetleri yurutenler üye olabiliyor yani bireysel kullanıcı üye olamıyor buda karşınızda muhatap olarak birilerini bulabilmeniz demek. Fırsat Ürünleri adı altında firmalar bazı ürünleri uygun fiyata sunabiliyor birde World ile birleşince sıcak fiyatlar ortaya çıkıyor ben Asus Notebook aldım World ile 700 liraya gelmişti memnunum garantili sorunsuz elime geçti. Yine gg deki gibi olumlu yorumları yüksek firmalara siparis vermekte fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğan grubu hemalhemsat'ta gittigidiyor tarzı bir yol izledi. Sanırım beklentilerini karşılamadıki 2010'da kapatma yoluna gittiler, 1 yıl sonrada yenicarsim ile geri döndüler. Tek fark yufat arkadaşın dediği gibi kişilerin artık ilan açaması idi, satış yapabilmek için fatura kesme zorunluluğu vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkedogan

eski kampanyada altın ürünlerinde yok kampanya bundada olmaz.

Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, hediye kartı ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
    Kazanılan Worldpuan’lar 07 Kasım 2012 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 18 Kasım 2012′dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 19 Kasım 2012 itibari ile geri alınacaktır

belli olmaz hocam,,, izleyelim, görelim,,,
  • World'e özel %10 Worldpuan Hediye!
    Üstelik peşin fiyatına 12 taksit ve 3 ay taksit erteleme fırsatı!
    Kampanya Kuralları
    Kampanya kapsamında 01-31 Aralık 2012 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 Worldpuan hediye edilecektir.
    Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 125 TL olacaktır.
    Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    Yatırımlık altın ürünleri kampanyaya dahil değildir.
    Kazanılan Worldpuan'lar 8 Ocak 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 20 Ocak 2013'tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 21 Ocak 2013 itibari ile geri alınacaktır
    Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard' lar dahildir
    3 ay taksit erteleme kampanyası 100TL ve üzeri işlemlerde geçerli olup kampanyadan yararlanabilmek için Joker Vadaa menüsü üzerinden taksit ertelemenin seçilmesi gereklidir. Aksi takdirde erteleme gerçekleşmeyecektir.
    Yeniçarşım.com ve Yapı Kredi Bankası A.Ş kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yatırımlık altın ürünleri kampanyaya dahil değildir.
  • Dağılalım arkadaşlar fos çıktı Yeniçarşım'a da

World'e özel %10 Worldpuan Hediye!
    Üstelik peşin fiyatına 12 taksit ve 3 ay taksit erteleme fırsatı!
    Kampanya Kuralları
    Kampanya kapsamında 01-31 Aralık 2012 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 Worldpuan hediye edilecektir.
    Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 125 TL olacaktır.
    Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    Yatırımlık altın ürünleri kampanyaya dahil değildir.
    Kazanılan Worldpuan'lar 8 Ocak 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 20 Ocak 2013'tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 21 Ocak 2013 itibari ile geri alınacaktır
    Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard' lar dahildir
    3 ay taksit erteleme kampanyası 100TL ve üzeri işlemlerde geçerli olup kampanyadan yararlanabilmek için Joker Vadaa menüsü üzerinden taksit ertelemenin seçilmesi gereklidir. Aksi takdirde erteleme gerçekleşmeyecektir.
    Yeniçarşım.com ve Yapı Kredi Bankası A.Ş kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erakan -- 1 Aralık 2012; 0:21:37 >

• bu kampanya içinde fotograf makinesi alacağız.Canon eos 600d ya da 650d almayı düşünüyoruz.İstanbul içi nakit olacak şekilde bize uygun şekilde alabilecek adioscu varsa bize ulaşabilirse sevinirim.
  • Arkadaşlar 185 den eski çeyek alırım diyenler mesaj atsın puan kazanacakları ürünü alacaklar altın gelecek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.