Şimdi Ara

Yeniçarşım %10 Worldpuan (1-31 Aralık) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
6
Favori
12.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: floods

harem altın bilzezikçi gibi satıcılara ulaşıp yatırımlık altın dışında ürün satın alıp gram altın göndermelerini istesek kabul ederler mi sizce

Farklı katagoride ürün satışı açtımı o ürün adına fatura kesmesi lazım. Diyelim ki cep telefonu satışı gösterdi, mutlaka size cep telefonu satış faturası kesmesi lazım. Bunun için ticari unvanında kuyumculuğun yanında elektronik tic. yazaması lazım ve o ürünün faturalı olarak o firmaya giriş yapması lazım. Kurumsal bir firma bunla uğraşmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnDillinger

Arkadaşlar yeniçarşımda eskiden yeni üyelik alıp gelen onay mailini onaylamadıgınız da 1 hafta sonra %5 indirim çeki veriyorlardı yeni onay maili ile.

Bu uygulama devam ediyor mu bitti mi? Ona göre bekleyeceğim

evet arkadaşlar bilen varsa cevaplasın bende merak ediyorum bekleyelim mi alışveriş yapalım mı ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgn06

quote:

Orijinalden alıntı: JohnDillinger

Arkadaşlar yeniçarşımda eskiden yeni üyelik alıp gelen onay mailini onaylamadıgınız da 1 hafta sonra %5 indirim çeki veriyorlardı yeni onay maili ile.

Bu uygulama devam ediyor mu bitti mi? Ona göre bekleyeceğim

evet arkadaşlar bilen varsa cevaplasın bende merak ediyorum bekleyelim mi alışveriş yapalım mı ki..

yaklaşık 1 ay önce bitti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüzde 12 indirim yapılır istanbul içi maximum indririm 150 tl
  • Yaw bu yatırımlık altın kısmına bilezikler falanda dahilmi ? yoksa sadece çeyrek yarım vs mi dahil ?
  • % 5 indirim çeki uygulaması demek bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

harem altın bilzezikçi gibi satıcılara ulaşıp yatırımlık altın dışında ürün satın alıp gram altın göndermelerini istesek kabul ederler mi sizce

Farklı katagoride ürün satışı açtımı o ürün adına fatura kesmesi lazım. Diyelim ki cep telefonu satışı gösterdi, mutlaka size cep telefonu satış faturası kesmesi lazım. Bunun için ticari unvanında kuyumculuğun yanında elektronik tic. yazaması lazım ve o ürünün faturalı olarak o firmaya giriş yapması lazım. Kurumsal bir firma bunla uğraşmaz

farklı kategori derken bu satıcıların işçilikli bilezik kolye gibi ürünleri var yine altın üzerine satışlar ancak yeniçarşım yatırımnlık altın için puan kısıtlaması koymuş diğer takı kategorilerinde böyle bir kısıtlama yok.

• quote:

quote:

quote:

farklı kategori derken bu satıcıların işçilikli bilezik kolye gibi ürünleri var yine altın üzerine satışlar ancak yeniçarşım yatırımnlık altın için puan kısıtlaması koymuş diğer takı kategorilerinde böyle bir kısıtlama yok.

Altın katagorisinin hepsini kapsıyor, mesala yatırımlık altın katagorisinde de bilezik var, ayrı olarak bilezik katagoriside var. Firma kurumsal olduğundan yinede A ürün için ilan açıp B gönderme işine girmez diye tahmin ediyorum. Dediğinizi Sanalpazar, sahibinden veya GG gibi yerlerde bireysel satıcılar yapar ancak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Altın katagorisinin hepsini kapsıyor, mesala yatırımlık altın katagorisinde de bilezik var, ayrı olarak bilezik katagoriside var. Firma kurumsal olduğundan yinede A ürün için ilan açıp B gönderme işine girmez diye tahmin ediyorum. Dediğinizi Sanalpazar, sahibinden veya GG gibi yerlerde bireysel satıcılar yapar ancak.

bu satıcılar sanalpazar ve ggde de aynı adla satış yapıyorlar orda yapacaksa burda da yapabilir

• quote:

bu satıcılar sanalpazar ve ggde de aynı adla satış yapıyorlar orda yapacaksa burda da yapabilir

Dostum yeniçarşım'da firma olmayanlar satış yapamıyor, diğer sitelerde herkez satış yapabiliyor. Ben diğer sitedekiler derken firma olmayan vatandaşlardan bahsettim
  • quote:

quote:

Dostum yeniçarşım'da firma olmayanlar satış yapamıyor, diğer sitelerde herkez satış yapabiliyor. Ben diğer sitedekiler derken firma olmayan vatandaşlardan bahsettim

dostum bu dediklerinin hepsini ben de biliyorum haremaltına kendi siteleri üzerinden mail attım cevap bekliyorum denemeden öğrenemeyiz

• quote:

quote:

quote:

dostum bu dediklerinin hepsini ben de biliyorum haremaltına kendi siteleri üzerinden mail attım cevap bekliyorum denemeden öğrenemeyiz

İşallah kabul ederler

• quote:

quote:

quote:

quote:

İşallah kabul ederler

arkadaşlar önceki kampanyalarda ben ve 1-2 kişi mail ile ve telefon ile sorduk. yatırımlık altın kategorisi dışında kalan diger altın kategorilerinde ilan açtıklarında siteye ödedikleri % yüzdelik oranları farklı imiş, yani yatırımlık altın kategorisinde site bunlardan daha az %yüzde alıyormuş o yüzden farklı kategoride veya kişiye özel ilan açmadıklarını söyledi ama komisyon oranlarını söylemedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

quote:

quote:

quote:

quote:

İşallah kabul ederler

arkadaşlar önceki kampanyalarda ben ve 1-2 kişi mail ile ve telefon ile sorduk. yatırımlık altın kategorisi dışında kalan diger altın kategorilerinde ilan açtıklarında siteye ödedikleri % yüzdelik oranları farklı imiş, yani yatırımlık altın kategorisinde site bunlardan daha az %yüzde alıyormuş o yüzden farklı kategoride veya kişiye özel ilan açmadıklarını söyledi ama komisyon oranlarını söylemedi.

Komisyon bedeli “Mağaza” tarafından ilgili satış için belirlenen satış bedelinin %10’u olacaktır;

%5 oranında komisyon uygulanacak ürünler
    Notebook
    Netbook
    Masaüstü
    Yazıcı
    Tarayıcı
    Monitörler
    Tablet PC
    İpad
    Cep Telefonu
    Smart PDA
    iPhone
    Televizyonlar
    Projeksiyonlar
    Oyun Konsolları
    Beyaz eşya kategorisi

%7 oranında komisyon uygulanacak ürün kategorileri
    Yatırımlık Altınlar

• quote:

quote:

quote:

Hocam aman diyim cevap alınca bizide bilgilendir.

• quote:

Orijinalden alıntı: erakan

Dağılalım arkadaşlar fos çıktı Yeniçarşım'a da

World'e özel %10 Worldpuan Hediye!
    Üstelik peşin fiyatına 12 taksit ve 3 ay taksit erteleme fırsatı!
    Kampanya Kuralları
    Kampanya kapsamında 01-31 Aralık 2012 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 Worldpuan hediye edilecektir.
    Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 125 TL olacaktır.
    Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    Yatırımlık altın ürünleri kampanyaya dahil değildir.
    Kazanılan Worldpuan'lar 8 Ocak 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 20 Ocak 2013'tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 21 Ocak 2013 itibari ile geri alınacaktır
    Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard' lar dahildir
    3 ay taksit erteleme kampanyası 100TL ve üzeri işlemlerde geçerli olup kampanyadan yararlanabilmek için Joker Vadaa menüsü üzerinden taksit ertelemenin seçilmesi gereklidir. Aksi takdirde erteleme gerçekleşmeyecektir.
    Yeniçarşım.com ve Yapı Kredi Bankası A.Ş kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Aslında işin yeniçarşım ile pek bir alakası yok sonuç itibari ile kampanyayı banka ile istişare yapıp bir sonuca ulaştırıyorlar.Eğer banka tarafında istenmiyorsa ve bu alışverişlere puan vermek istemedilerse yeniçarşım bişe yapamamıştır.Sonuçta altın dahil olsa daha çok para kazanacaklar sonuç itibari ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: jawsggg

quote:

Orijinalden alıntı: erakan

Dağılalım arkadaşlar fos çıktı Yeniçarşım'a da

World'e özel %10 Worldpuan Hediye!
    Üstelik peşin fiyatına 12 taksit ve 3 ay taksit erteleme fırsatı!
    Kampanya Kuralları
    Kampanya kapsamında 01-31 Aralık 2012 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde %10 Worldpuan hediye edilecektir.
    Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 125 TL olacaktır.
    Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    Yatırımlık altın ürünleri kampanyaya dahil değildir.
    Kazanılan Worldpuan'lar 8 Ocak 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 20 Ocak 2013'tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 21 Ocak 2013 itibari ile geri alınacaktır
    Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard' lar dahildir
    3 ay taksit erteleme kampanyası 100TL ve üzeri işlemlerde geçerli olup kampanyadan yararlanabilmek için Joker Vadaa menüsü üzerinden taksit ertelemenin seçilmesi gereklidir. Aksi takdirde erteleme gerçekleşmeyecektir.
    Yeniçarşım.com ve Yapı Kredi Bankası A.Ş kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Aslında işin yeniçarşım ile pek bir alakası yok sonuç itibari ile kampanyayı banka ile istişare yapıp bir sonuca ulaştırıyorlar.Eğer banka tarafında istenmiyorsa ve bu alışverişlere puan vermek istemedilerse yeniçarşım bişe yapamamıştır.Sonuçta altın dahil olsa daha çok para kazanacaklar sonuç itibari ile.

Gittigidiyor çatır çatır verdi puanları hocam, şu konuyu bir inceleyin isterseniz:http://forum.donanimhaber.com/m_68143942/tm.htm

Aynı şeyi yeniçarşım da yapabilirdi, dediğiniz gibi daha çok para kazanacaklar. Ben bankanın pek de umurunda olduğunu düşünmüyorum, sonuçta üstteki konudaki banka Garanti...

• quote:

Orijinalden alıntı: caver

S3 alıyım mı yeniçarşım dubai bilişimden.. mantıklı mı?
    1349 -125 tl world puan = 1224 tl 12 taksit

Bende s3 düşünüyorum dubai bilişimden (dubai bilişim düşünmemin nedeni en çok satış yapan ve güven veren o ) ancak kliksayı araştırıyorum bugün ondada world e %10 var ve 200 tl ye kadar veriyor puanı s3 kliksada 1499 puan ile telefon 1350 ye geliyor türkiye garantili deniyorda şuan araştırdığım paralel ithalatmı yoksa samsung türkiye garantilimi ; genpa telpa başarı brightstar falan ama sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazseytanahmet

yenicarsımı duyunca heyecanlandım altın olursa 125 i vurdk.bide kliksadan s3 alacaktım.ordanda vururum diyordum voleyi.maalesef altın dahil degilmiş.bu yeniçarşımdakilere güvenilirmi s3 konusunda arkadaslar?

Aynı araştırmayı yapıyoruz :) bilgileri paylaşalım :))
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.