Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
111
Favori
437.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bizimoglan

Bugün 26 günü kalan hat için aradım. İlk birim ile konuştuktan sonra faturasıza geçiş birimine yönlendirme istedim. Dil dökünce 500dk 500sms 4gb 19tl ve 1000dk 1000sms 8gb 25tl teklifleri geldi.

Bir tane de bimcell hattı var onu ttmobil faturalı yapıp hemen faturasıza geçiş istesek yer mi acaba?
    1000dk 1000sms 8gb 25 tl olanı almak için cok uğraştıniz mi hocam faturasiza geçmek istiyorum dedikten sonra mi teklif verdiler biraz anlatabilir misiniz? Ben de deneyeceğim 30 gin kaldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

1000dk 1000sms 8gb 25 tl olanı almak için cok uğraştıniz mi hocam faturasiza geçmek istiyorum dedikten sonra mi teklif verdiler biraz anlatabilir misiniz? Ben de deneyeceğim 30 gin kaldı

Alıntıları Göster
    önceFaturasıza geçiş birimi ile görüşmem: "Faturalı da olur faturasiz da olur, faturalı önerilen tarifeler yüksekti siz daha farklı ne önerebilirsiniz" dedim. Yine yüksek tarifeler saydı, "Vodafone'da 750dk 250sms 7gb 27tl faturasız tarife var. TT'de kalmak istiyorum yardımcı olun, başka tarife yok mu?" dedim. İhtiyaçlarımı sordu "500 dk üzeri ve 4gb üzeri olsun" dedim. Sonra MH yelkenleri suya indirdi. Daha fazlası için yanıma gelin, danışmanlık ücreti ile tarafınıza bu tarifenin tanımlanmasını sağlayayım.

Rastgele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• allin A kullanıcısına yanıt
    faturasıza geçince 30-40 lira bir bedel almıyorlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWEST

Son deprem bize gösteriyor ki, İstanbul ya da bir başka deprem bölgesinde olup ttkom da devam etmek artık mantıklı değil. 5-10 lira için hayati bir konuda riske girmek anlamsız. Ben ailemin iki üyesinin de hattını taşıtıyorum.
    İstanbul dışında da farketmiyor ki hocam. Ben de validenin taahhütü bitti onu taşıyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizimoglan

önceFaturasıza geçiş birimi ile görüşmem: "Faturalı da olur faturasiz da olur, faturalı önerilen tarifeler yüksekti siz daha farklı ne önerebilirsiniz" dedim. Yine yüksek tarifeler saydı, "Vodafone'da 750dk 250sms 7gb 27tl faturasız tarife var. TT'de kalmak istiyorum yardımcı olun, başka tarife yok mu?" dedim. İhtiyaçlarımı sordu "500 dk üzeri ve 4gb üzeri olsun" dedim. Sonra MH yelkenleri suya indirdi. Daha fazlası için yanıma gelin, danışmanlık ücreti ile tarafınıza bu tarifenin tanımlanmasını sağlayayım.

Rastgele

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

• Faturasiza geçme olayı tutmuyorsa başka oparatore geçme tutabilir mi? Zaten taşımayı düşünüyorum. Diğer oparatorlerde güzel tarifeler var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ünlemeli

Faturasiza geçme olayı tutmuyorsa başka oparatore geçme tutabilir mi? Zaten taşımayı düşünüyorum. Diğer oparatorlerde güzel tarifeler var mı?
    O yıllardır tutmuyor. Yeni gelene daha avantajlı tarifeler sunuyolar. Millet o yüzden 2 senede bir operatör değiştiriyor. Adamların pek umrunda değil.

• Bugün aradılar. Bu 8 GB olan tarife 45 liraymış da bana özel %35 indirim yapıyorlarmış vs. Sonuc olarak 29 tl dediler, üste de bu telsiz vergisi var sanırım. Kabul ettim. Ilk uc ay 4 gb da hediye verdiler.

• aynı tarifeyi vergi dahil 22 liraya kullanıyorum

• bizimoglan B kullanıcısına yanıt
    500 dk/sms 4 gb aldım 19 tl ye ayrıca son faturamada %40 indirim yapmışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tarifeyi eşim kullanıyor. Normal fatura 42 geliyor. Ödemeyi geciktirdin mi artık ne denk gelirse...

70 Lira olur... 100 Lira olur...

• 2 senedir bunun 10gb olani kullaniyordum. Gecen sene pazarlikla ayni fiyattan devam ettik. Bu sene ne arayan oldu ne soran. Zaten bu deprem muhabbettinden sonra 20gb verseler anca kalırdım. Gectim Vodafone'a bende. Redli 15gb 49TL

• Duratorq_ kullanıcısına yanıt
    Benim de 15 gün kaldı bitmesine, aramadılar. Hiç uğraşmadan vodafone 15 gb'ye geçeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Bugün aradılar. Bu 8 GB olan tarife 45 liraymış da bana özel %35 indirim yapıyorlarmış vs. Sonuc olarak 29 tl dediler, üste de bu telsiz vergisi var sanırım. Kabul ettim. Ilk uc ay 4 gb da hediye verdiler.
    Aynısı bende aldım. 4 gb 3 ay hediyeyi kendime lütuf bilmiştim veriyorlarmış zaten herkese

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Ben de 18.75 e kullanıyorum ...hattım faturalı ikinayda nir fatura kesiliyor.2 ay sonra tahahütüm bitiyor. Bakalım nasıl anlaşacağız

• Bugün aradılar sanırım forumu takip ediyorlar
    %40 indirim ile en son 27+Telsiz kullanım ücreti ile 29 kusur dediler. En son bu dediler ben de kabul ettim. 2 ay sonra bu fiyattan kullanacağım. Bir hattım daha var ona da 27 tl fatura geliyor bakalım ona ne teklif edecekler.

• Bugün aradılar 8gb 1000 dk 1000 sms
    %35 indirim ile en son 29+Telsiz kullanım ücreti ile 30.5 kusur dediler. En son bu dediler ben de kabul ettim.

• Prime'la tanış 10 GB kullanıyordum. 1.5 ay sonra taahhüt bitiyordu. Dün aradilar. Aynı fiyatla (41.5 TL) devam teklif ettiler. Alternatif ne var diye sorunca 2000 dk + 20 GB prime tarifesini 59 TL den önerdiler. En son 1000 dk + 500 ama + 15 GB Yeni Silver 15 GB tarifesi için 45 TL ye anlaştık. Prime tarifesi değil ama prime özelliklerinden yararlaniyorsunuz dediler. Ayda 1-2 kez İSPARK fırsatından faydalandığım için bana uygun geldi.

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Banada bu teklifle geldiler

• Taahhüt biterken Cuma günü eşimi aradılar. 1 yıldır yeni yıl tarifesindeydi. (1000dk+1000sms+8gb)

İlk başta aynı pakete 37 tl teklif edildi. Ben olmaz dedim, sms'e gerek yok fazla dedim.

Mh kadın, o zaman 1000dk+500sms+8gb 23.90tl yapalım dedi, hemen kabul ettim.
    Açıkçası şaşırdım. Ama sanırım deprem olayından sonra çok abone kaybettiler. Yoksa aynı pakete 29tl dese yine kabul edecektim.
    Kendi hattımın da taahhütü yakında bitiyor, aynı paketi istiycem.

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.