Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
111
Favori
437.636
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende 41 tl yeni taahhüt verdim mecbur 1 yıl sonra voda yada pttcel gecerim herhalde ind tanımlanmıyor artık 8 yıl oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktlyy

Arkadaşlar yaklaşık 10 yıldır tt kullanıcısıyım
    Uygun tarife paket yok.
    Arasam özel teklif verirler mi ?
    Hangi pakete baksam 50-60 tl

8-10 gb internetli paket lazım
    Bende 15 yıllık avea kullacisi idim. Vodafone yenilenen 7 gb paketine geçtim 27 tl ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rza_35 kullanıcısına yanıt
    Tarifemin aynı fiyata devam etmesini istedim. Başka bir amacım yoktu. Ama inatlaştılar vermediler. Sonuçta zararlı çıktım galiba. Ayrıca hattı eşim kullanıyordu. Ondan yediğim lafta cabası
  • Artık blöf falan işe yaramıyor, hat kapama, numara taşıma hepsini denedim 8 GB 39TL dışında teklif sunulmadı. Ben de mecburen kabul etmek zorunda kaldım

• Aynen öyle, ben de bir haftadır türlü yöntemler denedim ama hiç cazip teklif sunmadılar. 3 ay Vodafone 7gb yenilenen tarifesine geçip geri dönmeyi planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurgencx -- 2 Ağustos 2019; 21:29:0 >
  • TT inat ediyor indirim yapmıyor.3 ay vodafone 7gb tarifesine geçip beklemek.bu yıl tt indirim almak imkansıza yakın.

• Vergiler dahil 27₺’ye anlaştık bu tarife için

• quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Vergiler dahil 27₺’ye anlaştık bu tarife için
    biraz detaylandırır mısın hocam, nasıl yaptın bu anlasmayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

biraz detaylandırır mısın hocam, nasıl yaptın bu anlasmayı?

Alıntıları Göster
    MH’yi arayıp beni faturasız hatta geçirin dedim. Bu tarifeyi 39 tl’ye verebilirim çok uygun dedi, kabul etmedim. 30₺ faturanıza yansıtalacaktır dedi, olsun geçirin öderim dedim. O anda ‘Aa %10 indiriminiz varmış’ dedi, kabul etmedim. Kaydınızı alıyorum, 72 saat içinde aranacaksınız, aranmayadabilirsiniz direkt de geçirilebilirsiniz dedi, ona da tamam dedim. 3 gün sonra aradılar 27₺ teklif ettiler.

• emre7107 E kullanıcısına yanıt
    Çok şaşırmış , sanki yeni indirimi görmüş gibi yapıyor dimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciceros -- 10 Ağustos 2019; 10:47:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugune kadar ayni senaryoyla ben de gidiyordum ama bu sefer yapmiyorlar. Bana da en dusuk 35 teklif ediyorlar. 27 oduyorum su an. Demek biraz da sans isi. Paylasiminiz icin tskler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tano -- 10 Ağustos 2019; 10:53:18 >
  • ciceros kullanıcısına yanıt
    Aynen ama o numaraları yemiyoruz.

• tano kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bu fiyatı vermeseler de önemli değildi, vodafone’a geçecektim.

• Geçen gün yine aradılar. 8gb 39 tl ye diye teklif verdiler. Pahalı dedim en uygun operatör biziz diye saçmaladı. Bende Turkcellde aynı tarife 8gb 39 tl ye hemde faturasız dedim kitlendi kaldı Faturasıza geçme kartını oynayacağım gibi görünüyor 39 tl vermem tt ye.

• Az önce TT'yi aradım 8gb 21tl ödüyordum 38tl diyorsunuz faturasıza geçin dedim aynı tarifeyi 25tl olarak teklif etti vergi dahil mi bilmiyorum ama önümüzdeki bir yılı da kurtardık bakalım :D

• Dün aradılar beni de %25 indirim teklif ettiler vergiler dahil 41.25 TL mecburen kabul ettim :'(
  • Bu tarifedem 2 ay sonra bitiyor. suan 35 tl dediler. Hayır dedim. 28tl den devam ederse olur dedim. Kapadım
  • 2 ay kaldı taahhüt bitiyor. Arayalım mı? 24 tlden 8gb veriyorlar mı yine? 1 yıl daha götürse çok tatlı olacak

• 25 liraya 1000dk 1000sms 8gb aldık. Telekom üzmedi sağolsun yine

• quote:

Orijinalden alıntı: Öztürk35

25 liraya 1000dk 1000sms 8gb aldık. Telekom üzmedi sağolsun yine
    Nasıl verdiler acaba benimde taahhüt bitiyor arayıpmı aldınız faturasıza geçirinmi dediniz.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.