Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
3.252
Cevap
136
Favori
421.158
Tıklama
Giriş
    1180 Mesaj
    Bugün 1000 DK + 1000 SMS + 8 GB = 27 TL önerdiler kabul ettim.

Her ne kadar deprem günü çekmiyor olsa da Turkcell'in fiyatlarını gördükten sonra telefon kullanabildiğimize şükrettim.

Vodafone desen TT'dan beter çekim konusunda.
    |
    |
    mevcut tt abonelerine yokmuş sadece dışardan alımlar için geçerliymiş https://www.selfy.com.tr/faturali-kampanyalar
    bu kampanyalar. vodafone lu varsa gayet mantıklı tavsiye ederim 10 gb lı olanı
    |
    |
    Az once görüştüm 10dk içinde faturasiza gecirileceksiniz dedi iptal ettim tekrar deneyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: YuBa2

Faturasız olayı hala geçerli mi?
    Az once görüştüm 10dk içinde faturasiza gecirileceksiniz dedi iptal ettim tekrar deneyeceğim
    Geçmiyor diye biliyorum ben yukarıda direkt geçiş yapılıyor gibi şeyler okudum. Konuda bulursun muhtemelen. Fakat kendileri %40 indirim teklif ettiler bana kabul ettim hemen.

Taahhüt bitti 2.ay bu hala %10 indirim teklif ediyorlar dahası yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Nyanko Sensei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YuBa2

Taahhüt bitti 2.ay bu hala %10 indirim teklif ediyorlar dahası yok
    Benim bitti 1 ay içerisinde teklif ettiler. Müşteri yönetimi berbat TT'da.
    |
    |
    Bu taktik işe yaramıyor sanırım artık. Kullanıcıya göre de değişebilir gerçi.

Önümüzdeki hafta bitecek olan taahhütüm ile ilgili kimse aramadı beni , ben aradım sonradan uğraşmayalım diye. Faturasız hatta geçmek istediğimi ilettim sebebini sorduklarında taahhüt biteceğini ve bana uygun olan tarifeleri olmadığını söyledim. 1 2 paket sundu fakat uygun değildi aslında mevcutta kullandığımı devam ettirseler bile yeterli olurdu benim için.
    Uygun tarife sunmadıkları için ben de geri vites yapmadım ve görüşme esnasında faturasıza geçmiş oldum. 30 TL faturasıza geçme bedeli varmış onu da kitlediler bir güzel.

Uygun tarife sunulmazsa faturasıza geçmeden direk başka operatöre geçmek daha mantıklı.

Yuh be tt. 43 liraya 13 gb 750 dk kullanıyorum

|
    |
    emindoner09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: emindoner09

Az önce çıktı , kontorluydum 3 4 aydir
    Banada 10gb 29 tl çıktı kabul ettim ama arayan soran yok sizi aradılar mı acaba :(

Yok henüz aramadilar önümüzdeki günlerde ararlar belki, aramazlarsa da sıkıntı yok 15 GB 39 TL ödüyorum kontörlü hatta, taahhüt veresim yoktu , olursa olur olmazsa sıkıntı yok

|
    |
    akon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yeni aradım, taahhüt ile ilgilenen birim bana da vermedi. faturasıza geçmek istiyorum deyince farklı birime yönlendirdi. çok avantajlı değil ama ilk teklif verenlerden daha avantajlı teklif verdiler
    |
    |
    YuBa2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayni sekilde beni de iletmislerdi farklı birime size ne teklif ettiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    rid.van kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1578 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLNIGHTMARE

Bu taktik işe yaramıyor sanırım artık. Kullanıcıya göre de değişebilir gerçi.

Önümüzdeki hafta bitecek olan taahhütüm ile ilgili kimse aramadı beni , ben aradım sonradan uğraşmayalım diye. Faturasız hatta geçmek istediğimi ilettim sebebini sorduklarında taahhüt biteceğini ve bana uygun olan tarifeleri olmadığını söyledim. 1 2 paket sundu fakat uygun değildi aslında mevcutta kullandığımı devam ettirseler bile yeterli olurdu benim için.
    Uygun tarife sunmadıkları için ben de geri vites yapmadım ve görüşme esnasında faturasıza geçmiş oldum. 30 TL faturasıza geçme bedeli varmış onu da kitlediler bir güzel.

Uygun tarife sunulmazsa faturasıza geçmeden direk başka operatöre geçmek daha mantıklı.
    gsmobil kullanıyorum taahhüt yarın bitiyor, az önce aradım faturasıza geçmek istiyorum diye, hemen işlemi yapıyordu, 30 tl ücret eklenecek faturanıza dedi. mecburen geri vitese ben aldım.teklif felan gelmiyor sanırım. vodafone geçmem gerekecek artık.
    |
    |

• Binbaşı
    1625 Mesaj

Hocam bugün aradılar %40 indirim ile toplam 29 kusura 1000 dk 1000 SMS 8 GB net 45 gün sonra aktifleşecek. Biraz zorladım en düşük fiyatı bu dedi. Ben de kabul ettim

|
    |
    dief0rme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evvelsi gun ben deprem deyince 51tl den 20.5tl ye indirdi.

|
    |
    liberty_15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sizin ki daha iyiymiş. Olmadı geri arayayım bari 😢

|
    |
    froster2006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2. hattım için ilk hatta yaptığım gibi yaptım ama inmiyorlar:( dış kaynaktan aranan varsa dış kaynak daha avantajlı teklifler sunuyor. müşteri hizmetleri dış kaynağın sistemi daha farklı alternatifleri daha yüksek biz onları göremiyorz dedi. dış kaynaktan aranmak için talep oluşturun dedim:) malesef dedi
    |
    |
    Türk Telekom’a yeni geçtim, ancak bana vadettiği ilk üç ay 10’ar GB ve ilk üç ay terfide ki internetin 3 katı olacağı sözlerini yerine getirmediler. Kendileri mesaj attı Bunlara hak kazandınız diye, aradım söyledim yanlış olmuş kusura bakmayın dediler.

|
    |
    Faturasızdan faturalaya 19 TL karşılığında yeni yıl 4gb tarifesine geçiş yaptım 1000 dk 1000 sms 4gb internet. Anlamadığım 2 TL taahhüt verme bedeli var dediler ne alaka taahhüt vermenin de bedeli mi olur tarife detaylarında
    “5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.” yazıyor vermek istemiyorsanız taahhütsüz olarak tarifeye geçirelim sonra arayıp taahhüt verin o zaman 2 TL alınmaz dedi aklım karıştı bunlar şimdi taahhüt yapmaz falan diyerek tamam dedim 2 TL de kabul tek seferlik ilk faturaya yansır dediler ama yinede bu 2 TL içime oturdu hem taahhüt veriyoruz hemde taahhüt vermek için ücret ödüyoruz ben bunu btk ya şikayet etsem sonuç çıkar mı böyle bir şey yasal mı? Deneyimi olan var mı?

|
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.