Şimdi Ara

Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.255
Cevap
111
Favori
437.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 GB + 1000 Dk + 1000 SMS paketi 31 TL verdiler. 2 ay sonra başlayacak. 26.5 TL kullanıyordum aynı tarifeyi 5 TL gibi bir fark var ki bu da normal gibi duruyor. Geçen senede böyle yapmıştım sonrasınsa iptal edip faturasıza geçme talebi ile daha uyguna almıştım ama bu sene uğraşırmıyım bakacağız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pttcell 10gb + 1000 sms + 1000 dk + pttcell sınırsız = vergiler dahil 36,13 TL

1 yıl taahhütlü olarak teklif ettiler ben de kabul ettim arkadaşlar.

Belki kabul etmesem biraz daha düşük bir fiyatla gelirlerdi fakat uğraşmak istemedim.
  • Kontörlüye geçiirin blöfüyle 1000 dk 1000sms 8gb interneti 25 liraya aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3yuq kullanıcısına yanıt
    az önce aradım kontörlüye geçmek istiyorum dedim. bakalım nasıl bir süreç olacak. ayrıca 1 ayda tarife fiyatları baya yükselmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_korsan

az önce 444 1 500 ü aradım. bana şöyle bir tarifeden bahsettiler.
    10 gb+1000 dk+ 1000 sms 37 tl 12 ay taahüt ile taahütsüz 47 tl imiş.
    Selfy sarı pakete göre 8 TL daha pahalı hatta taahütsüzden hesaplarsak 18 tl daha pahalı.
  • ermanerz kullanıcısına yanıt
    blof yapın faturasıza gecırın dıye... 25 tl ye kullaniyorum 8gb+1000+1000dk yi..
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Her türlüsünü denedim yapmadılar hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Faturasıza geçirin başka operatöre geçeceğim blöfü yemedi. Hala 8 gb 47 lira gibi saçma teklif sunuyorlar. Renkli prime 10 gb tarifesine geçmek istedim kabul etmediler. Umarım faturasızdan geçebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ermanerz kullanıcısına yanıt
    baska operatore gececegim diye sikayet kaydi yaptim tahhautumun son 2 haftasinda. 32 tl ye 5gb gece 5 gunduz +1000+1000 onerdiler gece gunduz olmadan 10gb yapin kabul edeyim dedim hayir dediler. bu sefer arayip faturasiza gecirin diye sikayet kaydi olusturdum tahhaute bitisine 1 hafta kala. aramadilar sikayetvar.com'a bile yazdim ustunden 5 gun gecti hala gecirmediler diye ( artik umudu kesmistim en azindan gercekten gecirsinler diye bekliyordum ). tahhautun bitisinden 2 gun sonra aradilar ( sikayetten 8gun sonra ) size red edemeyeceginiz bir teklif sunacagiz dediler. 25 tl ye yukaridaki teklife 1 yil tahhahute tamam dedim kabul ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 10 Ekim 2018; 18:32:51 >

• Arkadaşlar merhaba, ben online işlemlere girince böyle bir şey ile karşılaştım açıkçası şaştım kaldım. 2100 taahhüt diyor. Ben 30.5 tl ödüyordum. Bunun meali bu fiyattan devam mi edeceksin demektir. Çünkü normal şartlar altında Kasım Aralık gibi bitecekti taahhüt.

Aynı andamı bu fiyatı verdiler size yoksa kapattınız sonramı aradılar sizi. Birde normalde ne kadar ödüyorsunuz.

• Taahütün bitmesine 21 gün kala uzatmıştım, bu ay 21 lira fatura geldi aradaki 9 günü almadılar. Gelecek ay 31.34 görünüyor, uzatma niyetiniz varsa fatura kesimine doğru taahüt verin az da olsa karınız olur.

edit. ben bunu 1000 1000 10gb tarifesinin olduğu başlığa yazacaktım buraya yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 15 Ekim 2018; 16:58:21 >
  • xeske X kullanıcısına yanıt
    Tahahütsüz fiyat üstünden indirim o hocam. 44 lira demişlerdi bana. Bağırdım çağırdım ama nafile. Pişkin pişkin indirim yapamayız alırsan bu diyorlar. Faturasıza geçirme talimatı verdim bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Aynı andamı bu fiyatı verdiler size yoksa kapattınız sonramı aradılar sizi. Birde normalde ne kadar ödüyorsunuz.
    Normalde Prime 39 lira ödüyordum 1000 dk 1000sms 10gb kaptın dedim 2-3 gün sonra aradılar 25 tl dediler

Taahütün bitmişmiydi peki hocam.

• furlaka kullanıcısına yanıt
    Bitmek üzereydi

Teşekkür ederim hocam

• Merhabalar,benim taahutum 3 gun once bitmis.Simdi musteri hizmetlerini aradigimda bana ayni tarifeyi tum indirimli haliyle 47 tl ye vereceklerini soylediler.30 tl bandinda farkli operator dahil hangi tarifeye gecebilirim ?
  • Bilgiye aç adam B kullanıcısına yanıt
    Faturasız hatta geçmek için talepte bulunun.

2-3 gün içerisinde Genel Müdürlük arar, nedenini sorar. Eski tarifeme aynı fiyatla devam edemiyorum diyin, 12 ay taahhüt verin devam edin derler veya faturasıza geçirirler. Her iki durumdan sonra tekrar karar verebilirsiniz.

• 5 gün oldu arayan soran yok. Mevcutta düzgün faturasız tarife de yok interneti az hep. Tok satıcı olmuş bunlar anlaşılan %10 indirimle adam kandırıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.