Şimdi Ara

Yeni yayın servisi 'Discovery Plus' Türkiye'ye geliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
5.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bazı insanlar elektrik, su gibi düzenli olarak her ay servise para ödemek zorunda olduğunu falan düşünüyor. İlginç gerçekten.
  • Disney HBO ve hulu TV yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • necoka26 N kullanıcısına yanıt
    Hocam bana ö.m atsan ya. Bulamadım saglamını
  • Ben bunu sabahtan beri nedense Disney Plus diye okuyorum.  

• İçerik manyağı adamsanız alın iptv geçin. Benim gibi belgeselci iseniz on numara servis. Tvde sadece dmax izlerim 2 günde max 3 saat. Netflix, blu tv üyeliğim yok. Zaten youtube ta dmaxteki çoğu içerik var ekstrası gelirse uygun olursa alınır.
  • Bu kanaların hepsi zaten Dsmart da mevcut. Nasıl bir farklılık olacak onu anlamadım.

• Vodefone TV varken nasıl olacak ? Şöyle fatura ile kota yemeden bir kampanya olursa , içerikte iyi olursa olur .

Kaliteli dolandırmayan bir iptv varsa dm atın elden ele yayalım ama yok kardeşim illa bir sıkıntı çıkıyor ya görüntü çöp ya donuyor yada başka şeyler. Şuan için en iyisi açık ara turkcellin iptvsi tamam her kanal yok belki ama ileri alıp sarma çok güzel olay.
  • Jurgen iptv şu an piyasada en iyisi ister kullanıcı yorumlarına bakın ister test görüntü isteyin kalitesini kendiniz test edin.
  • Jurgen iptv bı inceleyin isterseniz
  • Jurgen ip TV yaz Google a kullanıcı yorumlarıni incele test yayını işte .şuan piyasada ki en iyisi diyebilirim
  • Böyle bir servise para vermek çokta mantıklı görünmüyor nedense, Disney plus gelsin ancak bak onu bekliyorum, getirin artık
  • abi artık disney plus gelsin mandolarianı izlerken 20 kere bet reklamı izlemekten sıkıldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Xef1ONYX

Bir den plus ve Dis... görünce heyecanlandım. Disney Plus gelsin artık.

23 şubat'ı bekle  

• Arkadaşlar burda dijitalleşmenin yararlı yanlarından birini görüyoruz. Exxen gibi birşey değil ki bu. Belgesel ve doğa gibi güzel yapımlar da olacak. En azından bir nesil bizim gibi tv deki gereksiz şeyleri izlemek zorunda kalmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolg... -- 4 Ocak 2021; 21:50:19 >
  • Acaba eski serilerin altyazılı versiyonları gelir mi. Mythbusters'ı baştan sona izlemek istiyordum yıllardır çok iyi bir fırsat olabilir. Discovery'nin yeni hali çöp bile olsa eski içerikleri çok iyiydi.

• Eğer vodafone tv içerisinde ücretsiz gelirse on numara olur. Yıllık 120TL'ye internetten yemeyen her platformda kullanılan 24 saat geri alma seçeneğine sahip bulunduğun noktadaki internet hızına göre kullanacağın esnek bir iptv sistemi yapmışlar. Yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Muhteşem ötesi diyebilirim. Olmayan kanalları Vavoo' dan izliyorum zaten.
  • elin conisi 5 dolar birim bizde 50 tl brim olur onlara çekirdek parasına bize 10 katı canım türkiyem
    Teşekkür ederim bakacağım
  • Disney, netflix, amazon, mubi. Bunlar dışında bir şey almam ben disney’i bekliyorum zaten şu an nat geo için.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.