Şimdi Ara

[YENi] Xtension^9 Pro - Classic ve [Swift UPDATED] - TüRKÇE-iNGiLiZCE FixED (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • swifti şimdi kurdum herşey gayet güzel türkçeleştirme için de fatih hocama bir teşekkürü borç bilirim telefonda C boş hafıza 81 mb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

swifti şimdi kurdum herşey gayet güzel türkçeleştirme için de fatih hocama bir teşekkürü borç bilirim telefonda C boş hafıza 81 mb

Güzel güzel. Hayırlı olsun. Telefonum göçerse ya da v60 Swift versiyonu çıkana kadar dayanamazsam bende kuracağım sanırım Ama tüm ayarlarımı yapmak spbshell filan tekrar kur customise et off amma zor geldi hee.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 30 Temmuz 2010; 16:44:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

Vallahi yüreğime indirecektin abicimDevam dicen tabi.Flashını at sen.Onlar orda duracak.Normal her şey.İngilizceyi bile çıkarsan onları yazacak JAF orada

Bu arada"Factory set" de işretli olsun da ;tekrar Normal mod a almaya gerek kalmaz.Telefon kendiliğinden açılır.

Sanırım Euro 2 nin standart index i o ondan arkadaş kıllanmış

Fatih kardeş bişi sorcam ben CFW yi atarken modlu dosyaları sanırım benim orjinal dosyalarımın ismine değiştirmiştim ve orjinal dosyalarımda mavi türk versiyona göreydi. Yani sanırım c02 filan oluyor dosya isminde. Ve mod atarken de mavi attım. Şİmdi burda gördüm yok kırmızı yok siyah kafam karıştı? Ben gene bildiğim yoldan atayım CFW yi değil mi?

Kendi konumda JAF anlatımı var anlatım karışıklığı olmasın diye rofs3 ü C01 olarak değiştirip dosyaları o şekilde upload ettim.Ama siz isterseniz mavi için C02 siyah için C03 olarak değiştirip flash atabilirsiniz.Yani bildiğiniz şekilde atın.Bir hata yapmıyorsunuz.

quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

Fatih ustat cfw leri kısaca yorumlar mısın .. hangisi hızlı .. hangisi daha çok rem kulanıyor gibi .. google çevirisinden pek bişi anlaşılmıyorda...

Haddat kardeşim Xtension Classic hariç Swift ve Pro yu kurdum denedim.Elbette pro daha fazla kullanıyor,Classic için de düşüncem aynı.Hafif kullanım açısından swift benden geçer not aldı diyebilirim.Ama Xtension'a ait cfw'lerden hangisini tavsiye edersin dersen,kullanacaksan büyük denizde boğul pro yu kullan derim.Ama işin diğer gerçek yönü açıkcası ben bu Cfw leri pek beğenmedim.

quote:

swifti şimdi kurdum herşey gayet güzel türkçeleştirme için de fatih hocama bir teşekkürü borç bilirim telefonda C boş hafıza 81 mb

Birşey değil kardeşim güle güle kullan.Beğendiysen sevindim.ben swift ilk kurduğumda hemen baktım.C 82.5 MB boş hafıza ile açılmıştı.
    Özel bir soru Balıkesir'li misin? Ekran görüntüsünde hava durumuna dikkat ettim de.

• quote:

Kendi konumda JAF anlatımı var anlatım karışıklığı olmasın diye rofs3 ü C01 olarak değiştirip dosyaları o şekilde upload ettim.Ama siz isterseniz mavi için C02 siyah için C03 olarak değiştirip flash atabilirsiniz.Yani bildiğiniz şekilde atın.Bir hata yapmıyorsunuz.

Tekrar sağol uğraşların için. Ama V60 çıkınca gene kafanı ütülicez buna emin ol
  • quote:

quote:

Birşey değil kardeşim güle güle kullan.Beğendiysen sevindim.ben swift ilk kurduğumda hemen baktım.C 82.5 MB boş hafıza ile açılmıştı.
    Özel bir soru Balıkesir'li misin? Ekran görüntüsünde hava durumuna dikkat ettim de.

balıkesirli değilim hocam burada yaşıyorum sadece.

bu arada ramblow çıkmadı cfw den bende netten araştırıorum son versiyonunu.

• quote:

quote:

quote:

burdan hüplet.http://www.4shared.com/file/4UjsbNBR/RAMblow.html

• quote:

quote:

quote:

quote:

burdan hüplet.http://www.4shared.com/file/4UjsbNBR/RAMblow.html

teşekkürler hocam +1

• Haddat kardeşim Xtension Classic hariç Swift ve Pro yu kurdum denedim.Elbette pro daha fazla kullanıyor,Classic için de düşüncem aynı.Hafif kullanım açısından swift benden geçer not aldı diyebilirim.Ama Xtension'a ait cfw'lerden hangisini tavsiye edersin dersen,kullanacaksan büyük denizde boğul pro yu kullan derim.Ama işin diğer gerçek yönü açıkcası ben bu Cfw leri pek beğenmedim.

f@tih
    bunların 3 ünüde kurdum hiç beğenmedim senin CFW'ne onlar su dökemezler . sabahtan beri onları yükleyim denemekle meşguldum hiç beğenmedim ama en sonunda senin CFW'yi kullanmaya başladım

iyi çalışmalar
  • bu cfw nin farkı nedir fatihin diğer yazılımına göre ?
  • bende beğenmedim bunu fatihin cfw ler daha iyi kimse fatihin eline su dökemez :D
  • Fatih usta senin emeklerini daha iyi takdir ettim ... benide cezbetmedi... senin CFW yi geri yükledim... bir artısını göremedim...
  • Fatih in CFW'si bunlardan daha iyi diyorsunuz ben denemediğim için soruyorum artılarını yazar mısınız? Ben sadece hız optimizasyonu istiyorum sizler Ev Ekranları yüzünden mi daha iyi diyorsunuz merak ediyorum?

Fatih kardeşim sen de mesela beğenmedim demişsin nelerini beğenmediğini yazsan? Böyle çok hava da kalıyor laflar

Emeğeine saygım sonsuz tabii ki ama meraklı bir kullanıcı olarak daha tatminkar karşılaştırmalar bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 31 Temmuz 2010; 11:36:28 >
  • quote:

Fatih in CFW'si bunlardan daha iyi diyorsunuz ben denemediğim için soruyorum artılarını yazar mısınız? Ben sadece hız optimizasyonu istiyorum sizler Ev Ekranları yüzünden mi daha iyi diyorsunuz merak ediyorum?

Fatih kardeşim sen de mesela beğenmedim demişsin nelerini beğenmediğini yazsan? Böyle çok hava da kalıyor laflar

Emeğeine saygım sonsuz tabii ki ama meraklı bir kullanıcı olarak daha tatminkar karşılaştırmalar bekliyorum

aresmar kardeşim,şimdi şöyle diyeyim.Bir tarafta benim CFW var bir tarafta Upakul'un benim tarafımdan optimize edilmiş fakat hiç bir ayarına dokunulmamış CFW'si.

ilk olarak hız optimizasyonu istiyorsan ;gerçekten Xtension^9 Swift kurmanı tavsiye ederim.gerçekten basit ve hızlı bir CFW olmuş.üstelik ben de gerekli düzelmeleri yapıp eksiklik ve hatalarını giderdim.bkz:ilk mesaj.ben sadece cfw leri optimize edip düzgün kurulup kurulmadıklarını gözden geçirdim.Yani tam olarak incelemedim.Xtension^9 Swift Pro yu ise beğenmedim dememin sebebi;aylardır kendime ait CFW yi kullanıyorum.Basitçesi : gözüme hoş gelmedi.

Çalışmamı takdir ettiğin için teşekkürler;fakat kendi CFW mi bir başkasının CFW si ile karşılaşırmak benim haddime düşmez.Hem pişirip hem çok güzel oldu,filan arkadaşın CFW si ise şöyle,böyle diyemem.yani burada eleştirmen rolünü üstlenecek olanlar sizlersiniz.Deneyip görüşlerinizi yazmanız gerekli.

Şu ana kadar Xtension^9 CFW leri toplamda 102 defa indirilmiş.En az 50 defa kurulmuş olsa;burada yorumlarının da paylaşılması gerekir.Bu yüzden ben kuran kullanan arkadaşların değerlendirmelerini ve benim CFW ile ayrıntılı olarak karşılaştırmalarını beklerdim.

• swifti iki gundur kullaniyorum suan da telefondan yaziyorum bu cfw bataryayi yiyor resmen 1 gun bile dayanmiyor. Fatih hocam birol hocamin anten modifiyeli bir cfw si vardi ordaki ayarlamalari senin cfw ne uyguladin mi hic?
  • xtension pro ve classic yükledim denedim...şu anda classic kullanıyorum ve bataryayı fazla mı yiyor ne kıllanıyorum...gerçekten sanki bir sorun vardı xtension 8 kullanıyordum daha önce ve çok memnundum tabii bu omnia hd ekranlarını falan gelince balıklama atladık ama omnia hd yi zaten kullanmıyorum çünkü stabil değil buna rağmen şarjı gerçekten daha az gidiyor...bunları yazmayacaktım aslında kendime dair şüphelerim vardı sadece ama Tyler Durden bataryayı yiyor diyince ben de yazayım dedim.. Ayrıca kıyaslama yaparsak bence xtension pro en iyisi en hızlısı ve classic ten batarya ömrü açısından bir farkı yok bence...unutmadan yazayım x pro da telin çekişi de fark ediyo, sanırım işlemcinin max hızda çalışması sayesinde oluyo. mesela bende sürekli full çeken yerde x classic de yada x 8 de 5 yada 6 çubuğu geçemiyor, f@tih 9HS de ise enteresan bir şekilde 9 çubuk görüyorum ama bu f@tih ustanın sürüme eklediği kandırıkçı bir yazılımdan kaynaklı emiiiinim

şimdi ise aklımda swift i denemek vardı çünkü x 8 e en yakın olan oydu yeni versiyonlarda sadece menüde bir iki düzenlemeye gitmiş okuduğum kadarıyla ancak yine Tyler Durden bataryayı yiyor yazdığı için vazgeçtim..x classic i biraz daha deneyip x 8 e ya da f@tih 9HS ye geri dönücem ben sanırım.. neyse ben cfw manyağı biri olarak kendi sıralamamı yazayım:

1- f@tih 9HS
    2- xtension 8
    3- pirated v5 (hehe şaşırdınız mı)
    4- xtension pro
    5- windows mobile 98
    6- andıroyid HS36

• deneyelim bakalım
  • quote:

Çalışmamı takdir ettiğin için teşekkürler;fakat kendi CFW mi bir başkasının CFW si ile karşılaşırmak benim haddime düşmez.Hem pişirip hem çok güzel oldu,filan arkadaşın CFW si ise şöyle,böyle diyemem.yani burada eleştirmen rolünü üstlenecek olanlar sizlersiniz.Deneyip görüşlerinizi yazmanız gerekli.

Şu ana kadar Xtension^9 CFW leri toplamda 102 defa indirilmiş.En az 50 defa kurulmuş olsa;burada yorumlarının da paylaşılması gerekir.Bu yüzden ben kuran kullanan arkadaşların değerlendirmelerini ve benim CFW ile ayrıntılı olarak karşılaştırmalarını beklerdim.

Her tür fikire açığım kesinlikle benimki iyi onunki kötü gibi algılamam Fatih :)

Yorumların her zaman değerli kendim CFW pişiren birisi olsam zaten sormam sadece X^7 denedim şimdiye kadar. Şimdi merakım X'Swift ve senin CFW ye kayıyor ancak abidik gubidik flashlı HS leri sevmediğimden ve performansı pil ömrüne tercih ettiğimden senin CFW yi denemek istemedim. Sanırım daha önce de dediğim gibi bi süre sabredip v60 fw gelince senden şöle hızlı performanslı temiz ekranlı bişiler bekliyorum :)

• quote:

swifti iki gundur kullaniyorum suan da telefondan yaziyorum bu cfw bataryayi yiyor resmen 1 gun bile dayanmiyor. Fatih hocam birol hocamin anten modifiyeli bir cfw si vardi ordaki ayarlamalari senin cfw ne uyguladin mi hic?

Swift ve Pro nun normal cfw lerden daha çok pil yemesi çok doğal zaten en baştan beri adam söylüyor ben hıza önem veriyorum diye. Classic yaptı pil ömrü isteyenler için.

Ben X^7 kullanıyorum o da aynı şekilde işlemciyi çok hızlı çalıştırdığından hızlı pil bitiriyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte yani. Benim için pil ömrünün önemi yok. Fazla kullanmazsam 2-3 gün rahat gidiyor abanırsam 1 gün. Bana da yeter zaten.
  • quote:

quote:

swifti iki gundur kullaniyorum suan da telefondan yaziyorum bu cfw bataryayi yiyor resmen 1 gun bile dayanmiyor. Fatih hocam birol hocamin anten modifiyeli bir cfw si vardi ordaki ayarlamalari senin cfw ne uyguladin mi hic?

Swift ve Pro nun normal cfw lerden daha çok pil yemesi çok doğal zaten en baştan beri adam söylüyor ben hıza önem veriyorum diye. Classic yaptı pil ömrü isteyenler için.

Ben X^7 kullanıyorum o da aynı şekilde işlemciyi çok hızlı çalıştırdığından hızlı pil bitiriyor. Ne kadar ekmek o kadar köfte yani. Benim için pil ömrünün önemi yok. Fazla kullanmazsam 2-3 gün rahat gidiyor abanırsam 1 gün. Bana da yeter zaten.

aynı ayarlar x8 de de vardı ama bu kadar pil yemiyordu şimdi çok fazla pil yiyor müzik çalarken bile hemen şarj yarılanıyor.

• quote:

quote:

quote:

aynı ayarlar x8 de de vardı ama bu kadar pil yemiyordu şimdi çok fazla pil yiyor müzik çalarken bile hemen şarj yarılanıyor.

ayrıca fatih hocamdan rica şu classic denileni kurup hangi pil ayarlamaları yapılmış baksa da ona göre classic yada fatih v3 kursak.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.