Şimdi Ara

[YENi] Xtension^9 Pro - Classic ve [Swift UPDATED] - TüRKÇE-iNGiLiZCE FixED (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • opera da açıp video pek izlemiyorum ama ovi maps yenisini kurunca c ye kuruyor ona bi çözüm yok. Diğer uygulamaları hafıza kartına kuruyorsundur umarım. C de 40mb da yeter yeterki çok çok azalmasın. opera konusunu anlamadım cidden c ye bişi kaydetmemesi lazım. kaydediyosa bile yerini biliyosan silersin ya da içinde vardır cache silme filan.
  • elle siilyorum. c ye video klasörü içine atıyor. netteki videoları bu şekilde izliyorum. önce opera ile indirip sonra real player ile izliyorum. ama işte c/video kayıt ediyor. siliyorum. ayarlarında bulamadım.

video için önere bileceğin başka yöntem var mı ?

teşekkürler.
  • Az sonra v51 firmware core dosyasıyla fatihin türkçesini düzelttiği X^swift i birleştirip deniyeceğim flashlamayı hadi hayırlısı
  • Bunla birlikte v51 kursak hızlanma vs ne gibi değişiklikler olur?
  • Bunu v.51 ile kurdum.
    Çalışırken ramde 63 mb boş yer var. Gayet güzel şu an.

Fakat ramblow programını kurup çalıştırınca kapanıp açılıyor cihaz.

Ek not: Swift Classic Battery Saving Mode kurdum. Buradaki dosyalardan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallout -- 8 Ağustos 2010; 18:07:17 >
  • Piyasadaki bozuk ramblow a denk gelmişsin. Ben bunu kullanıyorum.http://www.4shared.com/file/4UjsbNBR/RAMblow.htm

Bu arada radyonun RDS ışığı yanıyor ama RDS genede gözükmüyor
  • Ramblow linki ilaç gibi geldi valla.
    Handy Taskman'in auto clean özelliği yoktu.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.