Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU] (308. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.308
Cevap
44
Favori
500.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ceviriciler ile tv ye baglamaniz mumkun olabilir. multiplayer oynamam diyorsaniz nete ihtiyaciniz yok zaten. arada bir live de takilirim diyorsaniz da pek sıkıntı olmaz download yapmadiğiniz sürece tabiki bazi oyunlarda guncellemeler gelecektir dosyaninin boyutuna ve kotaniza gore davranirsiniz artik. kinecti istediginiz zaman baglayabilirsiniz tak calistir mantigi vardir zaten onun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barismdc

ceviriciler ile tv ye baglamaniz mumkun olabilir. multiplayer oynamam diyorsaniz nete ihtiyaciniz yok zaten. arada bir live de takilirim diyorsaniz da pek sıkıntı olmaz download yapmadiğiniz sürece tabiki bazi oyunlarda guncellemeler gelecektir dosyaninin boyutuna ve kotaniza gore davranirsiniz artik. kinecti istediginiz zaman baglayabilirsiniz tak calistir mantigi vardir zaten onun.

teşşekür ederim
  • Merhaba arkadaslar yasini basini almis bir adamim ama son zamanlarda aklimda konsol almak var vakit gecirmelik xbox one'mi alsam yoksa jtagli 360'mi ne dersiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

Arkadaşlar şu ara xbox one almayı düşünüyorum. Garantinin bir kampanyası var konsol+fifa 2016 lı seti 1699 yerine 1499 TL ye alabiliyoruz. Bir de hopinin kampanyası var xbox one için %15 aksesuarlara %25 paracık veriyor. Bu iki kampanya birleşebiliyor mu alan oldu mu acaba ?

Birleşiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kekluk

Merhaba arkadaslar yasini basini almis bir adamim ama son zamanlarda aklimda konsol almak var vakit gecirmelik xbox one'mi alsam yoksa jtagli 360'mi ne dersiniz..

jtag'li x360 al hocam.
  • Ya bende e kasa xbox360 aldim sifir 2015 ocak uretimi kirabilen yok mu ankarada kirilamaz diyorlar da istanbulda kiran var diyen var bigi varmi

• WolF-EyE kullanıcısına yanıt
    aldım gitti teşekkürler:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kekluk

aldım gitti teşekkürler:)

Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

Ya bende e kasa xbox360 aldim sifir 2015 ocak uretimi kirabilen yok mu ankarada kirilamaz diyorlar da istanbulda kiran var diyen var bigi varmi

Kadıköy Yazcıoğlunda Kahraman elektronik var. Veya yanında World pc.. İkisininde sahipleri aynı zaten. Onlar yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Ya bende e kasa xbox360 aldim sifir 2015 ocak uretimi kirabilen yok mu ankarada kirilamaz diyorlar da istanbulda kiran var diyen var bigi varmi

Kadıköy Yazcıoğlunda Kahraman elektronik var. Veya yanında World pc.. İkisininde sahipleri aynı zaten. Onlar yaparlar

Yok olmuyomus henuz sordum kahramana da

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Yok olmuyomus henuz sordum kahramana da

Hmm belki artık yapmıyorlardır. Ben sıfır e kasa jtagli x360 almıştım çünkü onlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: last blade

quote:

Orijinalden alıntı: barismdc

ceviriciler ile tv ye baglamaniz mumkun olabilir. multiplayer oynamam diyorsaniz nete ihtiyaciniz yok zaten. arada bir live de takilirim diyorsaniz da pek sıkıntı olmaz download yapmadiğiniz sürece tabiki bazi oyunlarda guncellemeler gelecektir dosyaninin boyutuna ve kotaniza gore davranirsiniz artik. kinecti istediginiz zaman baglayabilirsiniz tak calistir mantigi vardir zaten onun.

teşşekür ederim

Yav boşver xbox one'ı, bak geçen gün King of Fighters 12'yi yükledim x360'a, mis

• sen beni biliyosun mortal kombat oynamam lazım,9 u pc ye yukledım kapanıp duruyor,neogeoragex de fatalfury realy bout,ps2 de kof 2005 le nereye kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: last blade

sen beni biliyosun mortal kombat oynamam lazım,9 u pc ye yukledım kapanıp duruyor,neogeoragex de fatalfury realy bout,ps2 de kof 2005 le nereye kadar

Ps4 al SF5'te oynarsın. Bende xbox çıyım ama bu nesil alacak olsam Ps4 alırım.
  • abi gamepadi çok iyi ya o yuzden xbox istiyorum.
    sf5 xbox a çıkmayacakmı ki?
  • Ya ben birşey soracaktım az önce x360 için kopya fifa16 aldım diski makinaya taktigimda bu oyunu oynamak icin guncellestirme gerekli guncellemek istiyormusun diye bir uyari aldim hayir dedim evet dersem bi sıkıntı olurmu eski oyunlarim acilirmi (internet yok)

• hangi xbox 360 lar kırılabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartvedır

Ya ben birşey soracaktım az önce x360 için kopya fifa16 aldım diski makinaya taktigimda bu oyunu oynamak icin guncellestirme gerekli guncellemek istiyormusun diye bir uyari aldim hayir dedim evet dersem bi sıkıntı olurmu eski oyunlarim acilirmi (internet yok)

internet yoksa zaten güncelleme yapamazsın. cihazı internete bağlarsan sıkıntı olabilir.
  • Merhaba arkadaşlar bir kaç sorum var.

1. 360 Slim 4GB sahibiyim, flash diskim var. 360'ı Kırdırmayı düşünüyorum. Yöntemlere baktığımda, FW ile JTAG arasında kaldım. Fakat JTAG'de lehimleme gibi donanım işleri olduğu için, FW ise sadece yazılım olduğu için FW yaptırmayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha uygun?

2. Eğer FW yaparsam GTA V'in bir DVD'sini flash diske yükleyip, diğeriyle oynayabilir miyim? Yani orijinali gibi olur mu, yoksa sıkıntı mı çıkar? Sıkıntı durumunda bunun çeşitli yöntemleri olduğunu duydum (ISO içindeki dosyaları ayıklayıp hdd'ye atma vs.). Bu yöntemler 4GB HDD'li 360 için flash diske yükleme şeklinde çözülebilir mi? FW ile GTA V oynayıp bitirmiş olan arkadaşlar var mı?

• Arkadaslar merhaba, ozellikle kinect ve xbox360 sahibi olanlara bir sorum var? Bn konsolu daha cok fitness amacli kullanim icin aldim. Your shape fitness evolved oyununu yuklemek istiyorum, fakat bu oyunun amerika versiyonununda iki tane one cikan versiyonlari var birisi your shape fitness evolved digeri isme 2012 eklenmis versiyonu, ve 2012 versiyonu daha basarili bulunuyor. Bizim turkiye marketplacede sadece bir tane versiyon var bu oyundan, fakat ilkinin mi ikincisinin mi karsiligi olduguna bir turlu karar veremiyorum, cunku cikis tarihi 2012 olarak gecmis turkiye marketplacede? Bu konuda bilgisi olan ve beni aydinlatabilecek olan varsa cok guzel olur. Turkiye versiyonunun fiyati con uygun suan bnm icin, ama 2012 versiyonuyla ayni degilse ona gore almanyadan bi arkadasima 2012 olani siparis vermek istiyorum. Simdiden tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.