Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6.278
Cevap
45
Favori
482.418
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU]
Giriş
    22 Mesaj

Hocam merhaba,yeni XBOX one aldım ama biraz acemisiyim :) yas ilerledikçe isten güçten takibi zor oluyor :)

Rica etsem xbox one'a demo oyun nasıl indiriyoruz Pc'den vs bana da anlatabilir misin.

Bir de alırken bir tek kinect Rivals almıştım baska oyunum yok, oyunlar hakkında bilgi ve satın alma icin de tavsiyelerini almak isterim.

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    XxXThe_DarknessXxX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar ben de xbox 360 almayı düşünüyorum.konsola jtag yaptıracağımdan yazıcıoğlunun oradan alayım dedim.4gb ya da 250 gb slim+jtag+oyun+2. kol ne kadara alabilirim?yardımlarınız için teşekkürler
  • Yarbay
    4650 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: suns

arkadaşlar ben de xbox 360 almayı düşünüyorum.konsola jtag yaptıracağımdan yazıcıoğlunun oradan alayım dedim.4gb ya da 250 gb slim+jtag+oyun+2. kol ne kadara alabilirim?yardımlarınız için teşekkürler

En son 800TL idi hocam. Ama kaldı mı bilmiyorum. Ben kahramandan aldım. World pc de iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

En son 800TL idi hocam. Ama kaldı mı bilmiyorum. Ben kahramandan aldım. World pc de iyidir

cevabınız için teşekkürler hocam,gidip oradan alacağız mecbur.ben dışardan alıp kırdırdığımda 900 liraya geliyordu.Bir de ürün sıfır olacak değil mi?
  • Yarbay
    4650 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

cevabınız için teşekkürler hocam,gidip oradan alacağız mecbur.ben dışardan alıp kırdırdığımda 900 liraya geliyordu.Bir de ürün sıfır olacak değil mi?

Tabi sıfır. Sadece çip işlemi için açılıyor. Zaten çipli cihaz microsoft garantisinden çıkıyor, dükkan garantili, bir durum oldu mu ilgileniyorlar.

dersen sıfır alayım çip taktırmadan yazılım atayım, onu bu işten anlayanlarl tavsiye etmiyorlar. Oyunlarda takılma, resetlenme vs problemleri oluyormuş. En garantisi jtag yani çip.

zaten bir cihaz kolay kolay 2 sene içinde bozulmuyor, bozulsada dükkanlar isim yapmış yerler, sıkıntı çıkacağını sanmıyorum

gitmeden bir telefon et istersen, ellerinde kalmış mı diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WolF-EyE -- 29 Temmuz 2015; 23:50:41 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    291 Mesaj
    arkadaşlar fiyat bakımından şu nasıldır?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-ihtiyactan-xbox-360-slim-kasa-pluskinect-plusjtag-plus1tb-hdd-pluscift-kol-223766475/detay

yani bilmiyom online oynarmym oynarsam sadece fifa oynarm diğer türlü işte eşle dostla oynarız. ama ne alaym?

xbox360 jtag+ 2 kol+ 250 gb oyun ne kadardır sıfırı ve 2. eli?

kinectlisi ne kadardır?

bilsem ona göre rahatlıkla alsam ama bin türlü şey var. işte cd tak ama harddskten oyna. indir oyna.yok hesapta var ordan gir oyna.

yardm edeblrmsnz?
    |
    |

• Yüzbaşı
    368 Mesaj
    Selam , froumları araştırdım ancak , artık yaş 36 beynim sulandı , bir 360 kinnect'li 2 pad/joy/lu hardisk destekli hatta yüklü,elbette ısınmayan sıfır 360 almak niyetindeyim günde 7-8 saat faal olacak ( yeğenler ve aile ferdleri ) bir xbox 360 SIFIR almak niyetindeyim .

Kinnect ağırlıklı oyunlar şu gençlerin hastası olduğu gt5 sair savaş oyunları , kendim için otomobil forza sanırım , yüklü olan paket önerisi istiyorum , net bağlantılı , ve block'lanmamış arada sırada belki online takılırım, bu duruma göre en ideal sıfır paket ücreti hakkında bilgi taleb ediyorum herkese iyi forumlar.

1000 tl altı bulmak mümkünmü , yada daha ideal düşünceler?
    |
    |
  • DH Yönetici
    5091 Mesaj
    Beyler içinizde XBOX360 WALKING DEAD oyun sahibi olan var mı?
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Selamınaleyküm arkadaşlar xbox 360 mı satıyorum e slim kasa 250 gb cihaz orjinaldir yanında 5+1 polk melee orjinal xbox 360 kulak ligi veriyorum ikisinin de kutusu mevcuttur çizik dahi yoktur ilgilenen arkadaşlar pm atsın

|
    |

Orijinalden alıntı: Blur

bende var başkan ama dijital olarak kutulu değil
    quote:

Orijinalden alıntı: BaLroK

quote:

Orijinalden alıntı: Blur

bende var başkan ama dijital olarak kutulu değil

Pm attim

|
    |
  • İş yoğunluğundan xbox360 slim edition modelimi satyorum 250gb jtagli fwli 4 aylıktır ev için almiştım kinectı hıç kullanmadım sıfır kutusundadır ps3 e onbasar kutusu fulldur hdmı kablo hedıye etcem 800 tl ii akşamlar

|
    |
    garantisi yazmıyor ps4 gibi xbox'da da paralel ithalat oluyormu?

fiyat uygunmu alınırmı?

sonradan kinect takabilirmiyiz
    |
    |
  • Yarbay
    4728 Mesaj
    beyler 399 TL ye vatandan 4GB e slim alarak aranıza katıldım yanında dandik bir oyunda var ama

ayrıca bazı oyunlar 2 klasör olarak iniyor. bu oyunlarında nasıl yükleneceği hakkında bilgi verebiliri misiniz?

teşekkürler...
    |
    |
    Beyler XBOX hesabıma 5 dolar hediye LIVE promosyon kodu yollamışlar. Sizin hesaplara da geldi mi?

Bir kontrol edin isterseniz. Bu arada kodlarınızı kullanmayacaksanız talip olabilirim, bana ulaşın
    |
    |

Orijinalden alıntı: ReflexAction

beyler 399 TL ye vatandan 4GB e slim alarak aranıza katıldım yanında dandik bir oyunda var ama

Bu ürüne jtag takılabiliyor mu, takan yer var mı yoksa bu ürün desteklemiyor mu jtagi. Çok acil bilgi verir misiniz arkadaşlar.
    |
    |
    2000tl i zorlayabilirim
    40inç altı olmasın
    smart olsun
    güzel ve kaliteli olsun çünkü baya bi kullanmayıo dusunuyorum
    (3D gibi lüks seylere gerek yok)
    |
    |
    arkadaslar kaliteli xbox360 ile uyumlu direksiyon seti oneriniz varmidir? microsoft pahali,axcess cok kalitesiz gordum. kullanan ve memnun kalan arakadaslar marka onerir veya satmak isterlerse gorusebiliriz.

|
    |
    Arkadaşlar şu ara xbox one almayı düşünüyorum. Garantinin bir kampanyası var konsol+fifa 2016 lı seti 1699 yerine 1499 TL ye alabiliyoruz. Bir de hopinin kampanyası var xbox one için %15 aksesuarlara %25 paracık veriyor. Bu iki kampanya birleşebiliyor mu alan oldu mu acaba ?
son dakika
üniversite
google reklamları
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,443
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.