Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU]

6.278
Cevap
45
Favori
482.357
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> YENİ XBOX ONE & 360 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR [ANA KONU]
Giriş
    499 Mesaj
    bölümlü oyunları nasıl yüklüyoruz. mesela the walking dead 1. sezon 1. bölümü yükledim. ancak 2. bölümü yükleyemiyorum. bilenler yardım edebilir mi?
    |
    |
    Selam arkadaşlar ps4 kullanıyorum. Mobil hat ile 4g Data hattım ile modem ps4 turkcell Vodafone da nat3 veriyor ve düzelme şansı yok herşey denendi. Turktelekom sadece nat2 veriyor. Yanlız ps4 20-30 mb uploadı 2-3 olarak gösterio canlı yayın yaparken sıkıntı oluyor. Xbox da Microsoft olduğu için daha iyidir diye düşünüyorum. ps4 kullananlar bilir normal ev iternetini bile 100se 60-70 gösterir pc de 100se 100 Xbox one da durum Nasıl acaba? Test yapınca kaç ise o mu çıkıyor? Dağlar kadar fark olmadan da olsa yarısı bile olsa yeterli upload önemli benim için. 50gb Data hattım var hali hazırda modem ile ethernetten bağlıyorum. Sim kart takılan modemim ile. Yardım bekliyorum ona göre Xbox alacağım. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metall82 -- 18 Haziran 2016; 20:26:46 >
    |
    |

PSN: metaI
    Ps3 120gb - PS4 500GB - MONSTER P370 Core i7-3630QM 32GB 1600Mhz 240GB SSD+750GB 2xHD7970M Crossfire 4Gb 17.3" Full HD Win 8 64bit - Optoma HD83 Full HD 3D Projeksiyon - Sony Hmz T2 3D kişisel gözlük - Logitech G25 direksiyon - Sony MDR-DS7500ES Kulaklık - Dark 2 media player - Turtlebeach px5 kulaklık - Iphone 5
  • Teğmen
    185 Mesaj
    İnternette bir satıcıdan 2. El fifa 14 bundle copy ve kinect sports bundle copy oyun alırsam ben bunu kendi cihazımda nasıl oynarım?benşm cihaz orjinal ve hiö jtag vs yapılmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

bu aletlerin hepsi kırılıyor mu bilen biri yazabilir mi?
    |
    |

Arkadaşlar bu alınır mı sizce acemiyim bu olayda pek bilgimde yok anlayanlar bakarsa sevinirim. Mantıklı mı sizce bunu almak farklı tavsiyeniz var mı?
    |
    |
    3 gün önce xbox one s 500gb fifa2017 bundle aldım
    Xbox one s gerçekten eskiye göre şık ve iyi
    İçinden bir ay gold çıktı 3
    Birde ea üyeliği çıktı ea üyeliğinde
    Nfs rival
    Bf hardline
    Bf 4
    dragon age in son çıkanı
    Plant vs zombies gw 1-2
    Dead space
    Unravel
    Titanfall
    Gibi mükemmel oyunlar geliyor ve iki hafta ücretsiz yıllıkta galiba 63 tl
    Çoğu şeyin sıfırı ve yeni versiyonunu almak mantıklıldır

|
    |
    Arkadaşlar xbox almayı düşünüyorum. kineck ve 2 kol olursa süper olur. ama hangi modelini almalıyım çok fazla bi bilgim yok. 2.elmi daha iyidir yoksa sıfırmı alıyım bütçe 800-1000 tl arası. Ayrıca kırılmış makineyle orjinal arasındaki fark nedir. teşekkür ettim şimdiden herkese.
    |
    |
    Xbox ile ilgili makale/yazıyı okudum ama çözüm bulamadığım 2-3 soru var yardımcı olursanız memnun olurum
    Arkadaştan ikinci el jtaglı Xbox aldım.
    1- Xbox arayüzü sanırım Dashboard deniliyor İngilizce bunu Türkçe yapabilir miyim,nasıl yapabilirim
    2- tüm bilgileri, kullanıcı dosyalarını vs nasıl silebilirim. Yani fabrika ayarlarına dön var mı varsa jtag silinir mi yada başka bir sorun yaşar mıyım
    3- cihaz yurtdışından alınma sanırım Xbox 360 s console ama bu ntsc mi yoksa pal mi nasıl anlarım model 1439 diyor ama internette pek bilgi bulamadım
    4- son olarak cihaz 110 volt adabtörlü bunun ucuna 220 volt priz jakı takmışlar (sadece jak çevirici falan değil) bu şekilde kullanıyorlar sorun olur mu yoksa Yeni bir adaptör yada 110 to 220 çevirici almak lazım mı?
    Son soru hakkında biraz araştırma yaptım. Kimisi U konsolların adaptörlerinde sorun olmaz çalışır diyor ki aldığım şahıs hep böyle kullanmış. Kimisi ise tehlikeli diyor. Kafam çok karıştı. Gerçi cihaz U mu onu da bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskanca -- 14 Ekim 2016; 7:52:32 >
    |
    |

• Çavuş
    82 Mesaj

teşekkürler. D&R 1600 tl diyor beni aşar. İlgin için teşekkürler.
    |
    |
    Scorcher kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

3 sene sonra

|
    |
    sek.whisky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar.ps3 ten xboxa geçeceğim.yalnız mediamarkta gittim.beyaz konsol vardı xbox one mı bu.yeni çıkmış.4k lı dediler.birde yeşil kutulu kinectli vardı.hangisini almalıyım.bu yeni çıkan xboxta kinect yokmuş galiba

|
    |

|
    |

istanbul kadıköy yazıcıoğlu işhanı tarzı yerlerden dvd olarak satın alabilirsin,ama vaktin varsa dvdni kendin alıp oyunu indirip yazmanı tavsiye ederim daha ucuz.
    |
    |
    tumblr_koylusu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    merhaba arkadaslar. bir sorum olacak bilgilendiren olursa sevinirim. xbox online oyun oynamak istedigimde ps4 online oyun oynayan biriyle karsilasabilecek miyim yoksa sadece xbox kullananlar mi oynayabiliyorum ?
    Maddi olarak biraz sıkıntı olduğu için uygun bir şey arıyorum. Ebay'de biraz araştırdım 8-10 dolar civarlarında kablolu kollar mevcut. Bu kollardan alsam çalışır mı acaba xbox 360ta.

Linkleride veriyim bi bakarsanız sevinirim.

http://www.ebay.com/itm/Hot-Black-Wired-USB-Gamepad-Controller-Joystick-Joypad-For-XBox-360-PC-Laptop-/131962696334?hash=item1eb996f28e:g:jvYAAOSwLnBX92to

http://www.ebay.com/itm/Wired-USB-Game-Controller-Gamepad-Joypad-Resembles-XBOX360-For-PC-Computer-Black-/371688436985?hash=item568a5b74f9:g:4vIAAOSwh6xTs6IL

• Yüzbaşı
    725 Mesaj

sadece xbox olanlarla karsılasabilirsiniz
    |
    |
    serifozangunes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: aslan001

Herkese mrb bu xbox one lar kirildi mi ? Yada ne zaman kirilacak konu ile bilgisi olan arkadaslar varmi ?

Hayır kırılmadı. Şahsen hiç kırılacağını zannetmiyorum.

|
    |

XBOX ONE'da oyun içi geriye dönük olarak kaydı nasıl alıyoruz? Mesela son 15 dakikalık videoyu nasıl görürüm.
    |
    |
google reklamları
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,508
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.