Şimdi Ara

Yeni X5 aldım Sorunlarım Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar HB'den aldım. Biiliyorum daha önce konusu açıldı ve tarşıldı ancak 1 hafta iade vaktim olduğu için sormak istiyorum, malum topiclerde sorulan her soruya cevap çıkmıyor...

Sanırım çoğu cihazda ekran açıklığı var. Ekranın alt kısımlarından gece ışık sızıyor sizde de bu kadar var mı?

2) Telefonla konuşurken hoparlöre aldığımda garip bir ses geliyor. Bu normal mi? Root etsem düzelir mi?

3) Ses tuşları gevşek hatta sallayınca telefonu hafif ses geliyor.

• 1) ışık sızmak ne kelime alt tarafta sağda ve solda var parıl parıl geceleri rahatsız oluyorsan değişime ver tabii ki sorunsuz olanlar da var. Ben uğraşmak istemedim toz falan da kaçmazsa hiç problem olmaz benim için.
    2) hoparlöre aldığımda hiç garip ses gelmedi açıkçası şimdi bir daha denedim ses gayet iyi.
    3) evet o herkesde öyle ses tuşları gevşek kendi halinde onlar
  • Evet teşekkür ederim cevap için. Çok fazla bir sızma yok. Bende zaten ışık sızmasından ziyade içine toz,su kaçar diye korkuyorum. Zaten Led's Hack'le kapatınca led sensörü ışık sızması kalmadı. Şimdi tek sorunun hoparlördeki hışırtı. Root ettim bugün yarın da farklı rom'larla deneyeceğim hışırtı geçerse sorun yok olmadı iade edebilirim. İade işlemleri gözümde büyüyor yav malum HB ile uğraşmak kolay değil...
  • Hepsiburada biraz sıkıntı yaratabilir haklısın ben hızlıaldan almıştım reset sorunu oldugu için değişime yolladım ellerinde olmadıkları için iade aldılar sorun falan çıkmadı hiç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.